AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 955
  • 815
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 472
При вас обновен ли  сайта на представителя - с новите нива, точки, продажби?
На мен си ми стои миналогодишния банер и вчера като пуснах поръчка, нито ми отчете новите продажби, нито точките.. Някой има ли повече инфо? Да не стане накрая така, че да се загубят?

Обновени са, да. Пробвай да си рефрешнеш с F5

# 436
  • Мнения: 1 326
Оказва се,че моята поръчка е тук вече,но още не съм я взела.Току що влязох да видя дали са я пуснали поне и излезе,че на 6-ти е натоварена.Явно бъг някакъв.При мен само сума от продажби излиза,никакви точки не пише да имам  Confused

# 437
  • Мнения: 154
И при мен преди час пристигна,но доста неща ги няма,които уж светеха в зелено.Във фактурата пише,че ще пристигнат следващия път. #Crazy

# 438
  • Мнения: 612
Снощи пуснах поръчка и при мен всичко си е обновено, имам недостиг само едно червило, а доста неща пуснах.  bouquet

# 439
  • Мнения: 271
Здравейте, малко в страни от темата, но си търся ето този комплект "Ренесанс" на AVON от предишни кампании:
Скрит текст:
Извинявам се, ако питам на неправилното място, но дали бих могла да го намеря? Много искам да си го закупя! Може и само обеците, ако колието го няма.
Моля, за вашето съдействие.  Hug
Предварително ви благодаря!  bouquet
 

# 440
  • Мнения: 1 326
От поръчката ми всичко дойде  Thinking Тъкмо реших да спра с парфюмите,че имам над 20,обаче новия е невероятен.  Heart Eyes

# 441
  • Мнения: 106
Половината ми неща светят в жълто. Като чета какво пишете се чудя дали да изчакам още или да пускам поръчката, накрая да вземе да не дойде нищо Grinning

# 442
  • София
  • Мнения: 1 114
При вас обновен ли  сайта на представителя - с новите нива, точки, продажби?
На мен си ми стои миналогодишния банер и вчера като пуснах поръчка, нито ми отчете новите продажби, нито точките.. Някой има ли повече инфо? Да не стане накрая така, че да се загубят?

Обновени са, да. Пробвай да си рефрешнеш с F5
Не помага. Стоят си като т миналата година.. нутре ако се сетя ще звънна в кол центъра, не че ще ми дадът адекватен отговор но все пак.. надявам се да няма проблеми и всичко да се отчита защото нямам нерви да се разправям.

Колкото до светофарите - до преди 5-6дни имах много червени и жълти. Вчера пуснах поръчка и имах се бяха оправили - имах червен само на една моста, която не е фактурирана. Дори и неща от малката брошурка, които бяха на червено вече бяха налични. Имах и много жълти, но всичко е фактурирано остава и да дойде  Grinning

# 443
  • Мнения: 25
Здравейте! Представител съм от 7-8 години, с едно прекъсване от около 3  Laughing но сега пак съм в играта  Laughing . Като цяло нямам много клиенти - 3-4 приятелки. Редовно съм си пускала неща само за мен, както стана сега в първа кампания. Тааа надявам се пак да стана редовна с поръчките си, и ще ви следя. Ще се радвам ако мога да помагам  Heart Eyes

# 444
  • Мнения: 44
Здравейте, момичета. Искам само да Ви попитам, има ли представителки от Пловдив, че трябва да питам нещо?
 Hug

# 445
  • Мнения: 25
Искам да попитам имате ли наблюдения над матиращото червило? Прави ли устните напукани? Направих грешката да си купя матиращо течно червило, на някаква безизвестна марка , и устните ми станаха напукани, все едно съм се намацкала с коректор за химикалка  Flutter но пък пуста му мода и затова, ако някой има наблюдения да каже  Hug

# 446
  • София
  • Мнения: 1 114
Искам да попитам имате ли наблюдения над матиращото червило? Прави ли устните напукани?
Хубаво е, моите устни не стават напусани от него, но определено се усеща сухичко на устните, бих казала дори и че през първите минутки усещам леко ''дърпане'' най-вероятно докато свикна с него.

# 447
  • Мнения: 361
Искам да попитам имате ли наблюдения над матиращото червило? Прави ли устните напукани? Направих грешката да си купя матиращо течно червило, на някаква безизвестна марка , и устните ми станаха напукани, все едно съм се намацкала с коректор за химикалка  Flutter но пък пуста му мода и затова, ако някой има наблюдения да каже  Hug
Тази година ще са модерни гланцовите устни. Не мат.
Но пък аз много го харесвам мата на ейвън

# 448
  • Мнения: 154
Аз съм много доволна от матиращото червило,наистина е малко сухичко,но пък прави устните много хубави.  newsm03

# 449
  • Русе
  • Мнения: 633
Здравейте, успешна 2017 година.
Върнах няколко страници назад, но не видях да сте писали по този въпрос  Rolling Eyes Пуснах поръчка днес - от стр.5 имам поръчани 3 парф. Cherish( светеха в жълто ) - сега обаче във ф-рата виждам 3бр.INCANDESSENCE явно са заменили единия с другия, но клиентките ми едва ли ще ги устрои  Sad  Какво правя? Мога ли да върна продуктите от тази стр. точно?

Общи условия

Активация на акаунт