На 42, бременна от семеен мъж

  • 34 753
  • 365
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 262
Този път съм съгласна с кукумицина. Ако една жена иска да вкара в леглото си един мъж, то тя ще го вкара. Не, мъжете не се връзват,защото не могат да мислят с горните си глави. Просто когато някой постоянно ти се слага, идва момента който се предаваш. При мъжете това става по-лесно. Ако пък е паралия, то натискащата се няма да е само една. Сега си представи наколко красиви каки, винаги чакащи да откликнеш на поканата. Добави в картинката прясна нервна родилка и ревящо бебе, също и малко проблеми в работата, а насреща мацката, която е готова да те`спаси` от този ад. Вечно рабираща те, усмихната,поддържана, готова за секс. Не е трудно да му завъртиш главата на един мъж. Изобщо любовницата не ми е чиста като сълза. Още повече лъха на сметкаджийство от всякъде. Мъжа е най-виновен. И не разбирам защо съпругата трябва да се развежда. Той е кривнал, той трябва да е този, който да реши  с  коя от двете ще седи. Ама май не му стиска. Човека със сигурност почуква и нещо в страни от двете си жени ама авторката нека си вярва, че е единствена и неповторима. Само да ти кажа, че преди 10 години може и да си била вървежна още, ама вече ти е късно. Чичковците с пари обикновено се ориентират към нещо по-младичко и глупавичко. Рядко се хващат с над 40 годишни. А и едно е за тялото да родиш на 20 друго е на 40+. Възстановяването е много по-трудно и бавно. Няма кой да те чака. Чичко паричко ще иска вече по-свежичко. Ама ти си знаеш. Надеждата винаги умира последна. Човек е казал, каквото сам си направиш, друг не може да ти го направи.

# 346
  • Мнения: X
В думите на I Spit on your grave всъщност има доста смисъл, който се губи някъде покрай наредбите и обвиненията. Но ако съм разбрала правилно това, което е искал да каже, съм съгласна.
Няма съмнение, че най-големият виновник в тази ситуация е съпругът. Но конкретно в този случай или поне в началото на как всичко е започнало, не съм съгласна, че втората най-виновна е съпругата. За мен това е любовницата.
Също така, нещо, което мен много ме смущава през последните години е, как много жени се самоокуражават взаимно и едва ли не одобряват подобни взаимоотношения. "Един път се живее, направи си кефа, гледай на теб да ти е добре, пък другите - кучета ги яли" и разни подобни реплики стават все по-често използвани. Лично съм ставала свидетел на теми в този и в други форуми, когато "съпругата" разбере за аферата и се допита до мнение, повечето потребителки да й се нахвърлят, че била допуснала мамин сладък да се заплесне по оная девойка или оная девойка да я измести, само защото нямала никакви драми, проблеми, битовизми и т.н., с които да се справя.  Sick
Не знам до къде могат да паднат моралните норми в днешно време. Това да забиеш някой семеен взе да се счита за голяма гордост.  Thinking

# 347
  • Мнения: 22
Млад е младежът, все още има възгледи за морал, кое е редно , кое - не. Куп опитни мами му ги избиват тук, ще му ги избият и в живота.
Да бе, той целия ти светоглед ако се влияе от 10-15 отчаяни съпруги, значи нещо куца в основите му...
Всеки да си живее живота както иска, ама да ми казвате че любовницата няма вина в една извънбрачна връзка, не мерси.

# 348
  • Мнения: 2 309
. Той е кривнал, той трябва да е този, който да реши  с  коя от двете ще седи.
Ако си жена с достойснтво ще му спестиш решението и направо ще го оставиш! От къде на къде той е този, който трябва да взима решението? Всяка една от 3-те страни си има облаги  от цялата ситуация, иначе нямаше да продължава 10 години!

# 349
  • Мнения: 1 262

 Всяка една от 3-те страни си има облаги  от цялата ситуация, иначе нямаше да продължава 10 години!
Именно и според мен за никой вече не остана тайна, че авторката иска да роди, за да получи още облаги. Не е щото часовника там тиктака и незнам още какви глупости Whistling

# 350
  • Мнения: 12 691
Ох, горкичкият, ще му разбият илюзиите. Кой знае каква ревнива маймуна е, че така се пали.

Да, бе, сигурно не дава и на жена си да си има любовник. Тесногръдник.

# 351
  • Мнения: 22
Ох, горкичкият, ще му разбият илюзиите. Кой знае каква ревнива маймуна е, че така се пали.
Човек е ревнив когато му дават повод за това. Откакто съм с годеницата си,вече около 5 години ,не ми е дала и половин повод за ревност. Това че някой жени имат по фриволно поведение с мъжете и си позволяват поведение недопустимо за една обвързана жена, не прави мъжете им "маймуни". Ама то на таква жена и мъжа и е същата стока, явно припознаваш мъжа си в мене.

