Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 4

  • 127 599
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз също съм благодарна на Денис първо за естествената бременност, въпреки че не приключи успешно и после за това, че в малкото време между нея и стимулацията благодарение на доабвките според мен успяхме от 1 опит без никакви подържащи лекарства по време на цялата бременност и си имаме едно страхотно и здраво юначе родено точно на термин. Сега се надявам скоро и той да стане батко.

# 16
  • Мнения: 2 144
Да ти е живо и здраво и скоро да се зарадвате отново! Peace

# 17
  • Мнения: 1 780
Радвам се, че ви открих  bouquet. Ще се върна да ви чета.

# 18
  • Мнения: 55
Здравейте! Много интересна за мен тема! На скоро разбрах за тези английски добавки и ми се струват доста добри:
http://www.zitawest.com/product/vitafem/ 

Но съставките за стимулиране на О. и подобряване ка4еството на яйцеклетките, до колкото разбирам от темата са в прекалено малко коли4ество. Можете ли да препоръ4ате продукт, в който се съдържат NAC, Inositol, L-Arginin, Co10 в достатъ4но коли4ество или трябва да се вземат вси4ки по отделно?

# 19
  • София
  • Мнения: 35 957
Здравейте! Много интересна за мен тема! На скоро разбрах за тези английски добавки и ми се струват доста добри:
http://www.zitawest.com/product/vitafem/ 

Но съставките за стимулиране на О. и подобряване ка4еството на яйцеклетките, до колкото разбирам от темата са в прекалено малко коли4ество. Можете ли да препоръ4ате продукт, в който се съдържат NAC, Inositol, L-Arginin, Co10 в достатъ4но коли4ество или трябва да се вземат вси4ки по отделно?
По-добре да се вземат поотделно.  Peace
 

# 20
  • Мнения: 159
Здравейте от два месеца имам проблеми с цикъла единия месец ми закъсня заради фоликулярна киста а този месец ми дойде със седмица по рано.Ходих на лекар няма нищо на хормонална основа е според него и ми изписа циклодинон за три месеца.Някой пил ли го има ли ефект моля споделете.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 957
Здравейте от два месеца имам проблеми с цикъла единия месец ми закъсня заради фоликулярна киста а този месец ми дойде със седмица по рано.Ходих на лекар няма нищо на хормонална основа е според него и ми изписа циклодинон за три месеца.Някой пил ли го има ли ефект моля споделете.
Дай да видя изследванията - има тема за хормоните, може да пишеш и там.
Кистата, винаги създава хормонален дисбаланс.

# 22
  • Мнения: 159
Последно съм изследвала само ФСХ  то по препоръка на лекаря след неуспешна стимулация беше 45.59 на следващия месец беше 20.77.Посещавам клиника по стерилитет и щяхме да правим инсеминация но след тези стойности на ФСХ оставихме за септември да видим какви ще са стойностите и тогава да решим какво следва.Преди този резултат имам две стимулация с менопур 75 като на втората яйчниците не реагираха изобщо.

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 10:31 от лили78

# 23
  • Мнения: 1 380
Здравейте! МЦ е около 31-34 дни. Докторът ми ми изписа "Хормил" за подпомагане добрата функция на яйчниците. Интересува ме дали капките могат да скъсят МЦ? Днес ми е 11-ти ден от цикъла, а от вчера ми се появи доста ЦС - прозрачна и разтеглива. Имам и леки боцкания в десния яйчник. Ако не е от "Хормил"-а, не знам какво става. Ову.около 14-ти ден не съм имала, все е била от 18 до 21 /средно/.

# 24
  • Мнения: 75
Здравейте! Искам само да попитам R-ALA-та как се приемаше. Имам някакви спомени, май за 20 мин. след Инозитол, НАК и Л аргинин. Дали е така? Предварително  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 35 957
Здравейте! Искам само да попитам R-ALA-та как се приемаше. Имам някакви спомени, май за 20 мин. след Инозитол, НАК и Л аргинин. Дали е така? Предварително  bouquet
Да, става / 20-30 мин.  Peace/ ,  R-ALA също се приема на гладно.

И да вметна, че има промоция / до утре / на  Астаксантина:
Nutrex Hawaii, MD Formulas Hawaii, BioAstin Supreme, 6 mg, 60 V-Gels -50% Peace

-----------------
  Animal Flex, за стави Peace    Липотропният ФБ Peace

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 21:23 от denis.

# 26
  • Мнения: 55
Здравейте,с поликистоза съм и ако не приемам медикаменти нямам цикъл. От няколко месеца съм спряла всичко за предизвикване на цикъла и имах само един месец. Четох добри отзиви за Agnus-castus,много ще съм благодарна ако ми каже някой дали ще има ефект

# 27
  • София
  • Мнения: 35 957
Здравейте,с поликистоза съм и ако не приемам медикаменти нямам цикъл. От няколко месеца съм спряла всичко за предизвикване на цикъла и имах само един месец. Четох добри отзиви за Agnus-castus,много ще съм благодарна ако ми каже някой дали ще има ефект
Здравей!
ПКЯ не е диагноза, а симптом / един от симптомите на СПКЯ/ и за нея си има причина, която се търси и лекува.
Трябва ти добър АГ и Ендокринолог и да направиш всички необходими изследвания.
За витекса /Agnus-castus/ - не е проблем да го приемаш, но може и да не ти помогне много. Освен М., трябва да има и О.  

# 28
  • Мнения: 55
Благодаря за бързият отговор denis.  От две години не съм правила всички нужни изследвания, не съм в България.  Но и като си бях не откриха причина, и ендокринни и полови всичко беше в нормите. И жлезата нормална, просто искам да си помогна сама ако мога поне малко

# 29
  • София
  • Мнения: 35 957
Благодаря за бързият отговор denis.  От две години не съм правила всички нужни изследвания, не съм в България.  Но и като си бях не откриха причина, и ендокринни и полови всичко беше в нормите. И жлезата нормална, просто искам да си помогна сама ако мога поне малко
Направи всички изследвания, ще ти помогна с разчитането.
Има тема за хормоните, може да пишеш и там / на 1стр. са посочени всички хормони и дните, в които трябва да се изследват/

Общи условия

Активация на акаунт