Милано - 6

  • 106 832
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 165
Вие до Бергамо ли летяхте или до Малпенса? Каква е цената на билета до централна гара в Милано?

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 357
Подсетих те ме за шатълите, че преди да излезем от летището (Малпенса) видях  табела- 14 евро двупосочен.Изобщо не се спрях, защото си знаех че мога да купя от автобуса.Оказа се обаче, че в автобуса имат само еднопосочни -8 евро.Така че, ''прекарахме се '' с 2 евро на човек.  Laughing
 Да знаете, че ако искате двупосочни билети купете ги преди да излезете от летището.

# 512
  • Мнения: 9
Вие до Бергамо ли летяхте или до Малпенса? Каква е цената на билета до централна гара в Милано?

До Малпенса летяхме, както пише и rissse, билетите бяха 14 евро двупосочни на всички фирми, които поне аз видях, купуваха се вътре в летището веднага след като излязохме от проверките до изходите, ние си купихме на malpensa airport bus express, мисля така се казваха и може да хванеш всеки един техен автобус през 20 минути и спирките на всичките на гарата бяха на едно и също място Simple Smile
Иначе и аз видях някои хора си купиха от шофьора, но и аз се замислих дали цената не е различна  newsm78 

# 513
  • Мнения: 1 351
Момичета, от днес на една уеб камера виждам, че частично е заграден площада пред Катедралата. Знаете ли причината?

# 514
  • Мнения: 1 165
Благодаря ви, V_a_lL  и rissse .

# 515
  • Milano
  • Мнения: 3 672
Момичета, от днес на една уеб камера виждам, че частично е заграден площада пред Катедралата. Знаете ли причината?

Вероятно ще слагат елхата. Обикновено я слагат около 01.12, сега може би малко по-рано, трябва да е готова за Сант'Амброджо (07.12) - празника на града.

# 516
  • Мнения: 1 351
Момичета, от днес на една уеб камера виждам, че частично е заграден площада пред Катедралата. Знаете ли причината?
Вероятно ще слагат елхата. Обикновено я слагат около 01.12, сега може би малко по-рано, трябва да е готова за Сант'Амброджо (07.12) - празника на града.
Благодаря ти.  bouquet

# 517
  • Мнения: 1 700
Момичета, в момента сме в Милано. Оставихме си ден за шопинг -утре, но се оказа, че ще има национална стачка на целия градски транспорт и нищо няма да се движи. В тази връзка може ли да ме посъветвата от чентрале (тук е хотелът ни) къде е удачно да отидем пеша или с такси?

# 518
  • Milano
  • Мнения: 3 672
Момичета, в момента сме в Милано. Оставихме си ден за шопинг -утре, но се оказа, че ще има национална стачка на целия градски транспорт и нищо няма да се движи. В тази връзка може ли да ме посъветвата от чентрале (тук е хотелът ни) къде е удачно да отидем пеша или с такси?

И къде ги прочетохте тези неща???

Напротив, градският транспорт в Милано ще си работи нормално.

Стачка има на влаковете (Тренорд, Трениталия, Итало) и на някои извънградски автобуси.

# 519
  • Мнения: 1 700
Момичета, в момента сме в Милано. Оставихме си ден за шопинг -утре, но се оказа, че ще има национална стачка на целия градски транспорт и нищо няма да се движи. В тази връзка може ли да ме посъветвата от чентрале (тук е хотелът ни) къде е удачно да отидем пеша или с такси?

И къде ги прочетохте тези неща???

Напротив, градският транспорт в Милано ще си работи нормално.

Стачка има на влаковете (Тренорд, Трениталия, Итало) и на някои извънградски автобуси.
В самолета пътувахме с една жена, която си живее тук. Тя ни каза така? Да разбирам ли, че не е вярно? Супер. А тук в Милано има ли такова животно като "черен петък"?

# 520
  • Milano
  • Мнения: 3 672
То и аз си живея тук, но си проверявам информацията.

Стачката е национална за влаковете, в Рим ще стачкува градският транспорт, както и в други градове, в Милано - не.

Има си сайт на транспорта (АТМ), ако не вярвате - проверете.

Ето и една статия:

http://www.milanotoday.it/cronaca/sciopero-atm-25-novembre-2016.html

Черен петък по магазините за дрехи няма, има в тези за техника (Медиауърлд) и онлайн сайтове (Амазон и т.н.).
Или ако някъде има някаква промоция, тя е изключение - нищо общо с това в САЩ.

Обаче...аутлета в Серравалле го прави - има 30% намаление...и утре съм там. Laughing

Със сигурност е по-изгодно от магазините в Милано (може и да го направят, досега не е имало масово).

Последна редакция: чт, 24 ное 2016, 23:14 от regina di cuori

# 521
  • Мнения: 1 700
То и аз си живея тук, но си проверявам информацията.

Стачката е национална за влаковете, в Рим ще стачкува градският транспорт, както и в други градове, в Милано - не.

Има си сайт на транспорта (АТМ), ако не вярвате - проверете.

Ето и една статия:

http://www.milanotoday.it/cronaca/sciopero-atm-25-novembre-2016.html

Черен петък по магазините за дрехи няма, има в тези за техника (Медиауърлд) и онлайн сайтове (Амазон и т.н.).
Или ако някъде има някаква промоция, тя е изключение - нищо общо с това в САЩ.

Обаче...аутлета в Серравалле го прави - има 30% намаление...и утре съм там. Laughing

Със сигурност е по-изгодно от магазините в Милано (може и да го направят, досега не е имало масово).

Супееер си, ама наистина си върха :* Ако не е много нахално и знаеш какво да си хванем от Чентрале до този аутлет ще съм ти много задължена.

# 522
  • Milano
  • Мнения: 3 672
Погледни на 1 стр. на съответният аутлет.

С тел.съм и ми е неудобно да пиша, в момента съм в автобуса- този от Дуомо на Аутострадале...фраш е с чужденци.

Дават ти и фешън паспорт - допълнителни 10% отстъпка.


Май има намаления и в Милано, видях на Бенетон 30%.

Buon shopping!


# 523
  • София
  • Мнения: 5 193
А има ли влак от летището в Мелпенса до централна гара?

# 524
  • София
  • Мнения: 4 258
На всеки 20 мин. има Малпенса експрес.

Общи условия

Активация на акаунт