КГБ = Клуб на Готините Баби - 170.

  • 76 936
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 074
Търся си дружка, която да ме придружи на протеста на хората с увреждания на 14 септември.
Не за друго, но съм трудно подвижна, а не мога да разчитам на друг, по обясними причини.
Ееее, хайде, броя до три  Joy Joy Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 2 672

Хули, бих ти предложила своето рамо, на 14 септември. Къде и кога да бъда (не като място и час а събитието, а конкретно за среща с теб) ? Има, обаче и една малка вероятност да не мога. Но, е малка. Ако, дойда ще бъда с внука си, нали няма да е проблем?

# 677
  • Мнения: 5 364
Ходих, гледах, ахках, снимах. Нямам думи да опиша видяното. Върнах се вчера.

Днес съм като разглобена от работа -
Скрит текст:
на гробището, после по двора, пържих тиквички, пекох чушки и започнах да оправям  погрома след майсторите, които вече приключиха с ремонта на банята. Не мога да ви опиша състоянието на коридора и въобще на целия етаж  след тях! Изхвърлих 3 кофи с остатъци от плочки, голям кашон напълнен с малки кашончета от плочките, остатъци от тръби и всякакви останали материали. Утре ще продължа с другото чистене. В избата  се наложило да махат рафт пълен с буркани заради  местене на тръбите. Всички буркани на земята. Едните на екскурзия в чужбина, другият на очни, аз на екскурзия и майсторите се вихрели  на воля. Подредих бурканите. Отгоре на всичко, големият  ще прави пътека с плочки покрай тревната площ. Вместо да изхвърли цялата изкопана пръст, решил, че ще ми трябва за саксии / нали съм "прочута цветарка"/ и оставил внушителна купчина.  Насипах я в 4 чувала от храна за кучета и  едва ги замъкнах  на по-закътано място. После ходих за мляко, сварих го, подквасих го.
Сега ходя като дърта патица. Ако успея да почистя къщата  до края на месеца, ще е  рекорд.
 Прочетох само част от пропуснатото. Ще коментирам, когато вляза в час.
Лека нощ!

Последна редакция: нд, 11 сеп 2016, 03:21 от K.A.G.

# 678
  • София
  • Мнения: 2 672


Добро утро, красавици! Хайде на кафето с пеперудки!  Laughing



и на хубавото клипче.





Борянчице, питаш за учениците. То няма кой зае какво да се стяга - униформите стават за сега, само панталончетата са нови, защото са окъсели, другото ще се ползва и тази година. Ученически пособия има, само тетрадки да кажат в училище какви. Като си в трети клас вече е друго - не си заек.  Joy

А с тази елда ме зарибяваш, ще взема да се пробвам, дано да я ядат момчетата.  newsm78

Гретка, голяма работи ти се е отворила с майстрите, ама лека полека ще се получи. Ще чакаме и разказ за екскурзията.

Хубава неделя на всички!







# 679
  • Мнения: 1 082

  ХУБАВ ДЕН ЗА ВСИЧКИ ДРУЖКИ!!!K.A.G-добре завърнала се!

# 680
  • Мнения: 5 364
Вивия, честита внучка! Аз я орисвам да бъде здрава, красива, любознателна, умна, добросърдечна!
На теб дълголетие, за да я ожениш и на сватбата й хоро да играеш!


Аз посетих Будапеща, Прага, замъка Аустерлиц /Славков/, Братислава и Виена. Навсякъде е много хубаво и интересно. Не може да се опише с думи. Трябва да се види. Затова пожелавам на всички, които не са ходили да отидете и да  го видите лично!

Прочетох пропуснатото. Всяка от нас със своите радости и грижи. Здрави да сте всички пък другото, каквото дойде! Приятна вечер и хубав понеделник.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 178
Разковаваме шкафовете в кухнята. Не мога да ви опиша каква сага е. Свекъра и мъжо са ги правили да ни надживеят. Остана едно парче от едната редица така захванато за комина, че ще се разпадне самия комин, но не и страницата.  #Cussing out

# 682
  • София
  • Мнения: 16 111
Римар, имам подобен случай. Нали бившата кухня стана стая на Ани. Та горния чамов шкаф, долепен до комина не можаха да го махнат. Ами остана си там, стабилен е.
От майсторите знам, че има възможност да се сменят само вратичките за да е в синхрон с новите. Ние си го оставихме натюр, в другите мебели има и от неговия цвят и не дразни.
Единствения почивен ден май не ми стигна за заплануваното. Мотах се, готвих - да не повярвате. Направих това - http://mycandykitchen.blogspot.bg/2014/10/gyros-recept.html, но само пържолите. Питки не ми се полагат. Претенциозния Пламен опита и го одобри. Иначе бях овкусила 2 пържоли да ги мятам на скарата за него. Отлагат се за утре вечер.

# 683
  • Мнения: 1 558
Привет, дами /от един читател  Embarassed/ Не ми се карайте, не съм ви забравила - често си говоря с вас, ама наум, докато си запиша мислата и съм хукнала нанякъде.....
Сложих снимките от Кранево - да видите красиви муцунки на весели маймунки   Laughing

Каг, страхотна екскурзия си имала! И си посетила чудни места  Peace

На Вивия честита принцеска - нека се сбъдне всичко което са пожелали приятелките до сега!

Римарче, ремонтни неволи  spoko

Момичета от Сф, за 18 нещо срещичка да организирате  Wink

Ако може да ми кажете тел на сигурно такси, ще ми трябва напред-назад

# 684
  • София
  • Мнения: 16 111
Доби, освен да ти кажа номера ми - нали си имам лично такси.
иначе за среща - винаги готова!

# 685
  • София
  • Мнения: 4 178

Момичета от Сф, за 18 нещо срещичка да организирате  Wink

Ако може да ми кажете тел на сигурно такси, ще ми трябва напред-назад

Дано се организира и дано аз да съм във форма.

За таксито - най-сигурно е да се свържеш с Айша, тя ще ти каже.

# 686
  • София
  • Мнения: 4 178
Айща, писали сме едновременно  Hug

# 687
  • Мнения: 1 558
Момичета, супер сте  Hug
Айша, благодаря

# 688
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!
При мен нищо интересно.Махам по задачки.Нямам време да скука.
Успешна седмица! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 1 082

Няма по - красиво украшение от усмивката, тя дарява настроение, оптимизъм, топлота. Със сигурност ако всички ние сме заобиколени от по - позитивни и усмихнати хора, денят с грижите ни ще минават по - леко, с надежда и упование , затова усмихвайте се колкото се може по - често, напук на проблемите!
  Привет, привет-добро утро-щастлив ден и прекрасна нова седмица!!!
KAG-миналата пролет бяхме по твоя маршрут-хареса ми-неповторимо преживяване е!
Доби имаш оценка 6+.Запечатала си срещата като професионален фотограф.

Общи условия

Активация на акаунт