Мускулни потрепвания

  • 15 647
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 209
Лекувай си нервите! Всичко това, което пишеш е на нервна почва. И понеже ти трепери вътрешно, нервите са ти разклатени и започваш да се панираш за всяко потрепване на мускул. От паниката започва все повече да ти потрепва и се въртиш в един омагьосан кръг.

Опитай валериан/мента/глог, маточина, жълт кантарион, магнезий. Ако не се оправиш, ще ти се изпише от лекар нещо по-силно, но докато не оправиш вътрешното напрежение, няма да стане.

# 16
  • Мнения: 267
Лекувай си нервите! Всичко това, което пишеш е на нервна почва. И понеже ти трепери вътрешно, нервите са ти разклатени и започваш да се панираш за всяко потрепване на мускул. От паниката започва все повече да ти потрепва и се въртиш в един омагьосан кръг.

Опитай валериан/мента/глог, маточина, жълт кантарион, магнезий. Ако не се оправиш, ще ти се изпише от лекар нещо по-силно, но докато не оправиш вътрешното напрежение, няма да стане.
Може би наистина е така. То  не се усеща на повърхността, но явно бушува в мен. За омагьосания кръг също си много права...паниката ми генерира потрепванията, имам чувството, че даже мисълта ми ги предизвиква. Когато не мисля за тях, сякаш затихват...

# 17
  • София
  • Мнения: 30 209
Значи лекувай нервите и работи в/у психиката преди всичко.

# 18
  • Мнения: 5 229
Знам колко е ужасно. Наблегни на банани и чай от мента.

# 19
  • Мнения: 267
Психически се чувствам стабилна, понякога се присещам и натъжавам, но не избухвам, работя си, забавлявам се. Това явно е нещо подсъзнателно, благодаря ви за съветите и милите думи 💖

# 20
  • Мнения: 1
Здравей, Елфрея! Напълно те разбирам как се чувстваш като изпитваш тези неприятни потрепвания по тялото, а може би най-вече по краката.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, момичета. Побутвам темата, тъй като и аз съм притеснена много. На мен пък ми трепти лявото слепоочие, точно над ухото и то през няколко секунди от около 5 часа. Като си сложа ръката усещам трептенията дори. Ужасно е. Нз какво да правя. Аз си пия магнезий, заради екстрасистоли изследвани всеки ден. На лекар точно сега не мога да отида, а утре започвам нова работа. Да доста ми се събра напоследък, а това сега ми е за капак. На някой случвало ли се е това в тази област на главата?

Общи условия

Активация на акаунт