Списания с подаръци - 8

  • 159 404
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 957
И аз искам Decleor  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 215
Дано някой от Грация чете тук и ни зарадва скоро. Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 489
Аз бих искала или някоя наистина качествена плажна чанта, каквито пускаха преди или нещо на Clinique например или поне някоя по-качествена козметика, а не тази на MD или каквато е там... Peace

# 33
  • Мнения: 17 987
Имам много чанти от доста години и повечето са още здрави  Peace

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Като заговорихте за чанти... преди малко видях това:
Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 35 968
червената я имаше в Грация - май миналото лято  Thinking

# 36
  • Мнения: 17 987
Като заговорихте за чанти... преди малко видях това:
Скрит текст:

Днес питах на Лафка, няма такова нещо, в пакета са 2-те списания + някакво тъничко чеклитче, жалко, исках да взема едната

# 37
  • Мнения: 4 872
Аз писах по-назад , че видях комплекта с плажната чанта още миналата седмица  Peace

# 38
  • Мнения: 3 947
Търсих на няколко места, но имаше само Космополитън с книга. Къде сте го виждали с плажна чанта?

# 39
  • Мнения: 17 987
Търсих на няколко места, но имаше само Космополитън с книга. Къде сте го виждали с плажна чанта?

И аз това се чудя  newsm78
Вчера в Кауфланд мернах, но чантата няма нищо общо с тази от линка, материята е като чувал от зебло, бяла на червени надписи, ужасно грозна.  Искам тия от снимката  Confused

# 40
  • Мнения: 4 872
Видях го в бензиностанция OMV в град Бяла, но беше около 16 юли  Peace На снимката пише от 23 юли и затова не гарантирам, че чантите са същите. Може да е било предишен тираж, с други чанти . Също ми прави впечатление, че пише само в избрани обекти. Не знам... сега съжалявам, че не го огледах добре , но се връщахме от море и нямах вече нужда от плажна чанта .

# 41
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Аз съм пас и този и другия месец ,не ми харесват нито лковете,нито чантите.Нареждам се и аз на опашката с чакащите за козметика,особено се надявам пак на спирали за мигли.

# 42
  • Мнения: 2 562
Днес видях списанието с чантата на ситни раета.Нямах време да я оглеждам обаче...

# 43
  • София
  • Мнения: 5 656
Преди малко видях, че има и комбинация с хамелеонов и тъмночервен лак. Не са лоши хич, ама като се знам колко се лакирам...

# 44
  • Мнения: 3 947
Взех си Комсмо с черно - бялата чанта с червена дръжка (само тази имаше) от Инмедио в Ринг Мола. Има цип и външен джоб. Харесва ми. Видях и Грацията, не ме впечатлиха лаковете.

Общи условия

Активация на акаунт