Моята сватба през 2016 - тема 4

  • 28 291
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 681
Нашето събитие е след седмица и половина.
На финалната права всичко е купено, поръчано, изработва се, никой не е отказал нищо. Предстоят още малко срещи с участниците Simple Smile
Ергенското парти на мъжа мина, мое моминско може и да няма, ама здраве да е.
Пробни прически и грим няма да правя, от два дни се разхождам с обувките в нас, въобще май почва да ми става много по-спокойно и се надявам поне последните 3 дни да няма никакви проблеми и да си починем малко, та да можем да се осетим, че ше има сватба, че до сега само тичане напред-назад и се чудиш кое по-напред да свършиш... 8те месеца годеж сякаш бяха малко за подготовката  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 204
да ви кажа, голяма драма са ни гостите и по точно самата подредба ... очакваме до края на тази седмица всички да ни потвърдят, за да мога да изпратя информация на ресторанта относно броя на менютата (менюта за възрастни, детски, служебни).

Моля да споделите как разпределихте гостите по масите - използвахте ли някаква програма или схема? Ние ще имаме табелки с имената по самите маси и се чудя как да опиша кой къде точно искам да бъде разположен на самата маса. Фирмата за декорация ще има за задача да подреди всичко по масата.

Предвиждате ли допълнителен брой менюта, в случай че някой реши да дойде в последния момент?

# 77
  • Мнения: 187
Аз използвам този сайт: http://vsichkozasvatbata.bg/

Трябва да се регистрираш и има сватбен органайзер, разпределение на маси и др полезни неща.

Не предвиждаме допълнителни менюта - кой дошъл-дошъл, това са много излишни разходи и пари на вятъра според мен. В края на крайщата гостите имаха предостатъчно време да заявят присъствие!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 171
Здравейте,
да споделя моята мъка сватбата ни е на 27.08 и в последния момент разбираме, че Катедралата(Варна) е в ремонт, никой не ни се обади да ни предопреди нищо. Добре че се срещнахме с фотографа и той ни каза, че ходихме да търсим църква големи разправии, както и да е все пак намерихме,нооо беше голям шок и супер некоректно ! Така, че ако има някой за там да му кажа че катедралата до октомри няма да стане готова....

# 79
  • Мнения: 194
Какво знаете за питките, какви трябва да бъдат сладки или солени? А тази, която я разчупваме, цяла пита ли трябва да е или от тази дето са на топки?

# 80
  • Мнения: 52
Какво знаете за питките, какви трябва да бъдат сладки или солени? А тази, която я разчупваме, цяла пита ли трябва да е или от тази дето са на топки?
Ето какво ни казаха на нас по повод питките, които вече са поръчани, защото тази неделя е сватбата.
Погачата, която разчупвате двамата с младоженеца е най-добре да бъде цяла, а не на отделни топки, защото в повечето случаи те се отчупват от само себе си и развалят ефекта,
Останалите погачи - за църквата и за захранване в ресторанта - няма значение.
Ако ще имате надиграване с ръченица за кумовете, то тогава питката трябва да бъде сладка.
Надявам се да помогнах. Успех Simple Smile

# 81
  • Мнения: 194
Какво знаете за питките, какви трябва да бъдат сладки или солени? А тази, която я разчупваме, цяла пита ли трябва да е или от тази дето са на топки?
Ето какво ни казаха на нас по повод питките, които вече са поръчани, защото тази неделя е сватбата.
Погачата, която разчупвате двамата с младоженеца е най-добре да бъде цяла, а не на отделни топки, защото в повечето случаи те се отчупват от само себе си и развалят ефекта,
Останалите погачи - за църквата и за захранване в ресторанта - няма значение.
Ако ще имате надиграване с ръченица за кумовете, то тогава питката трябва да бъде сладка.
Надявам се да помогнах. Успех Simple Smile

Много ти благодаря, на нас ни искат и питка в обредния дом. А надиграването с кумовете ще го направим с торта Simple Smile

# 82
  • Мнения: 187
всички погачи трябва да са сладки - козуначено тесто. И задължително нечетен брой! За да ви е сладък живота Simple Smile

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 4 021
На нас когато ги поръчвахме ни казаха точно обратното - за сватба са солени.

# 84
  • Мнения: 6 017
На нас не са ни казвали какви да са, само в църквата искат да е постна.

# 85
  • Мнения: 187
На нас когато ги поръчвахме ни казаха точно обратното - за сватба са солени.

За първи път чивам, че за сватба питките са солени, няма такова нещо. Освен, ако не е някоя местна тадиция в определен район. Незнам... Където и да съм ходила, каквото и да съм проучвала винаги за сватба питките са сладки. За кръщене също!

На вас кой ви каза, че солени т рябва да са? Внякоя църква ли?

# 86
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Момичета, привет  Hug Тъй като нашата сватба наближава, сега сме в избор на сватбени покани, които ще изпратим на гостите в средата на септември. Търся определен тип покани. Има едни много красиви, с картинки на момченце и момиченце, които като дръпнеш вътре самия пергамент, едното отгоре се доблжава до другото, много са красиви и закачливи. Намерих няколко такива, но имаше с тематика Париж, а аз искам нещо свързано с Италия. Дали някой е попадал на такава и ако може, да ми препоръча от къде мога да намеря. И още нещо, харесала съм и други два варианта, този http://shop.aristylegifts.com/index.php?route=product/product&am … mp;product_id=340 и този http://shop.aristylegifts.com/index.php?route=product/product&am … mp;product_id=346. Дали сайтът е надежден? Някой поръчвал ли е от там? Благодаря  Hug

# 87
  • Мнения: 24
Здравейте момичета, бихте ли ми казали дали имате някаква информация за сватба в Риу Правец, относно цените се интересувам най-вече? Извинявам се ако по напред в темите пише, просто нямам време да прочета всичко Simple Smile Благодаря

# 88
  • София
  • Мнения: 204
Момичета, снощи беше моето моминско парти и мога само да кажа, че се получи уникално парти!!! Надмина всичките ми очаквания  Hug
Кумата и приятелките ми бяха организирали всичко до най-малкия детайл, за да направят този ден незабравим   Grinning

# 89
  • Мнения: 194
Много се радва.Честито! Дълъг и щастлив семеен живот ви желая!
Това е супер, че партито е надминало очакванията ти! Браво на шаферките и кумата. Когато имаш време ще ни разкажеш ли малко повече за това как премина сватбата, че и моята наближава съвсем скоро (след 2 седмици) Simple Smile Hug bouquet

Момичета, снощи беше моето моминско парти и мога само да кажа, че се получи уникално парти!!! Надмина всичките ми очаквания  Hug
Кумата и приятелките ми бяха организирали всичко до най-малкия детайл, за да направят този ден незабравим   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт