Случи ми се нещо странно XIV

  • 171 908
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 847
Явно нямам грам въображение... На всички снимки виждам красиви облаци и хубави снимки небесни.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 223
Дори в снимката на Бижу, виждам жабче.

Не мисля, че ви липсва въображение, по-скоро тренинг.

Пробвайте с тази снимка, върти се от няколко дни из ФБ, но мисля, че фотошоп.

Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 104
Дори в снимката на Бижу, виждам жабче.

Не мисля, че ви липсва въображение, по-скоро тренинг.

Пробвайте с тази снимка, върти се от няколко дни из ФБ, но мисля, че фотошоп.

Скрит текст:
Аз не мога да я отворя

# 63
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
Дори в снимката на Бижу, виждам жабче.

Не мисля, че ви липсва въображение, по-скоро тренинг.

Пробвайте с тази снимка, върти се от няколко дни из ФБ, но мисля, че фотошоп.

Скрит текст:
Аз не мога да я отворя

а тук вижда ли се?

# 64
  • Мнения: 3 724
щом сме на вълна сънища, се сетих да попитам брои ли се за странен сън това, че сънувам нещо и се оказва свързано със истинско събитие, което после се случва след съня, това важи , както за  важни  случки , така и за например съм за  спаднала гума на колата, и след това в гаража виждам  изненадата Simple Smile

# 65
  • Мнения: 272
Не, не сме на вълна сънища! Моля идете в съответните теми за сънища, медитация, изображения в облаци!

Въпреки, че Сънрайз е най-по темата - ако сънят има нещо общо с реална случка, станала реалност по-късно или по някакъв начин е свързан с РЕАЛНИ събития - да.
Но стига вече облаци и сънувах си детската стая, ама много различна...  Tired

Пример за сън и реалност в едно (макар и тъп, но друго не ми се е случвало, съжалявам) - спестявам ви целия неадекватен сън, но накрая двама души ми казват, че ще разбера кога духовете са при мен - когато са до мен, котката щяла да започне да бута предмети на земята. И в този момент се събуждам от трясък - котката действително събаря наред предмети от шкафа. И го прави оттогава (няколко дни), нещо , което преди никога не се е случвало - дори не се катереше по тези места, а сега събаря и троши. Странно ми се стори, дано нямам посещения наистина по това време  Laughing

# 66
  • Мнения: 3 724
да и при мен беше подобно, ще разкажа на кратко, по-запознати ми казаха,че съм пътувала, а не съм сънувала, не знам какво е и как е станало, случката е следната, сънувах семейството на един мой познат, че са у дома , и се притесняваха, че той много закъснява, аз излязох от стаята и отидох в другата, където той спеше и беше с нещо бяло на главата, казах му да идва,че вече всички са притеснени, той ми отговори без да отваря очи и на някакъв странен език, че има малко работа да свърши да научел нещо и идва, след няколко дни отидох да потърся човека, и негови близки ми казаха,че е в кома , заради инцидент, наистина се събуди след известно време , и имаше много операции по главата Sad

# 67
  • Мнения: 2 013
sunrise_67, горкичкият ти познат. Дано да се възстанови напълно. В последствие можеш да го питаш дали си спомня нещо от/около комата? Да е разговарял с теб? Или дали е научил нещо. Много е деликатно обаче всичко това и изобщо не зная как би подходила в този случай.

glow, наистина съвсем се обърквам: може тук да пишем за сънища, които се сбъдват. Но аз ако тръгна да пиша всичко това - много имам да пиша. Някои неща са и много лични. Някои са много шокиращи. Какво друго може да се пише? Наистина се обърквам така.

# 68
  • Мнения: 3 724
притеснявам се да го питам, защото наистина ми е само познат, много добър човек, виждаме се само по улиците и винаги много ми се радва, аз съм щастлива ,че отново е на крака

# 69
  • Мнения: 272
Без да имам претенции на капацитет по темата, според мен тук е редно да споделяме всякакви странни и необясними случки с привкус на свръхестествено, необяснимо  Peace Призраци ако щете, всякакви необясними и дори плашещи неща - какво да се прави, влече ме тази тематика.  Embarassed

Медитацията, осъзнатите или просто странни сънища ми се струват съвсем друга тема.  Peace

А ако един сън има отношение със странна случка, с радост бих прочела историята тук, но не просто "сънувам много често еди какво си, видях насън мъртвата си стринка" и тн. - неща, които са останали без отзвук в реалността, а са просто мъгляв странен..сън. Убедена съм, че някъде из форума имаше тема за сънища, може да погледнете.  Peace

Съжалявам за оффтопика.

