Сутиени

  • 3 966
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Исках да попитам от къде си купувате Сутиените? И по-специално да знаете къде има сутиени с малка подгръдна обиколка и голяма чашка? Като за пример 65F?  Бих била много благодаря за всички препоръки!

# 1
  • Мнения: 1 540
 Аз си купувам от бутичетата,а онзи ден попаднах на идеалния от едно малко пазарче.Може да разгледате и тук има много хубави сутиени на достъпни цени http://www2.hm.com/bg_bg/jeni/pazaruvane-po-vid-produkt/belio/su … s0CFcsp0wod5yUAWw  bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Този размер търси в Marks & Spencer, аз от 6год. си поръчвам от Англия от тяхната марка, страхотни са. По английската номерация това е 30F, но техните са доста стегнати - и 70Ф (32F) може да ти е добре.

За H&M там нямат такъв размер.

Откакто открихMarks & Spencer и техните сутиени - направо се родих. Супер удобни. Бях изпробвала всички в Бг, включително бях проплакала и от Триумф, Скини и др.

# 3
  • Мнения: 505
Записвам се за да следя темичката. От  H&M съм си взимала определен модел, бях много доволна и ми ставаше прекрасно, но за жалост вече го няма.

# 4
  • Мнения: 4 219
От фирмения магазин на Финес.
Български производител с пълна номерация. Имам същия проблем...

# 5
  • Мнения: 466
Здравейте, от доста време си търся сутиен, който се закопчава отпред? Някоя от вас срещала ли е такива сутиени в София

# 6
  • Мнения: 336
Сутиени с предно закопчаване има в Триумф - бежови със силиконова лента отзад, в Етам - но те са отзад с една широка дантела по средата на гърба, а аз харесвам тези модели именно защото на гърба са с равна лента без нищо и не стърчат закопчалки под фина блуза, в Лиска - фантастичен бежов модел с няколко комплекта презрамки за около 90 лева. Много странни сутиени с предно закопчаване, но с някакви декоративни елементи на гърба имаше в Ямамей - не съм вземала защото всичко по гърба не ми харесва. Слоги също имат готини модели, но не и в тази колекция. Може би в есенната пак ще заредят.

# 7
# 8
  • Варна
  • Мнения: 355
Предимно от Bra clinic, много съм доволна. Излизат понякога полски марки с такива номерации в сайтовете за колективно пазаруване, например Secret zone, но на Bra clinic ми харесват повече.
Доколкото знам отскоро българските Velnea (или нещо подобно) също имат такива номера.

Общи условия

Активация на акаунт