Лято в Албена 2016 г. - (Тема 2)

  • 97 822
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Не виждам специално указани такива. Може би в зоната пред игрищата.

# 736
  • Мнения: 6 827
Много неудобно. На много места пред игрищата има водни атракциони, та свободно плажуващите няма да могат свободно да ползват морето пред пясъка, където са си сложили хавлиите, а ако са с малки деца, това е доста неудобно. Peace
Хубавото на Албена беше, че имаше широки свободни зони.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
А при положение, че всички хотели имат свои чадъри и шезлонги, които влизат в цената, за какво са ви свободни зони?  newsm78 Или нямат всички?

# 738
  • Мнения: 478
Кажете, моля, има ли промяна за хотел Лагуна гардън? Сега не мога да разглеждам линк )

# 739
  • Мнения: 9 865
Аз, например, обичам на свободните зони да плажувам и предпочитам там, вместо на шезлонги и чадъри от хотела, които на всичкото отгоре се случва да не стигат за всички гости. Албена също така се посещава (или посещаваШЕ) и от плажуващи, които не спят там.

А при положение, че всички хотели имат свои чадъри и шезлонги, които влизат в цената, за какво са ви свободни зони?  newsm78 Или нямат всички?

# 740
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Абсолютно не разчитам цифричките на картата, кой плаж  на кой номер хотел отговаря.Увеличавам го, но се размазва още повече.

# 741
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Кажете, моля, има ли промяна за хотел Лагуна гардън? Сега не мога да разглеждам линк )

Плажът на Лагуна Гардън е между този на Ралиците (пред ресторант Рай) и този на Лагуна Бийч.

Rusalka1, цъкаш върху картата и се отваря голяма. Нея можеш също да увеличаваш с процентите горе. Картата е изцяло нова и много подробна, виждат се бариерите за резервираните парко места, новите пешеходни места, ескалатора ...

# 742
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Кажете, моля, има ли промяна за хотел Лагуна гардън? Сега не мога да разглеждам линк )

Плажът на Лагуна Гардън е между този на Ралиците (пред ресторант Рай) и този на Лагуна Бийч.

Rusalka1, цъкаш върху картата и се отваря голяма. Нея можеш също да увеличаваш с процентите горе. Картата е изцяло нова и много подробна, виждат се бариерите за резервираните парко места, новите пешеходни места, ескалатора ...
Да.Вече го направих, размазано ми е.Нямам проблем с очите...  Grinning

# 743
  • Мнения: 13 598
Линк към новата карта на комплекса:
http://albena.bg/bg/pages/albena-map.html
Интересни за разглеждане са новите места за паркиране (и по видове), както и предвидената ескалаторна връзка между орхидеите и ниската зона (не знам предстои ли или е вече направено това ново съоръжение).
Благодаря, видях си и хотела, дано да е готов и хубав. За паркирането съм убедена, че ще е отново кой където свари.

# 744
  • Мнения: 6 031
Моля, който ще прави новата тема - за тази година - да сложи линк и към тази карта.

Мнение за новия хотел(Парадайс Блу) да има някой?

# 745
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
Мимии, този хотел го отварят на 01. юли, няма как да има мнения за него. Laughing Peace

# 746
  • Мнения: 6 031
Мимии, този хотел го отварят на 01. юли, няма как да има мнения за него. Laughing Peace
По-скоро имах предвид, ако някой е минавал от там. Simple Smile
Дали е вече завършено всичко, дали са разчистили около него...

Иначе знам, че още не е отворен.  Embarassed

# 747
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Мимии, този хотел го отварят на 01. юли, няма как да има мнения за него. Laughing Peace
По-скоро имах предвид, ако някой е минавал от там. Simple Smile
Дали е вече завършено всичко, дали са разчистили около него...

Иначе знам, че още не е отворен.  Embarassed

Очаквам актуални снимки през уикенда, така че в понеделник ще ви ги предоставя!   Hug

# 748
  • Мнения: 6 827
Аз, например, обичам на свободните зони да плажувам и предпочитам там, вместо на шезлонги и чадъри от хотела, които на всичкото отгоре се случва да не стигат за всички гости. Албена също така се посещава (или посещаваШЕ) и от плажуващи, които не спят там.

А при положение, че всички хотели имат свои чадъри и шезлонги, които влизат в цената, за какво са ви свободни зони?  newsm78 Или нямат всички?


Ние сме такива (плажуващи без да спят в комплекса), а като нас има доста. Тази година ще сме предимно такива. Peace
А и по закон трябва да има определен процент от плажната ивица, която да е свободна зона. Peace Или има промяна? newsm78

# 749
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
Fortuna, и аз така знам - че трябва да има 50 % свободна зона. Peace
По мои наблюдения, в Албена се спазва това правило в голяма степен. За сравнение - на плажа Слънчев бряг чадърите са нагъчкани зверски, а в малкото незаети пространства са разположени джетове, не вярвам да са оставили и 20 % свободна зона ooooh!, но това е тема на друг разговор.

Доколкото видях от картата - при крайните тройки хотели - Гергана, Нона, Славуна, Мура, .... са оставили повече свободни зони, както и в северния край има.

Общи условия

Активация на акаунт