Забременели след инвитро - тема 27

  • 44 164
  • 741
  •   2
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 187
Пънчее,
ти ми ги беше написала, но не ми се рови назад. Колко общо морфологии имаше? аз другата седмица съм при Михова в 28+ и се замислих ще има ли още newsm78 Помниш ли как бяха, има ли още след 28седмица?
И аз се чудя същото - дали тази в 28+ е до 32? Или отделно се прави в 30-32 още една.

# 706
  • Мнения: 273
И аз за твх се чудех.Вчера питах доктора и той каза че ако искам да ми вземе парите може всеки месец да ми прави-демек не е задължително

# 707
  • Мнения: 19 690
Аз си ходя при Михова всеки месец. По-спокойно ми е Rolling Eyes

# 708
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
На мен ми каза, че след 28+ повече няма да се виждаме, нямало нужда, въпреки че аз исках поне още един преглед при нея. Тя и след морфологията в 21+ ме извика чак в 28+ и колкото и да настоявах ми отказа. Вероятно на бременните над 38г не отказва, защото са по-рискови, но при мен просто каза, че няма нужда и толкова. Естествено, ако се наложи нещо спешно едва ли ще ме върне, но планираните прегледи бяха до тук.

# 709
  • Мнения: 2 999
Нежи, честита рожба! Жива и здрава да ви и е вие, за да й се радвате дълги години.  Heart Eyes

# 710
  • Варна
  • Мнения: 125
Шакира, бях си ги копнала когато преди време пита
11-13гс + БХС - първа
16-18гс - допълнителна
20-22гс - втора
24-26гс - допълнителна
28-32 - трета
При всичките се гледат различни неща
И мен Михова не ме вика на допълнителната след 21+
Другата седмица съм при нея в 28 г с

# 711
  • Мнения: 2 144
joni,
благодаря ти Hug bouquet

# 712
  • Мнения: 19 690
На мен ми каза, че след 28+ повече няма да се виждаме, нямало нужда, въпреки че аз исках поне още един преглед при нея. Тя и след морфологията в 21+ ме извика чак в 28+ и колкото и да настоявах ми отказа. Вероятно на бременните над 38г не отказва, защото са по-рискови, но при мен просто каза, че няма нужда и толкова. Естествено, ако се наложи нещо спешно едва ли ще ме върне, но планираните прегледи бяха до тук.
Ауууу, как ме състари! Нямам 38, ма оууу Mr. Green

# 713
  • Мнения: 2 999
На мен ми каза, че след 28+ повече няма да се виждаме, нямало нужда, въпреки че аз исках поне още един преглед при нея. Тя и след морфологията в 21+ ме извика чак в 28+ и колкото и да настоявах ми отказа. Вероятно на бременните над 38г не отказва, защото са по-рискови, но при мен просто каза, че няма нужда и толкова. Естествено, ако се наложи нещо спешно едва ли ще ме върне, но планираните прегледи бяха до тук.
Ауууу, как ме състари! Нямам 38, ма оууу Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy

Това определено ме развесели hahaha

# 714
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Въх, извинявай  Blush Ама аз имах предвид по принцип  Blush

# 715
  • Мнения: 19 690
Въх, извинявай  Blush Ама аз имах предвид по принцип  Blush
Така ще кажеш ти сега hahaha hahaha hahaha

# 716
  • Мнения: 2 999
Въх, извинявай  Blush Ама аз имах предвид по принцип  Blush
Така ще кажеш ти сега hahaha hahaha hahaha

сладурки.... то явно е вярно, че бременността си е диагноза - блъскат те хормони и т.н и то така стават веселите лафове.... Mr. Green Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 318
Нежи,честита рожба,бъдете здрави и само хубави моменти занапред bouquet

# 718
  • Мнения: 2 615
Нежи, честита рожба! Да сте живи и здрави и бързо възстановяване на теб.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 928
Добре дошла на малка прекрасна Мария на мама Нежи.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт