Магията на изтока - тема 47

  • 50 005
  • 730
  •   1
Отговори
# 210
  • DE
  • Мнения: 9 068
Морген Дами  bouquet
Малко да ви развеселя, Джеки Чан в нетрадиционна роля  Grinning


Обичам го тоя човек  Heart Eyes

# 211
  • MJF
  • Мнения: 9 975
 Laughing  от мен една съботна физ-зарядка от Йокохама с Jun Hwan CHA - https://www.youtube.com/watch?v=T3ITKQDRBdE

# 212
  • София
  • Мнения: 562
Едни малки, сладки BTS-чета Laughing

# 213
  • MJF
  • Мнения: 9 975
Shukumei 1969-2010
Доста интригуващо заглавие и неусетно изгледах миналите дни 4 от 8 серии.  Blush уж си го подслаждам . Гледалите "наш Рейджи" отново могат да гледат Eiko Koike и  Kazuki Kitamura на куп. Опасни са, играят 10 годишен интимен дует тук. Сюжета е типична семейна драма-разказ. Допада ми как се разказва и снима. Всичко е дадено причинно-следствено и така напълни логично. Стила е на класически сериал -сага. Наслада.  Гледам тук - http://doramatv.ru/shukumei_1969_2010
Хм, нещо ми се струва че ми се "губи" поредния епизод на основния ми яп. текущ- за неволите на Хаджиме.  Thinking. Все ми се струва , че до сега трябваше да е готов. Дано всичко е наред с преводача.

# 214
  • DE
  • Мнения: 9 068
Засилих се да гледам "Moon Lovers" без да прочета резюме направо минах на коментарите за първи епизод. Докато четях ме навя мисълта, че това е нещо като римейк на  "Startling By Each Step" както и се оказа в действителност. Стана ми любопитно кои ще са принцовете, но само като погледнах картинката и направо ми се сляха в едно лице, уж вече толкова години гледам азиатски продукции и окото ми е тренирано, но в случая се затрудних с разпознаването с изключение на Джун Ки. Отзивите не са много положителни и се чудя на акъла на корейците, защо аджеба си тръгнал да правиш римейк на касов хит  newsm78 Нито един от гледаните до момента корейски варианти на която и да е повторена продукция не ми е харесал повече от оригинала на някоя друга държава, било то японска, китайска, тайванска...
И след страхотното изпълнение Лю Ши Ши да набуташ някаква айдълка със съмнителни актьорски умения за такава ключова роля си е направо гавра  Crossing Arms
Обаче, въпреки колебанията ще погледам малко заради Джун Ки  Grinning , напоследък не съм гледала нищо корейско, а ми се гледа любим актьор  Heart Eyes отзивите за играта му са доста ласкави, което не ме изненадва  Grinning

# 215
  • MJF
  • Мнения: 9 975
дането, гледай го и за мен Джун Ки, че той тооотално ми се крие. Не ще да снима "гледам" и туй то. Забравих как изглежда въобще  Whistling. Ама сам си е виновен . Mr. Green

# 216
  • Мнения: 640
"Moon Lovers" ми харесва и се радвам ,че мнението ми не съвпада с корейското.

Лю Ши Ши наистина е по - хубава ,но и айдълката не е за изхвърляне. Свежарка.

Сравнението между четвъртите принцове е в полза на  Джун Ки.

Понеже не съм привърженичка на историческите сериали и затова сигурно предпочитам корейската версия .
Китайската въобще не си я спомням ,въпреки че съм поглеждала някоя и друга серия.
 Втората ,съвременната част съм я гледала и героите от там са ми познати. Дано  корейските задържат отношенията си само на професионално ниво, а не да взимат пример от китайските си колеги.

Fantastic не коментирате. Не го ли следите? Искам на адвоката да му сложат такива рога ,че да не може да мине през вратата.  Mr. Green

# 217
  • MJF
  • Мнения: 9 975
Shukumei 1969-2010 изгледан. Напълно доволна. Харесвам такива яп. сериали. Този случайно го открих а бих гледала без проблем още подобни ама нали съм мързел за ровене  Whistling Blush Whistling.
Hajimemashite, Aishiteimasu  8 виждам готов за мен. Преводача се яви  Mr. Green.

# 218
  • DE
  • Мнения: 9 068
Даа, права бях. Пълна боза по корейски е "Moon Lovers" предназначен за корейска публика. Бледо подобие на китайският. Слаба актьорска игра на всички включително на Джун Ки който въобще не е за тази роля. Не, че не се справя, просто не е подходящ за персонажа който пресъздава. Единствено ме впечатли Kang Ha-Neul в ролята на 8ят принц  Heart Eyes
Два епизода ми стигат, не успяха да задържат интереса ми, но ще видя какъв финал ще измислят като го излъчат.
Един любим гласец в нетрадиционна интерпретация на любима песен.

# 219
  • София
  • Мнения: 562
Да ви върна няколко години назад, във времето, когато започна моята голяма любов към Кпоп-а. Тогава се бях побъркала по тези момчета Two Hearts txtloves Помните ли ги?



