Моята сватба през 2016 - тема 4

  • 28 280
  • 168
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 478
Честито и от мен! Страхотни сте!

# 61
  • Мнения: 33
Честитооо!  Бъдете щастливи и съхранете обичта, доверието и уважението помежду си!
И аз все още обмислям дали да сме с кецове (не че има много време Simple Smile )

# 62
  • Мнения: 187

alex_r
, прекрасни сте! Всичко е било невероятно! Честито и прекрасен семеен живот! Heart

# 63
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Честито и от мен! Прекрасни младоженци и страхотни снимки! Щастлив и спокоен семеен живот!  Heart Eyes Hug

# 64
  • Мнения: 226
Момичета, спешно се нуждая от бутониери. Къде мога да намеря хубави, но на прилични цени? Ходих във Флора комерс до Пирогов, но там са 10лв бройката.

# 65
  • Мнения: 52
Момичета, честито на всички, чиито сватба вече са се състояли. Желая на всички много любов и красиви мигове.

Моята сватба предстои на 21-ви август, което не е след кой знае колко време. Всичко по организацията си вървеше по план до вчера, когато бях на проба за роклята. Тя е от Арети. Избрах я още през март и исках към нея да бъдат добавени презрамки, които леко да скриват голия гръб, защото там имам ного бенки и се притеснявам от тях. Още през март разговаряхме с момичета в салона, което ме увери, че презрамките ще бъдат добавени, но на по-късен етап, защото нямало смисъл толкова рано да се правят тези корекции.
Звънях юни и исках да отида още тогава, но пак ми казаха, че е много рано и само за 2-3 дни всичко по роклята ще бъде оправено.
Юли месец ми казаха, че шивачката е отпуска и няма кой да ми оправи роклята.
Вчера отидох най-накрая на проба и ми съобщиха, че не искали да добавят презрамки и роклята си остава с изцяло гол гръб, който аз не исках.

Държанието на персонала вече не беше мило и любезно, а по-скоро надменно и леко подигравателно. Почувствах се отвратително и определено измамена, защото обещаваха едно, но след като до сватбата има една седмица и знаят, че нямаш друг избор, просто не им пука!

Е, вече няма време да се прави каквото и да било и ще трябва да се примиря със скъпа рокля, която на всичкото отгоре не изглежда така както исках.

Съветът ми към всички бъдещи булки е да не се доверяват на Арети, защото в началото всичко изглежда прекрасно, но след това разочарованието е много голямо.

Извинявам се за дългия пост и желая чудесен празник на всички булки Simple Smile

# 66
  • Мнения: 187
Много съжалявам, Vesi_Uz, че няма да получиш рокляята във вида, в който си я представяш, но съм сигурна, че и така ще си прекрасна. Всяко зло - за добро!!  Heart Eyes Heart Eyes

После ще разказваш и ще показваш снимки

# 67
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Оплачи се в Комисията за защита на потребителите, имаш време да получиш това, което искаш. Успех!

# 68
  • Мнения: 52
Момичета, благодаря за окуржаващите думи. Роклята ще получа на 20-ти, така че за по-малко от ден няма какво да направя. Променям си настройката и както изглеждам така Simple Smile

# 69
  • Мнения: 194
Момичета дайте ми кураж, нещата около сватбата не вървят много добре ...
Първо още януари си резервирахме сватбеното пътешествие в Турция, сега ни е притеснено покрай случващото се. За сватбената рокля, тези от магазина нямаха 2-ка обръч и ми дадоха 3-ка, като ме убеждаваха, че с 2-ка ще ми се влачи роклята / може и така да е , ама 3-ката ми се струва много неудобна/.
Сватбата ми е на 5-ти септември, а вчера фризьорката и гримьорка, се обади да каже, че щяла да пътува да си намеря друг...направо чудно. Плачи ми се.

Булките, който сте около моята дата, готови ли сте със всичко?
Шаферките ми ще са в прасковени рокли, мислех си панделите за столовете да са в златно, но сега се чудя дали да не са и те в праскова, вие какво мислите? Притеснявам се да не е много натрапчиво всичко ако е в праскова.

# 70
  • Мнения: 187
Според мен панделките трябва да са в цвета на сватбата - "прасковено". Иначе за Турция - аз многооооооо я харесвам, но тази година се отказах да ходя - вижда ми се опасно Sad Помолете да ви върнат паричките - това е извънредна ситуация.

За обръчите - не съм компетентна - но обикновенно хората си разбират от работата и щом така съветват сигурно найстина е така...

# 71
  • Мнения: 1 652
Остава има няма още месец и сме до никъде.
Украсата, менюто и тортата не са уточнени. Нещо тези с алкохола дразнят, роклята не е готова - шихме нова. Подаръчета за гости не са готови. Пробна прическа не съм правила, не съм и измислила. Бижута нямам... Това на първо четете само, сигурно има още неща. Ама не се притеснявам , свиркам си, дребни неща са , ще се оправим Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 204
Момичета дайте ми кураж, нещата около сватбата не вървят много добре ...
Първо още януари си резервирахме сватбеното пътешествие в Турция, сега ни е притеснено покрай случващото се. За сватбената рокля, тези от магазина нямаха 2-ка обръч и ми дадоха 3-ка, като ме убеждаваха, че с 2-ка ще ми се влачи роклята / може и така да е , ама 3-ката ми се струва много неудобна/.
Сватбата ми е на 5-ти септември, а вчера фризьорката и гримьорка, се обади да каже, че щяла да пътува да си намеря друг...направо чудно. Плачи ми се.

Булките, който сте около моята дата, готови ли сте със всичко?
Шаферките ми ще са в прасковени рокли, мислех си панделите за столовете да са в златно, но сега се чудя дали да не са и те в праскова, вие какво мислите? Притеснявам се да не е много натрапчиво всичко ако е в праскова.

Моята сватба също е на 5-ти септември. Остават 3 седмици, а имам чувството, че имам супер много неща да координирам... Предстои ми проба на роклята, за да ми вземат мерки (дължина и стесняване).
Доволна съм, че миналата седмица си намерих хубави обувки ( на Caprise).
Шаферките ми още не са си избрали роклите и не знам какво ще ги правя. Оставих ги те да се организират и да си харесат нещо, но за момента няма резултат.
Очакваме гостите да ни потвърдят, за да може да подадем бройката на ресторанта, съответно да поръчам подаръчетата и да започнем да ги подреждаме по масите. Да не говорим, че все още нямаме готов танц и тепърва ще ходим на интензивен курс.
Тази събота ми предстоят пробни прическа и грим, които ще съчетая с моминското ми парти Simple Smile Много се вълнувам за него, тъй като знам, че кумата ми се е заела доста сериозно с тази задача Simple Smile
Естествено ни остават и още други малки детайли - среща с екипа ни (фотографи, ди джей, видео, ансамбъл), поръчки на погачи, детайли по декорацията, букети, бутониери...

# 73
  • Мнения: 61
Като ви чета и се поуспокоявам, защото и аз мисля, че сме до под кривата круша, а остават 3 седмици.

Сватбената агенция ме разочарова безумно...Трябва ние да поемем ангажимента за табелки по масите, за разпечатване на менютата, за кутия за подаръци...
Тази седмица бях на пробен грим и прическа...Прическата не ми хареса, но мисля, че фризьорката ще се справи и с друга фризура, но гримьорката беше отчайваща. Питаше ме мен за всичко. Е, аз ако знаех, нямаше да я викам нея....Поне измислихме сватбения танц. Време за моминско парти и уроци по танци няма да има. Дано ни стигне времето поне да спратнем изненадата за гостите, която измислихме.

С купуването на алкохола стартирахме. Само виното напълни багажника на колата, а той е огромен....Не знам къде ще поберем и другия алкохол. Моля за съвет, ако някой купува от борса в София (за твърдия алкохол питам). Какви количества предвиждате на човек?

# 74
  • Мнения: 1 748
Тези от вас, които вече са имали момински партита, можете ли да разкажете, как минаха, какво ви хареса, какво очаквахте, а нямаше и т.н.

А за предсватбения стрес, тъй като тази година успокоявам трета булка близка приятелка  Rolling Eyes
Момичета-кокичета, това е празник на любовта между вас и мъжа ви и е абсолютно нередно да го разваляте с излишни нерви по дребни организации. Идете на сватбата си, кажете "да", бъдете много влюбени и много усмихнати и тогава ще бъдете най-красиви. Пуснете близките си да усетят, колко специални и силни са чувствата, любовта, доверието между вас и мъжа ви, направете ги съпричастни с тези емоции през тези няколко часа и тогава ще бъдат усмихнати, доволни гости.

Общи условия

Активация на акаунт