Дългото чакане след трансфер 52

  • 59 120
  • 782
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 6 547
Аз моите не съм ги пускала, ама ти си знаеш  Hug Стягай се, че догодина сме по парковете с с бебетата заедно Wink

И още нещо. Момичета, на 20.08 от 13:00 часа, в Хепи, което се намира срещу Св. Неделя, ще има среща на ин витро " фенките". Приемаме кандидат мами, бъдещи и настоящи мами - изобщо всички, които пожелаят са добре дошли Simple Smile   

Последна редакция: ср, 17 авг 2016, 10:11 от Elektra.13

# 751
  • София
  • Мнения: 4 884
Страхотни сте, момичета, благодаря за пожеланията bouquet Да ви се връщат стократно Praynig Hug
И аз се присъединявам към призива на Електра за срещата, заповядайте да се видим bouquet

# 752
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Буена стиснати палчета и от мен за успех.Аз сега сега отдавам на дълга почивка от лекарства и всичко останало,но няма да спра да ви следя.
За срещата в Хепи бих дошла с удоволствие, но ако има някоя друга,когато ще съм в София.
Иначе вече съм добре, този път се възстанових значително по-бързо, може би защото е лято и не съм се затваряла у дома, а съм все в движение.Сега бях за 3 дни с малкия в една болница,където му правиха едни генетични изследвания и на него, но вече почти знам че моето дете е с Аспергер.Ще имам доста работа с него занапред,но знам че всичко ще е наред.И в тази връзка посетихме детски психолог, според който изобщо не трябвало да имам други деца и не би следвало да правя опити, направо издивях като чух...

# 753
  • София
  • Мнения: 23 165
откога пък психолозите разбират от генетика  newsm78
ако въпросния синдром е наследствен се правят изследвания и въобще принципа имате такова дете друго подобно не ви трябва е странен  ooooh!

# 754
  • София
  • Мнения: 10 642
Егати колегите...  ooooh!
От къде на къде, не трябва да имаш друго дете?!?!?!

# 755
  • София
  • Мнения: 4 884
Съветвам те да не стъпваш повече при този псевдо разбирач ooooh! Стискам палци да се коригират нещата  bouquet

# 756
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Ами незнам, жената има 37 години стаж, може нещо да е видяла ,което аз няма как да видя.Проблема е, че и от други места съм го чувала това защо ти е второ дете като си имаш едно.Аз пък ще кажа-защо не?Самото ми дете иска да си има брат или сестра,ние с баща му искаме ,това че не се получава засега незначи , че в бъдеще нама да стане.

# 757
  • Мнения: 1 592
Елислава,

Съжалявам за този синдром, но докторът има предвид, че е възможно и второто дете да има подобен синдром- това е вид Аутизъм и е генетично обусловено.
Дори са длъжни да те предупредят.

# 758
  • Мнения: 2 878
Аспергерът се свързва с генетична обремененост по бащина линия,без да е много сигурна връзката.съответно се счита,че има риск и при второ.като цяло обаче синдромът не пречи на човек да води нормален живот,а и рискът е значително по-малък при момиченца.

# 759
  • Мнения: 2 013
Сега се зачетох в този синдром на Аспергер. Като малка всички ме наричаха "малкият професор" или "професорчето'. Винаги се изразявах много по-сложно от останалите деца. Да не излезе, че и аз съм с този синдром в крайна сметка. Много общи неща има.

# 760
  • Мнения: 1 592


Едва ли....

# 761
  • Мнения: 1 269
Елислав, четох в една книга , ако не са били хората с аутизъм/ аспергер в частност/ още щяхме да стоиме в пещерите край огъня като неандерталците.
Имаш едно надарено дете, което тепърва ще те изненадва, а никъде не гарантират , че и следващите деца ще са така. Според мен ти ще направиш каквото си решила с живота си независимо от експертите!

# 762
  • Мнения: 9
Здравейте,имам един въпрос на който се надявам да получа тук отговор.Имам предписан Зибор след трансфера,знам че е препарат който разрежда кръвта.Поради каква друга причина се предписва,освен,ако няма повишен риск от спонтанни аборти?Правила съм генетичните изследвания за тромбофилия и коментара е не се отчита повишен риск към тромбофилия въз основа на изследваните показатели.
Хетерозиготен генотип (АСЕ) и хетеризиготно носителство на VaL34Leu(F13) при нормален генотип за PAI НЕ СЕ АСОЦИИРАТ с повишен риск от спонтанни аборти.
Стана дълго,ако има тема относно моя въпрос моля да ме пренасочите.Не ми се иска да звъня на лекарката си отново,защото получих доста не приятно отношение при последното ми позвъняване.Благодаря ви предварително !Хубав ден Simple Smile

# 763
  • Мнения: 5 894
Тя, не става много ясно с какво носителство си newsm78 Нормален генотип или си хетеро по някои.
Хетеро и хомозигот по PAI заедно с ACE кумулативен ефет и повишен риск от аборти. Аз лично съм хетеро и по двете, което главно наложи терапията с хепарин при мен.

# 764
  • Мнения: 7 215
Buena esperanza, пожелавам ти много късмет и те чакаме да се похвалиш!  Hug

Тя, аз стигнах до извода, че без значение от имунологични и генетични показатели, в клиниките си предписват след трансфер аспирин и/или фраксипарин (или друг препарат за разреждане на кръвта). Явно ей така, за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт