Списания с подаръци - 8

  • 159 476
  • 756
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 872
Няма червило, а книга и струва 4,95 лв.
Коя е книгата? Flowers Bouquet

# 571
  • Мнения: 4 770
Направих проверка и списанието излиза между 12 и 15 според почивните дни, в събота или неделя не излиза, разбира се. Този месец вероятно на 12, защото е вторник. Излиза във варианти със и без подарък. Дамата по-горе, която каза че е излязло, е видяла стария брой във варианта без подарък, който струва 4.95, а със подарък, който е крем за лице, както писаха и по-горе, е 9лв.

# 572
  • София-Младост
  • Мнения: 23 391
А сутринта видях и броя с крема Simple Smile

# 573
  • София
  • Мнения: 13 735
Броят с крема си го купих още миналия месец и вече го ползвам. На Мастик Спа е. На мен много ми допада като усещане върху кожата. Има и мостри на Рубелиа за трите възрастови категории - аз съм между първата и втората. За до 35 г. ми идва недостатъчно 1 саше, но пък е приятен и попива бързо (за лятото мисля да си взема от него). За 45 г. ми е идеален като количество и качество сега за зимата. За 55 г. също ми харесва, защото моята кожа е суха и дехидратирана, но 1 саше ми е много и го мазах на 2-3 пъти.
Но при кремчетата нямаше книга, а рекламна брошура.
Сега чакам броя с червилото, но не знам още кой цвят ще си взема.
Дали с червилото ще има книга и коя? Или книгите са винаги, когато няма друг подарък?

# 574
  • София
  • Мнения: 945
Грацията с червилото на Шисейдо е вече на пазара, но май на много места е само с червеното червило. Аз в Люлин не можах да си намеря с розовото.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 1 474
Грацията с червилото на Шисейдо е вече на пазара, но май на много места е само с червеното червило. Аз в Люлин не можах да си намеря с розовото.
Трябваше да погледнете името на червилото, защото опаковката е много заблуждаваща. Аз си го купих и вътре се оказа, розовия цвят (Murrey) .

# 576
  • София
  • Мнения: 20 216
Dominique7, пълноразмерни ли са червилата? И имаш ли представа как е името на червеното?

Последна редакция: сб, 16 дек 2017, 14:52 от Reinа

# 577
  • Мнения: 217
Dominique7, пълноразмерни ли са червилата? И имаш ли представа как е името на червеното?

Не, поне на мен ми изглежда като тестер. Червеното е Ruby copper

# 578
  • София
  • Мнения: 20 216
Много благодаря, katiebouquet

# 579
  • Варна
  • Мнения: 1 474
Тестер е, но си заслужава.  Освен червилото има и тестер на паста за зъби и малка книжка с Нутела рецепти.

Последна редакция: сб, 16 дек 2017, 16:45 от Dominique7

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Червилата са мини. При нас продават само червеното /поне на местата, които проверих/. Цвета е хубав /червения/, текстурата ... нищо особено, аромат от устните си не усещам, а ме мързи да ходя да го помириша от дюзата, За дълготрайност още не мога да кажа, че нямам впечатления. Харесвам се с него, но имам поне няколко червила с този нюанс на червеното, а и аз  рядко нося червило като цяло, та имам за години напред  Joy Joy Joy Странно, но не пише, какъв ще е подаръка в следващия брой  Thinking

Иначе има още едно  травъл опаковка на паста за зъби, и две притурки с предложения за коледна украса с бонбони Рафаело и рецепти с Нутела.

# 581
  • Мнения: 4 770
Аз взех един брой с розово червило. Цветът е Murray и е много приятен наситен розов нюд, който на моите устни е хубаво и "сочно" наситено, но неутрално розово, с приятен блясък, мека и подхранваща формула и средна трайност. Грамажът му е 2.5г, което си е почти цяло червило, обикновено са по 3.6г, макар оригинала на това да беше мисля 4г. Пастата за зъби е Dental Professional за изграждане и заздравяване на емайла, 16ml. Много съм доволна от покупката.

# 582
  • Мнения: 1 534
Утре излизам на лов за розовото червило. Grinning А иначе кремчето за околоочния контур ми харесва, само че ароматът му е отрват! Grinning

# 583
  • София
  • Мнения: 20 216
Тестер е, но си заслужава.  Освен червилото има и тестер на паста за зъби и малка книжка с Нутела рецепти.
Много благодаря!  bouquet Ще помисля дали да го купя - не нося розови червила, а червени си имам достатъчно.  Thinking

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Утре и аз ще го търся.Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт