Забременели след инвитро - тема 27

  • 44 167
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Момичета, доживях да се запиша при вас! Добутах до 10+3 благодарение на д-р Калчев ... след доста перипети, вчера док каза, че мога да дишам спокойно! Днес се фукам из форума, дано не ми излезе през носа  Joy Joy Joy

За тези които не знаят: равносметката е 3 неуспешни инсета, ЦС с ужасно дълги и усукани тръби, но пропускат, ТВЛ - с много находки, подадох документи за фонда ... но опита ми е самофинансиран. Фонд, някога догодина ... към септември. Първи опит ин витро, по точно ИМСИ, стимулация с Пурегон 150 за 10дни. Имах 8Ф само на ЛЯ, ДЯ не реагира понеже е много в дясно в някакви сраствания. И по-добре, че като вземе, че овулира и прецаква всичко. Та от 8Ф, извадихме 5Я, 4 годни, една незряла, 3 се оплодиха и развиха, трансферираха две, и имам една снежинка. Отделно имам много завишени НК клетки, 40% при норма 12% ... вливах 20мл интралипид. ЩЗ вече е овладяна, ИР също беше преди опита. До преди няколко седмици си спазвах режима, но не мога вече, защото туй моето рибе (термин 5ти март), не ще да погледна месо  Crossing Arms . Скоро влизаме в 4ти месец и дано ми поразмине, че не ми се бие инсулин. И последно, хомозигот на ПАЙ съм, но в момента не съм на клексан. Преразредиха ме и положението стана рисковано за плода.

Иначе дебелея ... като ям въглени и всичко се връща скорострелно. Ама какво да правим, ще го мисля след месец, че без режим гестационен диабет ми е в кърпа вързан, а и не ми се ще ММ да разширява вратите  Joy

Ами това е, сигурно пропускам нещо, ама то едно ли е.  ooooh! Общо взето луд късмет имах ... или аз и док, понеже щях да му досаждам още.  Joy

# 721
  • Мнения: 19 690
Хайде добре дошла и тук Simple Smile

# 722
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Браво Синеока  Hug Много се радвам за теб  Hug Пожелавам ти лека и спокойна бременност и здраво рибче по термин  Praynig

# 723
  • Мнения: 273
Синеока добре дошла!
Момичета днес си купих прясно изцеден сок от коприва с лимон и ябълка(заради ниският хемоглобин) и да кажа че въобще не е ужасен даже беше много освежаващо.

# 724
  • Мнения: 25
Маня73  ,къде продават такъв сок ?

# 725
  • Мнения: 273
Аз съм във Варна ти къде си?

# 726
  • Мнения: 2 013
♥Синеока♥, много се радвам, че вече си толкова напред в бременността Simple Smile
На мен ми се вижда много Simple Smile

Аз също се включвам във вашата темичка. Мисля, че съм в 5 г.с. и 4 дни. Видяхме плоден сак. Тепърва се ориентирам сега за следващите стъпки.

Някой може ли да ми препоръча лекар от Варна с опит в проследяване на инвитро бременност?

# 727
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Магдалена, честито, всичко да е наред до термин.
За мен всичко е като сън, трудно добутах до тук, с доста усложнения и притеснения. Надявам се от тук нататък всичко да е малко по-леко, защото съм на ръба. Имам усещането че за всяко хубаво нещо трябва да платя с две лоши. Затова и не смея даже да се зарадвам дори сега, когато вече всичко изглежда наред. Ще се мъча да променя това, този страх не ми помага.
За сега съм позитивно настроена до ранния скрининг и бхс, дано да мине добре и вече да си купя нещо за носене, че зимата ще ме завари по хол г*з Wink

# 728
  • Мнения: 3 047
♥Синеока♥, много се радвам, че вече си толкова напред в бременността Simple Smile
На мен ми се вижда много Simple Smile

Аз също се включвам във вашата темичка. Мисля, че съм в 5 г.с. и 4 дни. Видяхме плоден сак. Тепърва се ориентирам сега за следващите стъпки.

Някой може ли да ми препоръча лекар от Варна с опит в проследяване на инвитро бременност?


За съжаление тук с доста далеч от нещата  Tired Аз ходя при Мирчева от АГ и съм доволна, но тя не взима отношение към назанчените ми терапии, каза само важните изследвания да ги правя в София. Не пуска повече от стандартните изследвания по ЗК, аз сама си следя всичко и ако не и кажа не ми мери шийката,
. Но пък ме гледа супер подробно . фМ правих при Балев - пълен смях , после при Сигридов - нищо общо  Crazy
ТСХ, ИР и коагулация ми ги следят Сигридов и доцент Русев и аз  Mr. Green Mr. Green

Евентуално ако си харесаш някой от Майчин дом, но аз имам забрана от майка ми да ходя там  Peace

# 729
  • Мнения: 25
Аз съм във Варна ти къде си?


Живея в София ..за да си взема такъв сок явно ще трябва да прескоча до Варна  Laughing!

# 730
  • Мнения: 273
Магдалена и аз съм при Мирчева за ЖК и както Магнетична каза тя пуска само стандартните изследвания.
Инвитро центрове във Варна има в АГ болница,Майчин дом,МЦ Радост,болница Темелков

# 731
  • Мнения: 13 935
Много се радвам да прочета за всички нови бременелки, особено като знам през какво преминахте, лека бременност  Hug

# 732
  • Мнения: 1 191
Нежи, честита малка принцеса! Да сте живи и здрави и бързо възстановяване на теб!  bouquet

Добре дошли на новите мами! Лека и безпроблемна до термин!  Hug

# 733
  • Варна
  • Мнения: 125
Магдалена, аз ходя при Семеонова. ЖК е в Клиника нова, там ми назначават стандартните изследвания и болнични, а прегледите ги правим в частния кабинет.
За Майчин дом чувам добри отзиви за док. Станева.

# 734
  • Мнения: 3 213
Нежи, честита ти принцеска ! Да сте много щастливи цялото семейство ! Не мисли за другото, важното е да сте здрави.  Hug

Добре дошли на новите тумбачета. Лека бременност до сладкия финал !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт