Списания с подаръци - 8

  • 159 440
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 498
Какво ви е мнението за околоочния на mastic defence. Той нали е с броя за декември?

# 556
  • Мнения: 163
Аз много го харесвам, според мен овлажнява добре. Чувствам контура напоен и изгладен след него. Попива бързо и става за под грим. Има доста силна миризма, на мен ми харесва, но го имайте предвид. За съжаление в Стара Загора никъде не успях да намеря списание с него. Ако някой го е видял някъде ще съм благодарна да сподели Flowers Hibiscus

# 557
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
И аз само с крема за лице виждам в Стара Загора.
Другия месец дано има от двата вида червило.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 19:30 от tanya_p

# 558
  • Мнения: 4 770
Какво ви е мнението за околоочния на mastic defence. Той нали е с броя за декември?
По-нагоре споменаха, че през декември ще е с червило Shiseido. На постера на червилото пък пише януари. Ще се радвам някой, който е взел ноемврийския брой или има информация от друго място да внесе яснота кое ще е през декември и кое - през януари.

# 559
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
И аз не разбирам кое е толкова сложно да се разбере. На броя, който продават в момента пише декември. Следващото списание , което ще продават от средата на декември примерно ( не знам точната дата на която излиза нов брой) е броя за януари.

# 560
  • Berlin
  • Мнения: 11 294
Ами това е едно добро уточнение, защото в момента сме ноември и няма как да знаем, че на списанието пише декември (тези, които не сме го купили).

# 561
  • Мнения: X
Аз чакам да пуснат списание с някое кремче на DECLEOR Simple Smile

# 562
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Ами това е едно добро уточнение, защото в момента сме ноември и няма как да знаем, че на списанието пише декември (тези, които не сме го купили).
На предишната страница също е уточнено

# 563
  • София
  • Мнения: 1 164
Само Грация ли ама подаръци вече ?

# 564
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Излезе ли новия брой ?

# 565
  • Мнения: 4 770

Още не. Мисля, че на 12-ти излиза, но незнам дали важи за този месец.

# 566
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Излязъл е, видях го...с какъв подарък трябва да е? Не се вижда нищо отпред, само е по-дебел, вътре има пъхнато нещо...като книга примерно.

# 567
  • Мнения: 4 770
Излязъл е, видях го...с какъв подарък трябва да е? Не се вижда нищо отпред, само е по-дебел, вътре има пъхнато нещо...като книга примерно.

Мерси за информацията. Трябва да е червило Shiseido в червено или розово. Аз съм си запазила 1бр и ще проверя още следобяд дали е пристигнал. После ще докладвам.

# 568
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Няма червило, а книга и струва 4,95 лв.

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Явно червилото ще е в броя за януари.

Общи условия

Активация на акаунт