# 70
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета!
Влизам в темата само да попитам.Някой беше обяснявал, но не мога да намеря къде.Та искам да попитам какво означаваше когато много добре чуеш че някой те вика насън.Преди няколко дни както си спях и чух малкият ми син да ме вика.Станах и отидох в стаята му.Той си спеше нормално.Може би подсъзнанието ми си прави шега.Една позната ми каза,че не било хубаво да отидеш когато насън те викат.

# 71
  • Мнения: 8 799
Здравейте момичета!
Влизам в темата само да попитам.Някой беше обяснявал, но не мога да намеря къде.Та искам да попитам какво означаваше когато много добре чуеш че някой те вика насън.Преди няколко дни както си спях и чух малкият ми син да ме вика.Станах и отидох в стаята му.Той си спеше нормално.Може би подсъзнанието ми си прави шега.Една позната ми каза,че не било хубаво да отидеш когато насън те викат.
Да. Има поверие, че когато те вика някой насън, това е смъртта и не трябва да ходиш. Най-често с гласа на майка ти или децата ти, така е най-сигурно, че ще отидеш. Не вярвам на такива поверия, но го имам предвид.

# 72
  • Мнения: 109
Здравейте! Относно сънищата, и аз смятам, че има доста създадени форумни теми, където се обсъжда всичко това. Аз лично споделям само неща от личния си земен път, които са ми се видели странни. Или по-точно наблюдения. Поредното от тях касае майка ми. Тя е родена със сърдечен дефект, за който докторите са дали определено време да се самокоригира. Но т.к. това не се е случило, на 20-годишна възраст решават да я оперират и да затворят дадения отвор в една от клапите. Операцията е била сложна, някъде около 4 часа. Насрочват я за определена дата и за щастие тя минава успешно, като майка ми за пръв път е поставена, както може би предполагате, под пълна упойка. 15 години по-късно майка ми е била бременна с мен, след дълги опити за забременяване. Водите й обаче изтичат преждевременно и докторите до последно са чакали разкритие, за да си роди нормално. Разкритие обаче така и не е имало въпреки даваните лекарства за предизвикване на контракции. И, вече от немай къде, се налага да й направят секцио, за да не се инфектирам като се намирам в нея без защитните води. И датата се оказва същата и отново пълна упойка. Струва ми се особено това съвпадение на дати в критични за нея моменти. И то без тя да е повлияла на нещата да се случат по този начин. И също и това чакане от страна на докторит, един вид, нещата да си се случат по естествен път. Но и в двата случая, се налага интервенция.

# 73
  • Мнения: 2 013
Без да имам претенции на капацитет по темата, според мен тук е редно да споделяме всякакви странни и необясними случки с привкус на свръхестествено, необяснимо  Peace Призраци ако щете, всякакви необясними и дори плашещи неща - какво да се прави, влече ме тази тематика.  Embarassed

Схванах какви са твоите очаквания и по какъв начин интерпретираш заглавието на темата. Призраците на мен не са ми интересни. Душа на починал човек веднъж мярнах с периферното зрение - разказвала съм го вече. Нито е страшно, нито е необяснимо според мен - просто жената се сбогуваше със съседите си и беше точно на 40-тият ден от смъртта.

От моята гледна точка по-интересни тематики са ми за телекинеза (психокинеза), телепатия, контакт и извличане на информация от информационното поле, но всичко това не с привкуса на глупавата езотерика, а разказано от първо лице единствено число. Но явно рядко се срещат такива хора.

Интересно е как всеки тълкува заглавието по различен начин.

Последна редакция: пн, 18 юли 2016, 18:14 от Magdalena1978

# 74
  • Мнения: 980
Някой напред беше питал защо в сънищата си виждаме къщите си по различен начин...
То не е само с къщите, а с всичко - познати места, хора и т.н... никога не ги виждаме каквито ги виждаме в реалния живот. Например сънуваш баба си в къщата и. Хем е баба ти, хем не е ... хем е в нейната къща, ама хем е някак различна. Аз това го отдавам на различните измерения. Просто реалния живот е един, а измерението, в което се намира човек, когато сънува е съвсем различно. Затова и всичко ни се вижда толкова шантаво. Изкривено време-пространство ... или нещо от сорта.



Общи условия

Активация на акаунт