Рецепти и снимки на любимите ни сладкиши

  • 10 891
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте,
Не мога да открия старата тема. Търся си рецепта за торта за 2ри рожден ден. За възрастните ще направя морковена торта, че много ми я харесват ( ще дам рецептата и снимка), но за децата искам нещо не толкова сладко. Купих си форма мики маус, защото е любимец на рожденника и сега търся какво да изпека в нея Laughing

# 16
  • Мнения: 46
Здравейте,
Не мога да открия старата тема. Търся си рецепта за торта за 2ри рожден ден. За възрастните ще направя морковена торта, че много ми я харесват ( ще дам рецептата и снимка), но за децата искам нещо не толкова сладко. Купих си форма мики маус, защото е любимец на рожденника и сега търся какво да изпека в нея Laughing


Yoanny, добре дошла в темата !  bouquet
Всъщност, това е първата тема.  За втора още е рано да се мисли.  Laughing И аз имам подобна форма и с нетърпение чакам подходящ момент, за да я използвам.
Разбирам тревогите ти. Не е лесно да се готви за деца. За тази торта трябва да проявиш доста въображение - това ще им се хареса. Мисля, че щом ще правиш Мики Маус тортата трябва да е шоколадова, но щом не искаш да е много сладка, замести шоколада с какао. Така блатът няма да е много сладък. Може да си поръчаш готов фонданов принт за торти, за да изглежда тортата по-ефектна. В този сайт има принтове даже и с Мики Маус. А може и да изпратиш снимка и те ще я принтират. Веднага давам линкче към сайта: http://sladkatakushta.com/vashiyat-print/animacionni-geroi.html
Тук може да видиш моя вариант за какаов блат: http://vkusno11.wixsite.com/sladkarnichkata/torta-shokoladova-mechta
Надявам се, че съм ти помогнала. Пиши дали се е получила тортата!  Hug

Последна редакция: пт, 07 окт 2016, 13:07 от Кофи

# 17
  • София
  • Мнения: 709
Много ти благодаря, Кофи, че се отзова! Малки са децата, не им даваме шоколад още, тъй че ще търся друг вариант да не е какаова, а за принта е чудесна идеята, ама празникът е утре, та и това ще пропусна:(

Общи условия

Активация на акаунт