Аватарни игри 27

  • 27 395
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Благодаря ти Сосче  bowuu

# 16
  • София
  • Мнения: 2 806
Благодаря за новата тема!  bouquet

Няма да мога вероятно да се включа в тази игра, но ще се постарая поне да гласувам.  Hug

# 17
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Добро утро  Hug
Слънцето е вече будно! Да се насладим на събуждането си и да оцветим с щастие летния ден.
Пожелавам ви един изключително весел и свеж ден, който да зареди вас и хората около вас!

# 18
  • Мнения: 5 128
Хубав ден на всички  Hug

Скрит текст:

# 19
  • Мнения: 14 418
Хубав ден и от мен!
Благодаря за кафето и закачката! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 833
Хубав ден .

Аз още се чудя дали ми се играе newsm78 Нещо ни идеям ни желание newsm78

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Ако бях фотограф щях да си направя изложба с фотоси на тема

Урбанистична Фотография или Хората и Града


# 22
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Момичета в понеделник на обед ще пускам общия пост.Ако има някоя желание да участва,но няма да може до тогава нека пише.До сега има 6 комбинации  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 880
Аз искам да участвам, но съм без компютър до вторник вечерта. В никакви срокове не се вмествам.  Confused

# 24
  • Мнения: 14 418
Ще те номинираме извън касацията,споко! Hug

# 25
  • SF
  • Мнения: 21 230
"Мечтаех за Африка"




Последна редакция: нд, 31 юли 2016, 11:01 от Esmee

# 26
  • Мнения: 1 889
Esmee, много красиво...

# 27
  • SF
  • Мнения: 21 230
Благодаря!! Изненадах се от себе си. В смисъл... не като красота, а като избор  на идея и картинки. Аз съм фотограф (любител, но имам и платени фотографии), а участвам със снимки от интернет. (?!!?) Имах около 100 идеи за тази игра, накрая... Африка. ooooh! Наистина съм била 2 пъти в Африка и пейзажите са... взимат ума и дъха.
Иначе моят любим стил във фотографията е архитектурата.

# 28
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ще участвам с фотография на "Пастелни цветове" :
 

# 29
  • София
  • Мнения: 5 334
Олеле, Ловли, влюбих се в комбинацията ти. Shocked Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт