Надомна работа?

  • 77 366
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 34
С мой приятел наскоро говорихме по темата, оказа се че тази ниша - дропшипинг е много доходоносна и с голям потенциал. Той ми посочи примери със свои приятели, които са доста напреднали вече.
Аз съм се насочила към МЛМ компания с която си докарвам някой лев допълнително, но ще бъда благодарна на повече информация Simple Smile

Благодаря!

# 61
  • Мнения: 3 480
Зависи много от пазара и от района.
Ужасно много усилия за жълти стотинки и необходимо много свободно време.
Навремето се занимавах с това, но хората, в районът, в който продавах пазаруваха само от доказани производители.
Качеството на продуктите на МЛМ са много съмнителни, според мен трябва да си голям балък, за да повярваш на гръмките реклами.

Трябва да си изкл/чително търпелив, нахален, твърдоглав и ... да понасяш ненужни унижения.
Да не говорим, че фирмата - майка е некоректна и понякога доставя грешни продукти или ги няма в наличност, което води до загуба на доверие в малкото клиенти, които си успял да набереш.

Тези "приятели" са в нещо като секта, където взаимно се надъхват колко са успешни.

# 62
  • Мнения: 4 097
Аз също бих искала да науча повече информация.

# 63
  • Мнения: 3 480
Мое мнение е, че този вид бизнес е за студенти (много млади хора) или пенсионери.

# 64
  • пловдив
  • Мнения: 34
И аз бих искала да науча малко повече

# 65
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 992
Представлява горе-долу следното: правиш си web страница със продуктите, които ще продаваш и почваш да набираш клиенти купувачи. На теб стоката ти я доставя главната фирма майка и ти я изпращаш на съответния клиент или пращаш заявката и те я доставят. Не си спомням вече как беше условието. Съответно получаваш определен дял от печалбата. В това се състои работата. И сега: зависи от предлаганата стока като качество, сериозност на изпращането както и гаранцията, а най-вече от личните ви качества като търговец. До колко убедително можете да омаете бъдещия клиент за да си купи нещо от вас.

# 66
  • Мнения: 822
а като харесва дадената стока на клиента, той почва да поръчва директно от доставчика и Вас заобикаля...пренебрегва! Те така съм патила!

# 67
  • Мнения: 3 480
Логично е, защо да чакат каталози и да си губят времето да чакат доставка, като могат директно от сайта да го направят.
Единствено, ако сте завързали приятелски отношения могат да ви направят услуга. Или им давате безплатни мостри.

Лично аз не знам коя от тези фирми предлага качествени продукти. Много са "средно качество" и ако човек може да си позволи стока на утвърдена марка на пазара не би си правил експерименти.

# 68
  • Мнения: 822
Аз съм продавала детската храница...и на офертата за нея е имало и мейл, и телефони на фирмата, с която аз работя! И когато аптеките са внедрили в продажбата тази храна /бурканчета, чайове против колики и прочее/ и хората са започнали да търсят тези продукти, те са поръчвали директно от София! А, когато не са знаяли за нея, аз съм обикаляла магазините, аптеки като бездомно куче - по цял ден!

# 69
  • Мнения: 7
Аз попаднах преди дни на един мошеник,Росен Стоянов така се представи.Иска да му преведеш трисет и четри лв по сметка на Пиреус Банк,като направих справка в същата банка служителката ми каза няма такъв на тази сметка Росен,има лицето Валери Стойчков,набързо ми светна лампата и проверив в интернет за този хубавец.Лъже хората от поне десет  години

Това е номера с който е публикувал обявата този  Росен 0876820662

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 10:31 от bubanka

# 70
  • Мнения: 7
Натъкнах се случайно на тези обяви но се оказаха измами и  2  те.Две жени са и искат по 6 лв да ги пратиш на запис до адрес: Бургас, жк „Меден рудник“, бл.63, вх.4, ет.1  Людмила Бъчварова   7 лв .тел 088/7720574 другата лъжкиния е   Димитричка Калчева Стоянова Варна бл  10 ет 9 ап 41  ул Ружа тя иска 5 лв тел 089/5934954

# 71
  • Мнения: 822
Натъкнах се случайно на тези обяви но се оказаха измами и  2  те.Две жени са и искат по 6 лв да ги пратиш на запис до адрес: Бургас, жк „Меден рудник“, бл.63, вх.4, ет.1  Людмила Бъчварова   7 лв .тел 088/7720574 другата лъжкиния е   Димитричка Калчева Стоянова Варна бл  10 ет 9 ап 41  ул Ружа тя иска 5 лв тел 089/5934954
Но закакво са изписали, че искат да им ги пратиш? Работа ли да дадат или какво?

# 72
  • Мнения: 7
mima 12 Уж давали работа,Торбички химикалки и др глупости.Като проверих това се оказа че тези двете са измамници на друбно.дребно дребно по 7 лв от няколко души на ден смятайте колко изкарват

# 73
  • Мнения: 822
Аз съм се обявила, че превеждам текстове от различно естество! Една жена не ми е платила..., излъгала е и съм спяла да се занимавам с това...Не мога да намеря нищо за работа вкъщи, само козметики да продавам из улиците ми предлагат! Друго нищо!

# 74
  • Мнения: 8
Измами от хора предлагащи надомна работа се въртят от много години.

Общи условия

Активация на акаунт