По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 8

  • 47 654
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 559
Пожелавам скоро всички пишещи в тази хубава темичка - бременни Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 360
Пънче, мерси за темичката  bouquet
Записвам се и аз с една отрицателна листериоза от днес.

# 17
  • Мнения: 6 559
О, да, и аз съм с отрицателна Simple Smile Ние с теб май в един и същи ден сме ходили.

# 18
  • Мнения: 2 360
Аз ходих в сряда, но то когато и да пуснеш, резултата излиза в петък.

# 19
  • Мнения: 6 559
И аз в сряда, просто се сетих, че прочетох преди това някъде и си помислих, че може и да сме се засекли из обиколките между сградите Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 360
Ааа, да, като нищо, то голямо обикаляне беше.  Crazy
Ако си видяла прелитаща жена в пепелнорозов гащеризон, аз съм била  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 144
Благодаря за темата, Пънче.
Аз корем даже няма нужда да визуализирам. След многото хормони съм така подута, че на корем го докарвам в начални месеци 😂😂😂

# 22
  • Мнения: 6 559
Май не видях newsm78 То и аз прелитах  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 360
Начита, и аз си останах подута още от стимулацията Sad Не знам дали трябва да отида на лекар или ще мине с времето. За колко ли време ще отшуми?

# 24
  • Мнения: X
Начита, и аз си останах подута още от стимулацията Sad Не знам дали трябва да отида на лекар или ще мине с времето.
И аз съм така, също се чудех дали да споделя с д-ра или да чакам да се оправи от самосебе си, ако въобще може  Confused

# 25
  • Мнения: 1 849
Начита, и аз си останах подута още от стимулацията Sad Не знам дали трябва да отида на лекар или ще мине с времето.
И аз съм така, също се чудех дали да споделя с д-ра или да чакам да се оправи от самосебе си, ако въобще може  Confused
Аз след втората стимулация бях така около половин година, споделих с док, прегледа ме и каза, че не вижда причина.

# 26
  • Мнения: 1 144
Аз цялата съм подута, не е само корема. Не мърдат тези килограми, ако ще с дни от глад да умирам. Най-много напълнях след стимулирания опит и медрола. Там праснах няколко кг отгоре само за седмица без да ям.

# 27
  • Мнения: 2 144
лелее, други момичета също се оплакват от тия стимулации. Но май по дълъг протокол влияят най-вече така, както и кортикостероидите за капак. Аз никога не съм имала стимулация по дълъг протокол, Стаменов по едно време искаше да пробва, но аз се изплъзнах някак си..Страх ме е от тия тежки стимулации. От късите протоколо се спасявах бързо, защото спортувах и всеки ден пробягвах по 5км..Но все си мисля, че дългите правят така тежко положението.

# 28
  • Мнения: X
все си мисля, че дългите правят така тежко положението.
Не, аз бях по къс протокол  Wink

# 29
  • Мнения: 2 144
верно?!?!..аз имах 4-ри за една календарна, но спортувах много. Единственото влияние беше на нервата..Лелее, полудявах, нервничех..не можех да търпя никой и нищо

Общи условия

Активация на акаунт