На 42, бременна от семеен мъж

  • 34 724
  • 365
  •   1
Отговори
# 360
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ери, аз разбрах поста ти,че вероятно авторката ще чува тези думи...Просто други  го разбраха по друг начин и  си го загърнаха съгласяващо.

Да, мерси, но нагледно е под твоят пост...

# 361
  • тук-там
  • Мнения: 4 272
Казах вече около 10 пъти за какво запалих. Щото поощрявате любовницата че и акъл и наливате. Добре че имаше и потребители които споменаха в 2-3 поста въпроса за морала в цялата ситуация.
Нали се сещаш че аз съм от другата страна на барикадата, и колкото повече такива жени, толкова по-добре. Не че ще се възползвам ...

Аз също не разбирам защо толкова лично приемаш цялата ситуация.  bouquet
Както каза - все още, твоята дама ти е годеница, дори не и съпруга. Заедно сте от пет години само.
Докато стане любовница на друг и ти изневери има тоооооолкова много време.
Ти си тръгнал от сега да се тръшкаш.  ooooh!

# 362
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Бааах ти, на 18 детето ще знае, че майка му е баба на 60 и е копеле, родено от любовник. Идилия  Crazy
Да не говорим на татето колко бързо ще му мине мерака да се грижи и ще се покрие от страх да не си прецака семейството. Да не говорим за сестричката, която сигурно ще подскача от радост, че ще си има братче  Flutter
Луди жени.


Други жени? Според мен постът и мнението са ясни

Сега пък "жени"  Tired

Все пак защо да не погледна от друга страна: Майката ще е супер и ще се грижи еднакво и за двете деца, без да ги дели. Що пък първия татко да не е щастлив, а втория да е на седмото небе? Мооооже! Какви ти копелета, то ще знае че е родено в изключително тежка ситуация при почти невъзможна любов. Каката ще го целува, прегръща, храни и изобщо ще е най-щастливото момиче на света! Та тя има братче от...ъммм...както реши да го нарича...
абе, заеби.
Всички ще са доволни и щастливи.
Който каквото си направи.

# 363
  • Мнения: 19 167
Само да ти кажа, че преди 10 години може и да си била вървежна още, ама вече ти е късно. Чичковците с пари обикновено се ориентират към нещо по-младичко и глупавичко. Рядко се хващат с над 40 годишни. А и едно е за тялото да родиш на 20 друго е на 40+. Възстановяването е много по-трудно и бавно. Няма кой да те чака. Чичко паричко ще иска вече по-свежичко. Ама ти си знаеш. Надеждата винаги умира последна. Човек е казал, каквото сам си направиш, друг не може да ти го направи.

Това е и другият момент - че ако задържи детето, ще бъде бременна и майка на 40+ години. И да не си е намерил още друга любовница, ще го стори. Едно е 30-годишна разведена с поотраснало дете, която иска само секс, някоя и друга финансова инжекция и почивки от време на време, друго е жена на 42-43 в напреднала бременност, която и да няма кой знае каква проблемна бременност (което на 40+ вече е доста оптимистично), все пак няма да е в топ форма и много вероятно да не му е сексуално привлекателна. След раждането пък няма и да може прави секс известно време, ще е недоспала, крива, непривлекателна и притесняваща се за бебето. Да се надява, че няма да си потърси друга за секс, е твърде розово, при положение, че при раждането на първородното му дете, от жена, на която е държал достатъчно, че да ѝ предложи брак, не е издържал и е тръгнал да си търси неангажиращ секс. Освен това жените, като родят от някой мъж, почват да изискват повече от него, чувстват го като особена заслуга към мъжа. Ако са се задоволявали преди раждането с малко, вече не могат. И тук не говоря само за пари, нужни за издръжка на детето, но и за внимание, за грижи и т.н.. Започват да сравняват колко внимание отделя на "законното" дете, колко на тяхното, не могат да преглътнат "дискретното присъствие" на детето в живота им. Докато официалното дете бащата го води къде ли не на публични места и показва колко се гордее с него, онова другото го крие. И какво се оказва - мъжът в прибавка към съпругата има и една раздразнена любовница, която вече не е достатъчно свежа и млада, и на първо място в живота ѝ са зъбчетата, акитата и температурата на някакво дете. Само проблеми, а вече си е намерил друга свежа и неизискваща любовница и паричните потоци стават 3 - към официалното семейство, към забременялата възрастна любовница и към новата. Много лесно ще прекъсне отношения с досадната възрастна любовница в този случай.

Още едно нещо, което ми направи впечатление, е че бъдещият женен татко си измива предварително ръцете. Казал е на любовницата, че от нея зависи как да постъпи (дали да роди, дали да направи аборт), нейна е отговорността. Няма ли ги черно на бяло обещаното припознаване и финансово подпомагане, нищо чудно в сравнително близкото бъдеще да ѝ натяква, че тя го е искала това дете, и вината за детето си е нейна.


# 364
  • София
  • Мнения: 1 733
Не съм чела отговорите в темата, но към авторката: госпожо, Вие вероятно разбирате, че с малкото бебе ще се поставите в ситуация, идентична с тази , в която е била измамената съпруга, когато са започнали да я мамят с Вас?

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 3 043

Исках само някой да ми задае неудобните въпроси, за да преценя имам ли отговор за тях.
Речено-сторено-приключено.
Някои потребители влезнаха направо в сериал тук.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт