Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 9

  • 148 962
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 39
Благодаря,
Защото и аз чакам:)

# 316
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
И аз  Blush

# 317
  • Мнения: 43
Момичета, аз нали си затрих програмите от Руми, та спомняте ли си кога пусна Дупеманията с намаление, и втория път, когато пусна фит 30- беше след Дупеманията, когато някой я помоли за хибрид и тя даде отстъпка за тези, които имат едната.( нещо такова беше)


И аз чакам евентуално някакво намаление, защото когато Руми пусна хибридния календар и намалението на Дупемания, не ми се искаше да си купувам още една програма, преди дори да съм почнала предишната (фит 30). Малко след това съжалих и още си чакам...  Laughing

# 318
  • София
  • Мнения: 1 809
То режимите не ги прави Руми, има си хора, които ги правят, така че раждането на бебето няма да попречи да си ги получите навреме.
Иначе и аз чакам на Дупемания намаление  Laughing

# 319
  • Мнения: 39
Аз очаквах тя да ги прави.
А асистентите около нея да отварят ел поща да сортират и така.
Явно съм се заблудила.

# 320
  • Мнения: 2 368
И аз по-скоро мисля, че режимите си ги прави тя лично, а асистентите помагат за други неща. Затова и предполагам преди да роди предаваше режими за доста по-кратък срок от предвидения.

Искам да ви попитам- когато ми омръзнат тренировките от ниво 2 ( за напреднали) от режима, към коя програма да се ориентирам? Колебая се между 90 дневното предизвикателство, седмичните програми и фитнес клуба? Заслужава ли си изобщо фитнес клуба при положение, че има толкова много други тренировки в сайта?

# 321
  • Мнения: 373
Здравейте, и аз съм от влизащите във форма. Имам да сваля около 4-5 килограма и да се постегна, сега си тренирам с програмите в интернет, ще помисля дали да си купя програма, но първо да напредна малко. На кои програми казвате 6 седмични, че нещо съвсем се обърках  newsm78

# 322
  • Мнения: 632
minana аз преди време започнах с тези за начинаещи, които се водят шест седмични:
https://fitnesinstruktor.com/6-sedmici-nachinaesti/  / аз знам за тези, дано и другите потвърдят/

Лъчестлъч, на линковете си пише - ниво 2. Демек средно напреднали. Имай в предвид,ч е преди всяка тренировка имаш разгряване и кардио, а в края има разтягане. Те са пропуснати в клипчетата на нивата 2и 3. Има ги само в ниво 1 - начинаещи, като се предполага, че по-горните нива вече си ги знаят Simple Smile.


LoveIsTheAnswer научих и разгряването и разтягането. Първото е задължително за мен.  Peace
Но въпроса ми беше, какво означават номерациите в началото на заглавието:
https://www.youtube.com/watch?v=2NIELgDJuws&index=2&list … tcBt5yU2ivYb_jLeQ
Какво е RU44, 47, 49 и т.н. , част от някаква програма ли е както има Рум фит, Румитки, Фит30 и т.н. Търсих из сайта и не намерих, що е то.  newsm78 Иначе аз така и така ще си ги правя, много ми харесват от тази поредица.

# 323
  • Мнения: 373
Лъчестлъч, благодаря  Hug
Според мен по твоя въпрос - в описанието на видеото пише, че това са тренировки от 90 дневното предизвикателство. Според мен е ден 49, а 29-минутна е тренировката  Peace

# 324
  • Мнения: 39
Получих си индивидуалната програма!
Точна като швейцарски часовник:)
И като човек който не се храни със животински продукти менюто ми е много богато и разнообразно!!
Утре започвам!!!

# 325
  • Мнения: 370
Здравейте, придъединявам се и аз към вас. Поръчах и чакам индивидуална програма. Имам натрупани доста килограми от две бременности и съм се амбицирала да се стегна.
Успех на всички!

# 326
  • Мнения: 715
И моето дойде, идеално е, точно с това, което искам. И вече ще знам колко е количеството от това което обичам, което мога да хапвам. ( не говоря за пържени картофи и торти естествено) Grinning
От утре се захващам и ще споделям дали има резултати.
Хубава вечер на всички!

# 327
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Момичета, а вие на кой ден си получихте режима? Извинявам се, ако сте коментирали преди. Точно 25дни ли се чака? Доколкото прочетох на някой пристига по -рано.

# 328
  • Мнения: 39
Добро утро,
Минах първата тренировка(малко зор видях,защото без да искам съм натиснала за супер напреднали вместо за начинаещи😂😂😂)
Имах чувството,че ще пукна:))
Моята програма я получих на 25 ден ,но съвпадна с раждането и. В сайта и пише,че срока е 25 дни.
Аз съм доволна.
hriska,ние май сме заедно:)
Ще сравняваме резултати💪

# 329
  • Мнения: 715
Здравей,  Мария В._511104, Мисле че сме заедно, аз днес пътувах и от утре започвам тренировките, ще пиша как върви. С храненето за 1 ден съм супер. Но като изхабя енергия с тренировките може да огладнея Grinning

Общи условия

Активация на акаунт