И още една тяхна песен от един от най-известните корейски сериали - https://www.youtube.com/watch?v=feEUgiIABbk&index=6&list=RDwqHX9YmqeyQ

# 220
  • Мнения: 18
Здравейте,
Записвам се при вас, тъй като и аз съм фенка на азиатски филми/сериали/музика и какво ли още не Grinning.
В момента съм на вълна W, който изгледах вчера и просто ще си остане като една от любимите ми драми от последните години. Гледам още Jealousy Incarnate, Cinderella And The Four Knights, Hey Ghost, Let's Fight и се опитвам да довърша Jackpot, който леко ме поизмъчи във втората половина, понеже върви много бавно Laughing.
Да попитам, някой знае ли какво почва на мястото на W?
И накрая, видях че някой е качил Bobby, но аз ще споделя Mino, който също много ми допадна Grinning

# 221
  • DE
  • Мнения: 9 068
Как съм пропуснала и общият им проект в типичния YGшки разпознаваем стил  Grinning Пък са и радост за окото  Heart Eyes


# 222
  • Мнения: 18
Как съм пропуснала и общият им проект в типичния YGшки разпознаваем стил  Grinning Пък са и радост за окото  Heart Eyes




Напълно съм съгласна Grinning. Мина доста време откакто YG  последно пусна нещо толкова хип-хоп, което попринцип им е запазена марка.

# 223
  • Мнения: 16 176
lukostova,добре си дошла Hug
О, freedoms помним ги как да не ги помним Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Втората песничка ми е много на сърце Heart Eyes , сериалът -вторият след Четирите бога на Краля .
ГГ от БОФ скоро булчица беше, а Kim Hyun-Joong до къде го докара с бащинството-още ли не са се помирили?
Момченце или момиченце имаше?

# 224
  • Мнения: 640
, а Kim Hyun-Joong до къде го докара с бащинството-още ли не са се помирили?
Момченце или момиченце имаше?


Детенцето е момченце и е вече на 1 год. Гражданското дело е спечелено от КХД . Дамата сега обжалва. КХД пък води дело и в друг съд ,който е наказателен newsm78

Представляем вашему вниманию перевод статьи от sunsun_sky, на основе основных вышедших вчера материалов по делу Ким Хен Джуна.

Скрит текст:
Гражданский суд закончился полной победой Ким Хен Джуна.

В деле о компенсации в 1.6BW, начатом Choi было только два спорных момента:
1. был ли выкидыш в результате нападения в мае 2014 2. принуждение к аборту в декабре 2014.

Так же были спорные моменты в том, что Choi требовала 100MW за повреждения.
Как уточнялось в судебном решении, суд постановил, что заявление о беременности в мае 2014 было ложным утверждением, фактически не доказанным. Касательно иска об аборте по принуждению в декабре 2014 года, суд также постановил, самостоятельно заявленная беременность является ложным утверждение. Таким образом суд отклонил все требования Choi.
Гражданский суд присудил выплату в размере 100MW за клевету, которая нанесла значительный вред карьере КИм Хен Чжуна. Суд назначил такую выплату признавая, что Хен Чжун значительно пострадал и ему был нанесен неоднократно огромный вред, когда Choi использовала ложные заявления о выкидыше в СМИ 11 мая 2015 года.

В отношении компенсации за причинение ущерба, максимальная выплата по суду составляет 100MW, когда человек потерял жизнь в результате автокатастрофы или несчастного случая.
По предыдущим делам, стандартная выплата составляет 10MW за клевету и 30MWза сексуальное нападение. Компенсация за клевету и насилие над личностью может варьироваться от 10MW до 30MW или нескольких сотен тысяч вон, в соответствии с тем, правдивы они или нет, насколько известен пострадавший и была ли умышленная финансовая мотивация.

Компенсация за сексуальное нападение может также варьироваться от стандартных 300MW до 500MW за изнасилование или 3MW за другие поступки.

Если рассматривать предыдущие дела, компенсацию за клевету в 100MW получили в 2001 году Baek Ji Yeon, по делу против репортера Sports Today касательно ее развода, и в 2009 году Song,ii-kook в деле против женщины репортера.

И в этот раз в деле Ким Хен Чжуна была назначена максимальная выплата от частного лица, который не является репортером или изданием СМИ. Суд постановил, что Ким Хен Чжун был подвержен таким страданиям от клеветы, что они полностью разрушили его личное и гражданское достоинство.

Если вдруг кто-то попытается сказать, что мы проиграли, мы можем ответить постановлением суда, упомянутым выше.
Суд постановил, что страдания Ким Хен Чжуна сравнимы с потерей жизни и присудил выплату в 100MW частному лицу, которое не является изданием СМИ или репортером.


Прочетох ,че в Южна Корея е имало земетресение от 5.8 по Рихтер, най-силно до сега. Интересното е ,че  Эксперты с обеспокоенностью отмечают, что в Корее, которая считалась безопасной с точки зрения землетрясений, колебания земной коры происходят все чаще и чаще. Кроме того, эпицентры большинства землетрясений, включая сегодняшнее, находятся в непосредственной близости от рекордного в мире скопления атомных реакторов. В радиусе 70 км от Кенчжу работают более десяти атомных реакторов на нескольких АЭС, ведется строительство еще нескольких новых энергоблоков.
[/b]

Сравних я с България ,която няма пари за един енергоблок ,но пък затвори четири.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 09:06 от pavlinaio

Общи условия

Активация на акаунт