Питане към мамите на две и повече деца

  • 982
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 520
Ох момичета успокоихте ме Peace
Аз си мислех, че само аз съм изгонила мъж си да спи с каката ,а пък аз при бебето в детската, но сега разбирам, че това е масова практика Mr. Green
Много се надявам и аз, че някой ден ще се завърна при възлюбения Embarassed

# 16
  • Мнения: 922
Ние всички сме на куп Grinning
Вальо все още не е готов да спи самичък, а Деничка се храни сутрин между 4 и 5...
Като поотраснат ще ги отделим, но като че ли не бързаме... С таткото свикнахме много с децата и на мен ще ми бъде странно, когато ги няма на една ръка разстояние...
 Grinning

# 17
  • Мнения: 959
Аз спя с бебето,баткото в неговата детска,таткото в на бебето детската.

# 18
  • Мнения: 188
Като се роди бебето каката спеше с татито в едната стая, а аз и мъничето в другата.


Когато спря да се буди бебо, всичко по старому децата отделно. newsm10

# 19
  • Мнения: 12
Като се роди малката спеше с нас в спалнята , като направи годинка отиде при кака в детската. В началото я будеше малко , но свикна и сега даже като се събуди не търси никой друг освен кака.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
всяки спи сам в стая,на тъмно и на затоворена врата от деня в които се върнахме от родилното..ние спим в хола които е между 2те стаи

Точно така бих постъпила, ако имахме достатъчно стаи!  Ако чакаш до три години, ами няма да е готово да спи само - и на 6 няма да е готово... Колкото е по-голямо детето, толкова по-голяма ще е драмата.

Смятам няколко месеца, най-късно година след като се роди детето да се изнесем в хола с таткото, че спалнята ни е единствена. Не ми се живее в хола, но е по-добрия вариант - всички да спят спокойно.

# 21
  • Мнения: 3 342
Точно така бих постъпила, ако имахме достатъчно стаи!  Ако чакаш до три години, ами няма да е готово да спи само - и на 6 няма да е готово... Колкото е по-голямо детето, толкова по-голяма ще е драмата.


Не винаги е точно така - синът ми беше на около четири години, когато се преместихме в ново жилище и където вече си има собствена стая. Дотогава не само бяхме в една стая, но и в едно легло - никак не му се спеше в кошарата. Преместването в неговата си стая обаче стана много естествено, въпреки че се бяхме настроили за драми и сълзи. Просто му беше дошло времето да се почувства голям. Не че нямаше моменти, когато си поспиваше за по няколко часа при нас, а когато беше болен - и по цяла нощ, но по принцип му харесваше и лесно прие идеята да спи отделно. Сега отново спи с баща си - нали ние с бебко окупирахме детската стая, но съвсем скоро пак ще си спи в неговата си стая и смятам, че отново няма да има проблем.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Всяко изключение потвърждава правилото  Laughing
Още по-добре! Но, все пак мисля, че е по-добре, ако имаш възможност да го отделиш рано-рано.

# 23
  • Мнения: 2 768
И при нас в началото беше така - аз с бебе в една стая, таткото с каката в друга. Но сега всички са си по местата  Laughing Кристина в едната детска, София в другата, ние с тати в спалнята  Party

# 24
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Бебето е в спалнята при нас, но в неговото си креватче, а дъщеря ми си има самостоятелна стая. Мисля, когато бебо тръгне на ясличка, да го преместя при сестра му. Simple Smile

# 25
  • Хасково
  • Мнения: 726
тати и бати спят в детската стая , която за сега е "мъжка", а ние с беба сме в спалнята и всички са доволни

Общи условия

Активация на акаунт