Избелване на пигментации

  • 4 030
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Добре няма  Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 756
на мен ми изчезнаха така като се и появигха без кремове,но изчаках и след 9 месец нямам ве4е а едното беше над горната устна  Peace

# 17
  • Мнения: 255
Днес си купих MELA-D на LAROCHE-POSAY.Той е за пигментация.Купих го от аптека.Струва 40 лв.Почвам мазане ако има резултат ще ви пиша.  Peace

# 18
  • Мнения: 649
Днес си купих MELA-D на LAROCHE-POSAY.Той е за пигментация.Купих го от аптека.Струва 40 лв.Почвам мазане ако има резултат ще ви пиша.  Peace

Дано при теб да има ефект, защото аз го ползвах повече от 2 месеца без видим ефектл Беше ми изписан от дерматолог. След това си взех прословутия избелващ тоник на Биотрейд, но петната не се повлияха и от него.

# 19
  • Мнения: 27 524
Днес си купих MELA-D на LAROCHE-POSAY.Той е за пигментация.Купих го от аптека.Струва 40 лв.Почвам мазане ако има резултат ще ви пиша.  Peace

Дано при теб да има ефект, защото аз го ползвах повече от 2 месеца без видим ефектл Беше ми изписан от дерматолог. След това си взех прословутия избелващ тоник на Биотрейд, но петната не се повлияха и от него.

И аз го ползвам.Козметиката на Ла Рош е много,много одбра,надявам се да има резултат.При всички положения трябва да се измажат минимум 3 тубички,за два месеца може би не е било достатъчно.Освен това,ако си го ползвала като има слънце,пак не може да има ефект.Но е вярно,че има и петна,които не се махат.Не се отказвай бързо,стискам палци и на теб,и на Надето (и на себе си  Grinning )да имате резултат.

# 20
  • Мнения: 255
Момичета вие осещате ли някакво леко парене на лицето от крема.Дано има някакъв ефект.От Аптеката където го купих жената ми обясни,че трябва през деня лицето да се маже с слънцезащитен крем висок фактор през три часа.Аз използвам на VIYI но трябва стриктно да се гледа да не е изтекал срока защото няма да има ефект.Имало си срок от отварянето на тубичката а аз това не га знаех.Е успех на всички борещи се с гадните петна. Peace

# 21
  • Мнения: 255
Забравих да ви питам наред с крем трябва ли да се използва и някакъв избелващ лусион?

# 22
  • Мнения: 27 524
Забравих да ви питам наред с крем трябва ли да се използва и някакъв избелващ лусион?

Не знам за лосион, аз не ползвам. Не ми пари кремът, поне засега. Купих си и на Ла Рош слънцезащитен и ще мажа избелващият вечер.

# 23
  • Мнения: 255
А какъв фактор е слънцезащитния и каква му е цената?

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Само да споделя че съм ползвала козметиката на Ла-Рош и съм много доволна. Успех.

# 25
  • Мнения: 649
започнах избелването в края на декември и до началото на март се мажех веднъж дневно. Така ми препоръча дерматоложката. След като си взех и избелващия тоник на Биотрейд продължих да нанасям и крема ама  Mr. Green
Може би трябва какта казва Блонди, доста по-интензивно да се ползва. За този период използвах 1 1/2 тубички newsm78
А иначе козметиката на Ла рош сигурно е добра- аз просто споделям своите лични впечатления

# 26
  • в баира
  • Мнения: 861
А някой ползвал ли е българския Ахромин? И той е за избелване на пигментации, а пък е и евтин.

# 27
  • Мнения: 5 317
А някой ползвал ли е българския Ахромин? И той е за избелване на пигментации, а пък е и евтин.
Не ти го препоръчвам.Старият Ахромин наистина избелваше,но съдържаше живак,който е вреден.Новият съм чувала,че не действа.

# 28
  • Мнения: 27 524
А какъв фактор е слънцезащитния и каква му е цената?

Има 20, 40 и 50+ (60). Аз съм си взела 50+ заради избелването, иначе бих ползвала 40. Около 35 лв би трябвало да е в Бг, а с по-малък фактор сигурно са по-евтини.

# 29
  • Мнения: 255
Благодаря ти Biondi.А Ахромин изобщо не действа.

Общи условия

Активация на акаунт