Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 38

  • 129 993
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 760
В Кауфланд периодично пускат на промоция една маска за коса Lorys.Ето тази:https://www.google.bg/search?q=lorys+hair+cream&client=firef … =1920&bih=920
Имате ли впечатления?Всеки път й се чудя... newsm78

# 61
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
В Кауфланд периодично пускат на промоция една маска за коса Lorys.Ето тази:https://www.google.bg/search?q=lorys+hair+cream&client=firef … =1920&bih=920
Имате ли впечатления?Всеки път й се чудя... newsm78
нищо особенно, поне при мен
и в момента е на промоция там

# 62
  • Мнения: 1 831
От няколко дни забелязах ,че имам торбички под очите и тъмни кръгове.  Sad Какво ползвате за тези неща
Има един рол-он на Евелин с хиалуронова киселина.С леко охлаждащ и стягащ ефект е.Действа много добре за уморени очи.
Аз предпочитам да използвам ролони за очи,а не кремове,които трябва да се пипат с ръце и да се замърсява продукта и зоната около очите.Много по-хигиенично е,а и ролонът прави един вид масаж и подобрява циркулацията Grinning


Потвърждавам!Страхотен ефект виждам от него,особено сутрин след сън.Ползвам го вече 3 седмица.Без забележка  Heart Eyes С две ръце за него!


не е ли за над 30 + години ?

# 63
  • Мнения: 46 597
В Кауфланд периодично пускат на промоция една маска за коса Lorys.Ето тази:https://www.google.bg/search?q=lorys+hair+cream&client=firef … =1920&bih=920
Имате ли впечатления?Всеки път й се чудя... newsm78
При мен действа добре (тази със змийското мляко) - косата става лесна за разресване, чувствам я жизнена, има блясък. Обаче явно съм алергична към нея, защото винаги след ползване ми се появяват сухи, сърбящи участъци по тялото Sad

# 64
  • Мнения: 4 009
Аз тези цифри честно казано изобщо не ги гледам.
Този ролон го ползвах миналата година,изкарах 6 месеца с него,много е икономичен.
Нямах 30 години тогава и все още нямам,но ползвам продукти за 30+
Мит е,че ако ползваш продукти против бръчки,а си все още млад,ще ти излязат повече.

# 65
  • Мнения: 4 009
В Кауфланд периодично пускат на промоция една маска за коса Lorys.Ето тази:https://www.google.bg/search?q=lorys+hair+cream&client=firef … =1920&bih=920
Имате ли впечатления?Всеки път й се чудя... newsm78
Маските на Lorys са много хубави Peace
Ползвала съм със змийско мляко,за къдрици,една с чесън за растеж,една на два цвята имаше-води се плодов коктейл.Да не кажа,че почти всички видове съм ги пробвала.
Най-много ми хареса тази със змийското мляко.Съвсем малко количество е необходимо,за да се разреше косата,консистенцията и е кремообразна,не е рядка,не е и много гъста.
Единствения им проблем на тези маски според мен е,че са в много големи разфасовки и ми омръзват бързо,а и след отварянето срокът им на годност е 6 месеца.

# 66
  • Мнения: 5 164
Косата ми е мазна, но забелязвам, че от известно време в краищата доста се е изсушила. В корените си остава мазна. Приемам идеи с какъв балсам /в унисон с темата Flutter/ да мажа само краищата?

Имате ли впечатления от тази марка и този балсам конкретно?
Скрит текст:

# 67
  • Мнения: 4 009
 beauty_magnolia,от това олио за коса съм много доволна. thumbsup
Не спластява и не утежнява косата,хидратира добре и косата с него не изглежда като мръсна.
http://safo-bg.info/bg/-/2080--garnier-ultra-doux-marvelous-oil.html

# 68
  • Мнения: 36 120
Косата ми е мазна, но забелязвам, че от известно време в краищата доста се е изсушила. В корените си остава мазна. Приемам идеи с какъв балсам /в унисон с темата Flutter/ да мажа само краищата?

Имате ли впечатления от тази марка и този балсам конкретно?
Скрит текст:

на сухи крайща не слагай протеинов б-м, ще ги изсуши още повече
по-скоро вземи олио за коса и слагай след хидратиращ б-м

# 69
  • Мнения: 5 164
*steffie*bubanka, благодарности за съветите  bouquet

# 70
  • Мнения: 1 154
За сухи краища добра идея е балсам без отмиване, аз затова го уважавам, а и спестява едно плакнене под душа. Пробвах този на Евтерпа и съм доволна. Купих го от Елитис и забърсах и четири лакчета Classics по 90 ст. бройката. Е, много съм доволна, покриват само от един слой, а и се разнасят много добре и равномерно (само да подчертая, че съм много вързана в ръцете и хич ме няма в лакирането).

# 71
  • Мнения: 5 164
За сухи краища добра идея е балсам без отмиване, аз затова го уважавам, а и спестява едно плакнене под душа. Пробвах този на Евтерпа и съм доволна. Купих го от Елитис и забърсах и четири лакчета Classics по 90 ст. бройката. Е, много съм доволна, покриват само от един слой, а и се разнасят много добре и равномерно (само да подчертая, че съм много вързана в ръцете и хич ме няма в лакирането).

Ще изпробвам и него  Hug
Аз съм много доволна от едни лакове с марка Umbrella. И те са по 0,90 лв.  Peace
Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 4 009
Така и така сте отворили темата за лаковете,не си вземайте на colorama maybelline
Навремето от един зелен лак на тази марка,ноктите ми се боядисаха и седяха зелени докато не минаха няколко месеца,че да изрежа оцветеното. Naughty

# 73
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Колкото и да са сухи краищата при мазни корени никога не бих сложила балсам без отмиване, нищо че не слагам балсам в корена.
Подкрепям за измиващ се балсам и после масла.
Майбълин Колорама за мен бяха най-нетрайните лакове ever преди няколко години като съм вземала.Сега може и да са ги оправили.

# 74
  • Мнения: 5 164
Колкото и да са сухи краищата при мазни корени никога не бих сложила балсам без отмиване, нищо че не слагам балсам в корена.
Подкрепям за измиващ се балсам и после масла.
Майбълин Колорама за мен бяха най-нетрайните лакове ever преди няколко години като съм вземала.Сега може и да са ги оправили.


Всеки съвет ми е ценен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт