Забременели след инвитро - тема 27

  • 44 166
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 187
neji, честито малко чудо!  Heart Eyes Съжалявам, че е имало усложнение! Много е неприятно така.

Шакира, и нашите в Бургас споделят за подобен "морски" вирус, минава за около 3 дни, да си спокойна, ама с малко температура.

Пънче, аз от 04.08, та сега чак на 20.09 Simple Smile Да дам на плацентата време да се вдигне. Ти кога си?

Честито ново попълнение, нека всичко мине гладко и с минимални тревоги (тях винаги ги има, дори и без сериозен повод).

# 691
  • София
  • Мнения: 1 152
Благодаря, момичета. Чхг от днес : 345. Сега правя вливка. Като приключа ще се включа по-сериозно с писане. Simple Smile

# 692
  • Мнения: 222

Люксен , добре дошла  Hug Много спокойни 8 месеца и здраво бебче  bouquet

# 693
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Крис - Аз запазих за 1-ви и за 20-ти , втората дата се надявам да я дочакам  Praynig
Ти си запази поне един час в Бургас, не се оставяй месец и половина без преглед. Ако искаш ще попитам кумата ми при кого се следи, тя е доволна.

Люксен - чудесен резултат, пу-пу  Praynig

# 694
  • София
  • Мнения: 187
Крис - Аз запазих за 1-ви и за 20-ти , втората дата се надявам да я дочакам  Praynig
Ти си запази поне един час в Бургас, не се оставяй месец и половина без преглед. Ако искаш ще попитам кумата ми при кого се следи, тя е доволна.

Люксен - чудесен резултат, пу-пу  Praynig

Хайде, поне на 20 да се засечем! Аз съм от 8 обаче Simple Smile Ох, Пънче, колко още ти остава, сигурно мъничко! Ама че хубаво! Нямам търпение да се похвалиш и ти!
Иначе аз съм си в София отдавна. Като капак на всичко, чичо ми почина мин. седмица и се прибрахме, защото стресът си идва в повече, а в Бургас беше много тъжно...
Аз имам един час при Сигридов за 31.08. А между 01.09 и 20.09 се чудя дали да търся някой да ме гледа.

# 695
  • Мнения: 19 690
Нежи, честита рожба Hug

# 696
  • Мнения: 584
Нежи, честита Мария! Да е здрава и щастлива! Бързо възстановяване и на двете ви!  bouquet
Люксен, тихичко честито!  Hug

Браво на всички за хубавите новини!  Hug

Този вирус морски е много гаден и упорит. Сестра ми беше 4-5 дни с болки в корема, разстройство - ей така, от нищото.

Аз утре съм на преглед, да видим какво ще ми кажат. Бебките ме понатискат вече, ама и аз не се посядам много, че искам да свърша всичко и да ми остане време да си лежа на дивана.  Mr. Green Ама дали така ще дойде, ще се види.

# 697
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Пак сме една след друга  Laughing
В събота, живот и здраве завършвам 31гс. Хем имам още два месеца, хем от 31.08. ми започва 45 дневния болничен преди раждане  Rolling Eyes На 15.09. ще вляза в 9м и съвсем не се знае дали младежа няма сам да си избере дата.
Другата седмица мисля вече да купя някои неща, да не сме съвсем неподготвени  Blush
Щом си в София и имаш все пак един час в края на месеца, ако се нашожи нещо ще ходиш на спешния кабинет.

# 698
  • Мнения: 3 047
Нежи, честита рожба  Hug Важното е че двете сте добре  Hug Praynig Heart Eyes Много щастие и любов да донесе в дома ви  bouquet

Пънчеее, кога мина това време "На 15.09. ще вляза в 9м" Нека младежа изчака и си избере една хубава дата за да е спокойна мама  Heart Eyes

Бананче, чакаш ама не се знае до кога - аз още не съм спряла  Joy Аз съм вече в 5ти месец  Praynig Heart Eyes  Като го кажа и чак не мога да повярвам  Crazy

# 699
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Магнетична - аз си поставям малки цели, сега си броя дните до завършване на 32гс, после ще си броя до 34гс и накрая до 36гс. Да стигна живот и здраве до там, после няма да броя. Все пак когато - тогава, само да се роди жив и здрав  и ние да сме живи и здрави да си го отгледаме Praynig

# 700
  • София
  • Мнения: 187
Магнетична - аз си поставям малки цели, сега си броя дните до завършване на 32гс, после ще си броя до 34гс и накрая до 36гс. Да стигна живот и здраве до там, после няма да броя. Все пак когато - тогава, само да се роди жив и здрав  и ние да сме живи и здрави да си го отгледаме Praynig
Почти дошло, браво, след това ще имаш кратко отдъх след 36, даже след 34. И той ще вземе да се роди в 40, а дано! После ще почнат други забави - кърмене, колики,  ожулени крачка, зъбки Simple Smile И усмивки, много усмивки.
Аз сега съм с цел 28, после 32 и 34. След това планирам да не се тревожа чак толкова Simple Smile

# 701
  • Мнения: 13 935
Люксен, честито и добре дошла при нас  Hug
Нежи, да ти е жива и здрава малката изстрадана дъщеричка  Hug Много се напати ти, дано вече да имаш само положителни емоции.

# 702
  • Мнения: 2 144
Нежи, много се развълнувах...като знам как ми помогна да взема решение, знам че и ти имаше много тревоги..Честито, миличка! Бъди много, много щастлива с вашата принцеса! Да ви е жива и здрава! много се зарадвах, много..разплаках се...все едно аз съм родила.. Hug Praynig Hug Praynig bouquet bouquet bouquet

# 703
  • гр.София
  • Мнения: 1 634
Нежи, честита дъщеричка  bouquet Да е жива и здрава адашката, а на теб бързо възстановяване Hug

# 704
  • Мнения: 2 144
Пънчее,
ти ми ги беше написала, но не ми се рови назад. Колко общо морфологии имаше? аз другата седмица съм при Михова в 28+ и се замислих ще има ли още newsm78 Помниш ли как бяха, има ли още след 28седмица?

Общи условия

Активация на акаунт