Професионални серии за коса - тема 108

  • 104 884
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
И при мен водата оказва влияние, тука на морето е ужасна, а като съм в София състоянието на косата ми е по добре, но сега се местя там и сигурно ще си мия косата на четвърти ден, а тук на третият.

# 721
  • Мнения: 1 888
Мариголд, виждам, че никой не ти е отговорил на въпроса за ампулите Дензифик: на мен ми действат по същия начин и дори и затова влезнах в темата да попитам. Ползвам ги от около десетина дена и такъв косопад се появи, ужас просто .

# 722
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 513
Момичета, плашите ме с тия косопади. Да не би да е пресищане на косата с професионални продукти? Страхувам се и аз да не стана "косопадна"... Само това липсва... Sad

# 723
  • София
  • Мнения: 4 787
И при мен има сега косопад, но всяка година по това време имам. И периода е доста стресов. Започнах ампулки, дано успея да го овладея бързо.
Ампулите денсифик никога не са водили до косопад при мен. Може би и при вас е започнал сезонният косопад  Peace

# 724
  • Мнения: 310
Идвам да похваля сухия шампоан за блондинки на Марокан Grinning Това нещо е У-Н-И-К-А-Л-Н-О  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Освен основната си функция, се справи страхотно и с матиране на оранжевите ми корени, които тониращия шампоан на Лакме се провали да матира  Laughing
Живи и здрави да са хората, измислили тоя сух шампоан  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1 521
Оплаквам се от ужасна коса - изсветляла, безжизнена, фризи. А толкова се опитвах да я пазя това лято. Наблягала съм на хидратация този сезон и от време на време нещо балансирано, леки олиа и много рядко маски с масла. От две седмици не мога да я позная. Реших, че съм прекалила с хидратацията, затова мих с протеин. Ами и това не е - такава твърда и суха четина стана, че не можех да прикарам пръсти през нея. Ужасна е. Ще запиша час за подстригване и ще прегледам пак с какво разполагам. Искам да си взема нова серия, но съм в размисъл каква точно да е като състав.

Ех, кога успя да свърши лятото!?  Sad

Връщам се да ви чета  Hug

# 726
  • Мнения: 31 358
Ето малко от мен за летни серии. Hug
Скрит текст:
http://densi.info/летни-серии-за-коса/

# 727
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Чудесно, Дени почвам да чета  bouquet Мисля пак да дам шанс на Марокана за обем. Миналото лято ми беше топ серия, но с времето почна да ми утежнява, което беше много странно, но утре мисля пак да го пробвам.

# 728
  • Мнения: 3 027
Аз се убедих, че най добрата термозащите е на Сексихеър Simple Smile Известно време ползвах друга и веднага забелязах експлозии.. Поднових я, защото често я третирам.
Пробвах днес и Маракеш за цъфтящи крайща. Хареса ми на първо пробване Simple Smile
Исках да поръчам и Еластисайзъра на ФК и L2 но ги няма налични в рибата...Идея от къде да ги поръчам заедно?

# 729
  • Мнения: 3 295
Винаги през септември започва някакъв косопад при мен, за който забравям с една серия ампули.
Никога не ме е притеснявал, взимала съм мерки, не съм го оставяла така, но е бил лек и минава. През пролетта и лятото не съм имала никога.
Сега при мен косопадът е с предистория от март и си ползвам постоянно по нещо.
Да не ставам досадна, назад съм писала при мен какво го спира веднага. Някой, ако иска, мога пак да напиша  Blush
Kölsches Mädel, не съм сигурна за ампулите Денсифик, хем ги харесах и имам нова коса. Хем на два пъти като ги започна, започва и вече спрения косопад. Трети път направо не смея да опитам, а имам още малко по-малко от половин кутия.

Днес бях на фризьор, нещо което отлагах доста, защото фризорите тук са ужасни.
От дълга гъста коса, си тръгнах със средна дължина, филирана доволно. Помолих да ми отрежат два см, в скута ми падна кичур от около 6 и и казах, че това не са два.
Ако беша само дължината ок, расте, но толкова филирана, изглежда проскубана след месец и пак трябва да се реже. Последните много години съм в този кръг на местните фризьори.
Само в България ме подстригват така, че косата да е хубава и 4 месеца без подстрижка.
Днес както не бях на кеф, се прибрах и се разревах.

# 730
  • Мнения: 3 453
Момичета, какво ви е мнението за боята на Матрикс ?

   Отвратителна, матирана и суха коса.  ooooh! Ползвах кафевите нюанси, правиха ме в салон.

  Има ли вече отзиви за новия Pro fiber recreate?

# 731
  • Мнения: 21
 Здравейте момичета, имам нужда от съвета ви . По принцип пазарувам продуктите на Макадамия от Златна рибка  , но тъй катов момента няма наличност на това което искам , мога ли да се доверя на enzo.bg . Благодаря

# 732
  • Мнения: 1 888
Ох, Мариголд,  Hug напълно те разбирам! И на мен ми е много терсене последните дни. Подстригах я при случайна фризьорка. Хем ми харесва , хем не, като настроението ми се мени през 5 мин. Отряза доста, но аз помолих за това, обаче пък в моя случай изобщо не я филира, стои много странно. Сега хем няма дължина, хем няма форма, но пък доста от изтощеното го няма, абе.... Ще изчакам още малко и ще ида при моята си фризьорка в Пловдив да си ме оформи. Като ме подстриже тази жена и може половин година да не се подстригвам след това. А ако можех и сама да се науча да се подстригвам, ще е най-добре! Аман от фризьори! ooooh!

# 733
  • Мнения: X
Аз се убедих, че най добрата термозащите е на Сексихеър Simple Smile Известно време ползвах друга и веднага забелязах експлозии.. Поднових я, защото често я третирам.
Пробвах днес и Маракеш за цъфтящи крайща. Хареса ми на първо пробване Simple Smile
Исках да поръчам и Еластисайзъра на ФК и L2 но ги няма налични в рибата...Идея от къде да ги поръчам заедно?
Л2 пак ли го няма? Тия хора по 2броя ли зареждат аман  Whistling Ел, може ли линк към термозащитата? Нутри термика ми свършва и искам нещо ново.

Мен тази година косопадът още не ме е погнал. По принцип никога не съм имала сезонен или какъвто и да е друг освен миналия август и септември, но подозирам един шампоан, а може и вътрешен проблем да е било. Забелязвам, че с всяка година, четейки и темата, есенния косипад се изтегля все по-рано и започва при някои и в средата на лятото. В момента не ползвам абсолютно нищо специално за скалпа, това лято заради боядисването ми прекратих доста практики от грижата си за косата. Май ще се окаже, че като не си плескам кожата на главата, косата ми се чувства по-добре  Grinning

# 734
  • Мнения: 3 027
Фрея, има L2 но само големи разфасовки.Аз с марката карам 9 месеца, не обичам големи Simple Smile
Термото е на Сексихеър спрея, дето има да преса и сешоар ( през тел. ми е трудно са дам линк)

Общи условия

Активация на акаунт