София Люлин ІІІ - Люлинските мами сладурани се разхождат с бебета засмяни

  • 11 024
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 6 214
Крием си се в къщи...вместо да заформим един "клуб на пенсионера", да си лафим и да си менкат децата играчките Wink
Е последното няма да стане, защото моята ще събере всички играчки накуп и няма да ги даде на никого  Mr. Green

# 241
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде ЛЮЛИНКИ, утре ви чакаме  Hug   bouquet

# 242
  Е,там сме,къде ще ходим-то където бебешките кафета,там и Бързаков.Поне да има полза от висенето навън вместо да се наливаме с бири по обед Laughing

# 243
  • Мнения: 137
Хайде, там сме.Аз ще донеса масата и чадърите.Аааа и кашони-да пъъъъъъълним.... Hug Praynig

Хайде доскоро

# 244
   Мамиииииииииии,хайде днес на отчет,ще пишем отсъствия на недошлите!!!!!!!!!
   Ние влизаме в час след 12 Laughing

# 245
  • Мнения: 1 209
хайде де , но ако с  Деси видите мокри петна на кафето, това сме ние -разтопени от слънцето. Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 6 214
Ние днес бяхме на педиатър, затуй ни нема. Докторката отсече недвусмислена диагноза: "ВИТИЗ - 2 курс" Mr. Green
А утре ще тестваме Ева дали ще иска да се разхожда с майка ми и дали майка ми ще понесе "театралното представление".

# 247
  • София
  • Мнения: 6 214
Момичета с малки бебоци, подреждайки в къщи намерих опаковка таблетки за студена стерилизация на Чико със срок на годност 2009 година. Ползва ли някой такива да му ги донеса или да ги хвърлям?

# 248
  • София
  • Мнения: 6 743
Мия, Силвия (моята приятелка от Люлин 7) ползва такива.Ако не ти трябват - дай и ги  Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 6 214
OK,като се видим да ти дам 5-те лв. от Ани, ще ти дам и таблетките и прословутото лепило ooooh! - голема съм блейка

# 250
  Здрасти,момичета.
  Последно,с Деси решихме да заформим гости към бабин дом до края на юли.Затова засега чао,весело и приятно изкарване на всички дето ще ходят на почивки!

# 251
  • Мнения: 179
Момичета ........  Кокичета Simple Smile
тия дни никаква ме нямаше , но си купихме кола и утре съм на кафетата да почерпя за придобивката . Днес ще ходим да я регистрираме и през сервиза . Даже съм ангажирала скъпият на Дейзи да дойде с мен , че нали го раздава отпускарската Wink
Дейзи за което много тенкс , че ми го отпусна за днес Simple Smile
Дияна извини ме за несериозноста , но ние наистина тръгнахме към КООП пазар , но ........... стана така , че си тръгнахме на бегом и само от далече ви изгледах Simple Smile Ще ти звънна на тел да видя къде си ........ само да се поосвободя малко Simple Smile

# 252
  • Мнения: 1 209
ЧЕСТИТО ВИ ВОЗИЛО ДАРИ, ЛЕКО И БЕЗ АВАРИИ ДА ГО ПОЛЗВАТЕ Simple Smile

# 253
   Честита кола,Дари!
 Да карате внимателно преди всичко.А за другото,не се притеснявай,днес тръгваме следобед за Русе,а там ако има как и без памперс ще го държа,такава е жега навън.Нещо като тука,но без вятъра Laughing
   

# 254
  • Мнения: 912
Diyana, ти си от Русе? И аз Laughing Тъкмо мислех и аз да си ходя, но днес ъм на коцерта на DM dazzler1

Общи условия

Активация на акаунт