Бризът морски ми шепти - скоро мама ще си ти!Бъдещи мами над 35

  • 42 469
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 40 772
М дааа...звъннах за час и най-скоро възможният беше за 18,08 в 10.Запазих...да видим...въпреки,че ми е 11-ти ден от МЦ.Дали ще се види нещо.

Зази,знам...то и други симптоми съм имала,болки в яйчниците,гърдите...и си викам - ей,на,улучихме...ама не! Rolling Eyes
Дано да ми пуснат адекватни изследвания,ще платя,то е ясно...ама квото мога ще мина и по касата.Що плащам осигуровки Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 1 000
Здравейте, слънчица мои  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Днес се очертава един ,надявам се, приятен августовски ден за всички.

За мъжете, всичко зависи от два фактора за мен - желанието да помага и реалната възможност. ММ върши всичко, но той ми е добричък за такива неща, за други обаче може да му избият такива инатлъци, че да ми скъса пак нервите и да ме направи дива калинка #Silly  Няма пълно съвършенство, това е.

Мистик, браво, така сега дано излезе нещо дребно, да се реши и бързо към успех  Praynig Косападът може да е от всичко.

Амини, от едно известно време, след хистероскопии, и аз съм същата група, док. ми каза да не се тревожа хич, било нормално.

Ели, тук препоръчват на 6 месеца за цитонамазка, за мамолог - веднъж годишно над 35, ако няма индикация за по-често.

Кали, много ми е мъчно като те чета за тези хора, имам такъв случай за съжаление личен  Sad и мисля, че трябва въвеждането на строги наказания, ама като знам съдебната ни система, за какво става въпрос...

Перу, нека любовта ви е вечно красива, жълта и лятна като слънчоглед  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

Уанче, и аз съм живяла за кратко там Crazy Ще излезем всички рода  hahaha

# 737
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Тъй видях къде най близо мога на частно да направя - има в болницата където раждах вариант срещу заплащане - цитонамазка и изследване за ХПВ 100 паунда. Обаче може би декември ще си запазя час, когато ММ е в отпуск, че няма как да отида сама с бебето.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт