Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 9

  • 148 895
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 461
Мускулните са приятни, напомнят че тялото работи.
След първата тренировка на следващия ден като ставах ми се схвана прасеца. Леле каква болка. Внимателно разтривах, пих магнезий, отшумя. На втората седмица т.е. вчера, слагам чорап и не знам как да го обясня - схванаха ми се пръстите на краката. Застанаха един върху друг. Пак масажи, магнезий, съвсем внимателно действам, че се плаша. И гиричките ми са леки, само 2 килограма, но съвсем скоро ще ги увелича. Та такива неща.

# 511
  • Мнения: 1 203
То дали ще има период без мускулна треска?Тренирам 2м. редовно 5 дни в седмицата и пак се обажда някое мускулче.Започнах да пия вит.С преди и след тренировка и по-леко преминават "треската".
То e приятно по някое и друго мускулЧЕ да се усещат, ама ако си схванат като робокоп целия тогава е проблема Grinning
Аз пия глутамин след тренировка и по-леко ме схващат, но не е без хич определено.

# 512
  • Мнения: 1 091
Еее да,стигне ли се до робокоп-а почивам на другия ден,защото ставам по-зле.Замислям се и за Л-карнитин.Някои пие ли?Дали няма да забързам процеса или тренировките не са достатъчни и трябва още натоварване за него?

# 513
  • Мнения: 1 262
Аз бях като робокоп в началото, когато правех тренировките от сайта и, докато си чаках режима. Не се спрях обаче. Аз знам, че мускулна треска се маха с движение и си продължих. Сега се обажда точно тук там някое мускулче, но е приятно. Показва, че е имало ефект от тренировката.

# 514
  • Мнения: 1 203
Еее да,стигне ли се до робокоп-а почивам на другия ден,защото ставам по-зле.Замислям се и за Л-карнитин.Някои пие ли?Дали няма да забързам процеса или тренировките не са достатъчни и трябва още натоварване за него?
Индивидуално е с Л-карнитина и бърнърите. Аз съм пила от всичко и в комбинации - ми при мен няма кой знае какъв забележим или незабележим ефект и реших, че няма да пия излишна химия  Peace Има момичета и момчета отчитат забележителни неща ... пробвай, ако нямаш противипоказания.

# 515
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте,
Аз от 11.06. съм на режима на Руми. В началото ми беше трудно с яденето, но сега успях да си регулирам нещата. До тук съм 3 кг. на долу + виждам и че обиколките се променят. Скоро не съм се теглила и мерила.
А от понеделник започнах усилени тренировки в фитнеса тъй като вкъщи ми е трудно сама. И аз се замислям за Л карнитин да пробвам или някой фет бърнър но ще почакам след почивката на морето.
Определено след фитнес се чувствам адски добре, но вчера почивах защото мо се появи адска мускулна треска.....

За режима - чаках точно 30 дни, но имах достатъчно време да разгледам да прочета историите на други момичета/жени и да се настроя
При мен главно проблема беше от едни хормонални хапчета + сладко (понякога доста прекалявах). Сега не се сещам или ако се сетя хапна 1 много малко паченце и до там.
Стартирах от 63 кг. на ръст 164 см.

Пожелавам успех и много упорство. В един момент изпитвах безсилие и мислех да се откажа, но като и писах на Руми и нещата се наредиха. 😊😊😊

# 516
  • Мнения: 2 461
Много забавно, повечето сме 63 кг - няма да им се даваме на тези кила Simple Smile
Според мен не взимай нищо допълнително, не гони бързи резултати, а трайни навици. Имаш чудесен резултат до тук, може да получих лек застой, но тялото свиква с промяната.
И, да, Руми е голям мотиватор.

# 517
  • Мнения: 1 262
Хайде и аз с резултатите след една седмица режим: Party
Кг.          -1.300кг.
Бюст:      -2см.
Талия:    -1см.
Бедро:    -1см.
Бицепс:  -1см.
Ханш:     -1см.
От прасеца не съм свалила.
Момичетата, които са по отдавна на режима на Руми. Какво правите, когато заминете на почивка? Правите ли тренировките и как следвате менюто?

# 518
  • Бургас
  • Мнения: 96
Браво на fiolio!
Моите резултати след първото мерене са подобни на твоите:-)
кг - минус 1,3
талия - 2 см
ханш - 2 см
бедро и бицепс - 1 см
Вероятно тук съм източила и вода, не ми се вярва за 7 дни, в два от които не съм и тренирала, да съм стопила толкава мазнини.
По въпроса с добавките съм тотално неграмотна, но ще ви чета с интерес.

# 519
  • Мнения: 2 461
Поздравления момичета, много ви се радвам. Само така. Не мога да се включа в зададения въпрос. Обикновено на почивак си почивам и от режими, и от тренировки Simple Smile.

# 520
  • Мнения: 1 402
Браво момичета, чудесни резултати, продължавайте все така!
Относно почивките - не тренирам и си хапвам каквото ми се яде без да прекалявам, но нашите почивки са за по 5 дни. Ако бяха по дълги, може би щях да се замисля за някакво раздвижване без гири, например лицеви опори, гмуркане, клек, напади, V седеж....а ако можех щях да плувам, но не мога.

# 521
  • Мнения: 1 091
Поздравления момичета!Това са много добри резултати,продължавайте в същия дух.
Аз нещо тези дни не съм във форма и ми е много гузно,че не тренирам ефективно.Вчера едвам направих 1 кръг от плана за деня.Тялото ми просто отказваше и нямах никакви сили.И за първи път имам страшни болки в коленете.Мисля да почивам до понеделник и да натрупам сили и енергия.

Питах една фитнес-инструкторка за Л-карнитина,според нея трябва да включа и кардио поне 30мин за да има ефект от него.Та мисля,че няма смисъл да се тъпча и с него.Ще карам за сега така.

# 522
  • Мнения: 76
Поздравления на всички, спазващи режима, справяте се страхотно! Simple Smile Продължавайте все така!

Sweet_Dreams@, не се вини, абсолютно нормално е, всеки има дни, когато не е в топ форма. Дай си почивка и после, ако все още имаш болки в коленете, спри подскоците. Аз след три месеца редовни тренировки по старите програми на Руми започнах 90ДП и петият ден ми дойде страшно нанагорно, почувствах се много зле и на десетата минута спрях. Дадох си цели 18 дена почивка, направо се олях  Laughing Но започнах предизвикателството отначало и се почувствах много по-заредена с енергия и много мотивирана. Правя дори повторенията, които тя е дала по желание. Много съм доволна, днес съм вече на ден 9. Така че, дай си нужната почивка и после с нови сили ще продължиш Hug

За л-карнитина, фет бърнарите и протеина на прах мнението ми е, че са изкуствени добавки, изключително ненужни на нашия организъм, така че аз не бих ги приемала. Не се знае, дали няма да навредят повече, отколкото помагат. Заложете на истинска, жива храна и ще имате резултати, макар и след повече време. Но в дългосрочен план ще сте здрави, а това е най-важното Simple Smile

# 523
  • Мнения: 2 461
Моят съвет е ако си уморена много - почивай, колкото трябва Или прави тренировките въпреки това, но бавно и контролирано. Без да бързаш, да гониш бройки и т.н. Пробвай и виж, няма ли да си по-добре след като ти се раздвижи кръвта. Изпитано!

# 524
  • Мнения: 1 091
Определено чувствам тялото си уморено.Но аз и не умея много да си почивам.Особено този седмица,че съм без дете.Сутрин тренирам и после като се юрна да измия всички прозорци на къщата(на 2 етажа) или да кося двора.Общо взето не обичам до седя на едно място и все си намирам накакви фитнес-задачи.
Иначе тренировките ме натоварват и ми харесват,даже вече се чувствам по-силна.Най-голямотж ми постижение,че правя 5 лицеви опори и то не на колена.

Общи условия

Активация на акаунт