Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 32 128
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 140
Гуги, отидете на църква. Обясни на попа за ситуацията- той ще му прочете молитва. Вземи си шишенце и си напълни светена вода и след всяко прибиране в къщи им измивай очичките на момчетата.
Правила съм го при Миша и винаги имаме св.вода у дома.
ПП Напръскай им и леглата преди сън.

# 691
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, Гуги, много неприятно. Дано намериш начин да успокоиш детето  Hug

Момичета, аз от утре съм в отпуска, един ден имам за последни покупки и стягане на багаж, в четвъртък заминаваме към морето. Малката е рожденичка и там ще правим рожден ден, днес и тортата поръчах вече. Да знаете, че няма да имам много време за интернет през отпуската, когато мога, ще хвърлям по едно око, но ще ви мисля  Heart Eyes

# 692
  • София
  • Мнения: 23 175
искам и аз отпуска вече, нищо че скоро бях  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 13 940
И аз искам отпуска, ама май не ми се полага  Wink

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и аз искам, ама няма  Mr. Green
Мире, ще го направя това, което ме съветваш Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 23 175
че вие нали сте в отпуска  newsm78

# 696
  • Мнения: 3 846
Joy Joy Joy Joy нали?
Хиля се така щото, наскоро се зачетох в различни статии за нищо-правещите мами, дето САМО си гледат децата Peace

# 697
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Зази, страхотна отпуска ти пожелавам. Да си починеш максимално Simple Smile

Аз пък вече искам работа. Детето да е на ясла, а аз да работя. Единствено ще ми липсват лежерните сутрини, без бързане, без тичане....

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз искам отпуска ден - два от децата, скромна съм, само да отдъхна, ама няма кой да ми я отпусне Laughing

# 699
  • София
  • Мнения: 23 175
Гуги, някой път като има свободен ден два може да ми ги оставиш , ако искаш, ше те пусна на спокойствие по софийските молове  Mr. Green
само не обещавам че ще ти ги върна с необелени носове или колена.
само не знам кога ще имам свободни ден два  newsm78

пък не ми се сърдете, ама се водите в отпуск за гледане на дете  Crazy

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 hahaha hahaha свърши ми на мен този отпуск, направо на безработица отидох Rolling Eyes да видим как ще са нещата с посещаването на детски заведения, че трябва по някое време и към работа да се ориентирам, как ще стане не е ясно:roll:
давам ти ги Бамба, няма да правя рекламации, после може и жеста да върна Wink

# 701
  • Мнения: 3 846
нещата отиват на коорератив -> с радост бих се включила и в гледането, и в даването за отглеждане Peace

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
хич нямаше да е лошо ако можеше да се осъществи, съвсем сериозно Rolling Eyes Бамба, размечтах се да пообикалям моловете, айде вземай си почивка Laughing

# 703
  • UK
  • Мнения: 5 999
Гуги, вземи ме и мен, на моловете  Laughing само незнам, децата, къде ще ги туря  Joy

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
на Бамба може множко да и дойдат толкова деца, та не знам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт