Къде в Бургас? (48)

  • 81 374
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 408
Преди години си купих ботуши, българско производство от търговския център срещу Престижа в Славейков.Магазина беше в подземния етаж, проблема е, че не се сещам коя е фирмата.На ботушите не се чете Grinning Някой да се сеща?

"Виконт"

# 706
  • Мнения: 5 128
Здравейте, можете ли да ме ориентирате има ли автобус от градския транспорт, който мога да хвана от бул. Иван Вазов, за да отида до Лайф Хоспитал?

# 707
  • Мнения: 24 601
Здравейте, можете ли да ме ориентирате има ли автобус от градския транспорт, който мога да хвана от бул. Иван Вазов, за да отида до Лайф Хоспитал?
211 и слизаш в Изгрев,след Велека, но ще трябва малко да повървиш

# 708
  • Мнения: 5 128
Здравейте, можете ли да ме ориентирате има ли автобус от градския транспорт, който мога да хвана от бул. Иван Вазов, за да отида до Лайф Хоспитал?
211 и слизаш в Изгрев,след Велека, но ще трябва малко да повървиш
Благодаря!

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В Мол Плаза видях предстоящо откриване на детски център Деца на луната (на мястото на Калиопе). Пишеше, че отварят от 5-ти, но още не работеха.
Дали вече работи? Отзиви?

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Питах в темата за Заведенията,но да напиша и тук въпроса си.Знаете ли дали ще се открива корейски ресторант в Бургас и къде?

# 711
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
В Мол Плаза видях предстоящо откриване на детски център Деца на луната (на мястото на Калиопе). Пишеше, че отварят от 5-ти, но още не работеха.
Дали вече работи? Отзиви?

От 5.11 ще работи в рамките на един месец  Simple Smile

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В Мол Плаза видях предстоящо откриване на детски център Деца на луната (на мястото на Калиопе). Пишеше, че отварят от 5-ти, но още не работеха.
Дали вече работи? Отзиви?

От 5.11 ще работи в рамките на един месец  Simple Smile
Ама че съм  newsm57. Аз видях 5.10, че ще отварят.
Благодаря!

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 890
Препоръчайте ми рекламна агенция в центъра, за външна реклама (облепяне на витрина) - търся ниска цена.

За пране на килим "шаги" към Център за машинно пране на килими ли да се насоча или ще ми предложите друга фирма?

Някъде в града продават ли се тротоарни плочки втора употреба?

# 714
  • Мнения: 5 158
В Мол Плаза видях предстоящо откриване на детски център Деца на луната (на мястото на Калиопе). Пишеше, че отварят от 5-ти, но още не работеха.
Дали вече работи? Отзиви?

Какъв ще бъде този център - за игри, празници, както останалите детски центрове или ще бъде с друга идея?

# 715
  • Мнения: 328
vessita Hug

 Бургас, ул. Александър Стамболийски 14, Рекламна Агенция Демараж - печат, ситопечат, печатна реклама, ...

# 716
  • Мнения: 5 158
В момента има ли някъде разпродажба на чанти?

# 717
  • Мнения: 4 943
В момента има ли някъде разпродажба на чанти?
И аз също си търся,някой ако знае да каже. Peace

# 718
  • Мнения: 12
Хубава шкембе чорба, къде?  Rolling Eyes
На Капани
до затвора  от източната страна ,една кръчма ,завидение

Препоръчвам горещо  КЕЧ-а в Славейков( зад магазина на ТМТ). За мен лично в Бургас там правят най-хубавата свинска шкембе чорба. За телешка хвалят заведението до окръжна болница.

# 719
  • Мнения: 3 163
Хубава шкембе чорба, къде?  Rolling Eyes
На Капани
до затвора  от източната страна ,една кръчма ,завидение

Препоръчвам горещо  КЕЧ-а в Славейков( зад магазина на ТМТ). За мен лично в Бургас там правят най-хубавата свинска шкембе чорба. За телешка хвалят заведението до окръжна болница.

Къде по-точно около Окръжна болница?
Иначе и на нас като ни се прияде, си купуваме от кръчмата до затвора - винаги е прясна и поне 2 вида, но обикновено вземам за вкъщи, че малко ми е мърляво заведението ... И кебапчетата им са добри, но като капана в Отманли няма втори - в цялата държава!

Общи условия

Активация на акаунт