# 352
  • Мнения: 14 654
Да бе, да, който е ревнив, си е такъв и без повод, даже и без гадже. Сега не казвам, че ти си, но е странно така да се запалиш по женска тема, която не те засяга Simple Smile

# 353
  • Мнения: 22
Ох, горкичкият, ще му разбият илюзиите. Кой знае каква ревнива маймуна е, че така се пали.

Да, бе, сигурно не дава и на жена си да си има любовник. Тесногръдник.
smile3501

# 354
  • Мнения: 2 650
Скрит текст:
В думите на I Spit on your grave всъщност има доста смисъл, който се губи някъде покрай наредбите и обвиненията. Но ако съм разбрала правилно това, което е искал да каже, съм съгласна.
Няма съмнение, че най-големият виновник в тази ситуация е съпругът. Но конкретно в този случай или поне в началото на как всичко е започнало, не съм съгласна, че втората най-виновна е съпругата. За мен това е любовницата.
Също така, нещо, което мен много ме смущава през последните години е, как много жени се самоокуражават взаимно и едва ли не одобряват подобни взаимоотношения. "Един път се живее, направи си кефа, гледай на теб да ти е добре, пък другите - кучета ги яли" и разни подобни реплики стават все по-често използвани. Лично съм ставала свидетел на теми в този и в други форуми, когато "съпругата" разбере за аферата и се допита до мнение, повечето потребителки да й се нахвърлят, че била допуснала мамин сладък да се заплесне по оная девойка или оная девойка да я измести, само защото нямала никакви драми, проблеми, битовизми и т.н., с които да се справя. Sick
Не знам до къде могат да паднат моралните норми в днешно време. Това да забиеш някой семеен взе да се счита за голяма гордост.  Thinking

Кои са тези теми, може ли линк, щото аз  си  спомням теми където мъжът ако изневери, се обезкостява, пържи се на бавен огън, прегаря и се изхвърля. Ако жена му пък изневери, пак той е виновен и  ...следва същото готвене.  По-скоро такива теми като тази са рядкост,  където толковва грозни думи жени отправят към жени.
П.п А това за забиването на семеен мъж е  странно...  Горкото мъжле, то едно пиронче е и чака някой да го забие  Rolling EyesАз  искрено и лично признавам, че съм била два пъти със семеен мъж - и двата пъти разбрах за семейното им положение след около месец...след като ги бях забила Laughing

# 355
  • Мнения: 22
Да бе, да, който е ревнив, си е такъв и без повод, даже и без гадже. Сега не казвам, че ти си, но е странно така да се запалиш по женска тема, която не те засяга Simple Smile
Казах вече около 10 пъти за какво запалих. Щото поощрявате любовницата че и акъл и наливате. Добре че имаше и потребители които споменаха в 2-3 поста въпроса за морала в цялата ситуация.
Нали се сещаш че аз съм от другата страна на барикадата, и колкото повече такива жени, толкова по-добре. Не че ще се възползвам ...

# 356
  • Мнения: 14 654
Какво значи "не ѝ дава да има любовник", все едно жената на нашия герой от темата му дава. Не знам някой да е искал разрешение от половинката по подобни въпроси.

# 357
  • Мнения: 1 309
В думите на I Spit on your grave всъщност има доста смисъл, който се губи някъде покрай наредбите и обвиненията. Но ако съм разбрала правилно това, което е искал да каже, съм съгласна.
Няма съмнение, че най-големият виновник в тази ситуация е съпругът. Но конкретно в този случай или поне в началото на как всичко е започнало, не съм съгласна, че втората най-виновна е съпругата. За мен това е любовницата.
Също така, нещо, което мен много ме смущава през последните години е, как много жени се самоокуражават взаимно и едва ли не одобряват подобни взаимоотношения. "Един път се живее, направи си кефа, гледай на теб да ти е добре, пък другите - кучета ги яли" и разни подобни реплики стават все по-често използвани. Лично съм ставала свидетел на теми в този и в други форуми, когато "съпругата" разбере за аферата и се допита до мнение, повечето потребителки да й се нахвърлят, че била допуснала мамин сладък да се заплесне по оная девойка или оная девойка да я измести, само защото нямала никакви драми, проблеми, битовизми и т.н., с които да се справя.  Sick
Не знам до къде могат да паднат моралните норми в днешно време. Това да забиеш някой семеен взе да се счита за голяма гордост.  Thinking
+1 с оглед на стоте ми години съм напълно съгласна.
 

# 358
  • София
  • Мнения: 29 050
I Spit on your grave, ако някой ми опре пистолет в челото и ме накара  да определя дали ти си по-зле или любовникът на любовницата, няма да мога да отговоря.

# 359
  • Мнения: 12 691
Че какво й е зле на любовницата?

Общи условия

Активация на акаунт