София Люлин ІІІ - Люлинските мами сладурани се разхождат с бебета засмяни

  • 11 015
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 530
Все още имам плакати и листовки.

# 271
  • София
  • Мнения: 2 530
Всички плакати са разлепени. В случай че ви интересува.

# 272
  • Мнения: 2 356
  Бифория, разбира се, че ни интересува! Ти си нашата гордост, недей така отчаяно де!

# 273
  • София
  • Мнения: 2 530
Хапке, просто ми беше кофти, че никой не се отзова.

# 274
  • Мнения: 2 356
  Явно предотпускно всички сме на ръба на вълната, но важното е, че духом сме с вас, а на първи ще бъдем и телом Peace

# 275
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 276
     bouquet  bouquet  bouquet!!!!!!!!!!!!!!
  Ние сме в Русе,пържим се в собствения си сос,но иначе всичко друго е ОК.Виждам,че пак ще организирате акции,духом със с вас,но тялото е другаде засега.Бифана,поздравления от нас за ентусиазма,дано да се случат по-бързичко нещата след всички тия протести.
    Момичета,аз имам една молба,ако знае някой кога е приемния ден за люлин 2 в социалните,че трябва да подавам декларацията за доходите,а не знам в кой ден да пътувам.Някой ако знае,да ми пише на лични,да не занимаваме другите.
    Чао засега,дано имам време да се видя и с вас за малко,много ми липсвате,тук е ужасно горещо през деня и излизаме сутрин преди 8-9,и вечер след 19,даже се и приспиваме за през ноща навън.Та не остава време за срещи с други мами.Чао засега,приятна ваканция на всички!

# 277
  • София
  • Мнения: 6 198
Да не би да имаме нова тема, която аз да не съм видяла, че тази е толкова назад newsm78
Или всички са се изпокрили някъде по хладина?

Нещо не мога да стигна до пустата Банкя, тъкмо се наглася да ходя и нещо се случи та не успявам. Започвам да виждам някаква мистична намеса във всичко това Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 2 356
  И аз мислех, че е пусната нова тема и късогледите ми очунки не могат да я взрат, ама явно всички са се покрили. Да вземем да се видим малко? Сладоледче?

# 279
  • Мнения: 949
Доволни ли сте от детската кухня?

# 280
  • София
  • Мнения: 6 198
Доволни ли сте от детската кухня?

Повечето майки май са доволни, моето дете не е критерий.

  И аз мислех, че е пусната нова тема и късогледите ми очунки не могат да я взрат, ама явно всички са се покрили. Да вземем да се видим малко? Сладоледче?

Изгърбих се тази събота и неделя, ама от утре не отказвам ни сладоледче, ни бирички...иначе сервирани неприятности не приемам Naughty

Нещо не мога да стигна до пустата Банкя, тъкмо се наглася да ходя и нещо се случи та не успявам. Започвам да виждам някаква мистична намеса във всичко това Rolling Eyes

Днес преко сили стигнахме и какво да видя, пред вратата ни умряла котка Shocked Close Sick
Направо взех Ева под мишничка и се изнесохме, а горкия ми мъж бе изнструктиран да я изхвърли (котката де, не Ева), да измие цимента, да излее едно шише с белина и да сеъбере всичкия багаж.

# 281
  • Мнения: 2 356
  Бррр! Гадна работа!

# 282
  • Мнения: 36 043
Много се извинявам, моля, не го приемайте като спам:

Момичета, една приятелка с 5 годишно дете и 3 месечно бебе я молят да си напусне квартирата спешно. Можете ли да помогнете? Изискванията й са: едно- или двустаен до 300 лв., ТЕЦ, необзаведен, дългосрочно. В досегашната им квартира са живели 6 години и са изключително коректи хора. Пишете ми на лични, за да й предам телефоните. Ще съм ви много благодарна!   bouquet

# 283
  • Мнения: 1 209
Много се извинявам, моля, не го приемайте като спам:

Момичета, една приятелка с 5 годишно дете и 3 месечно бебе я молят да си напусне квартирата спешно. Можете ли да помогнете? Изискванията й са: едно- или двустаен до 300 лв., ТЕЦ, необзаведен, дългосрочно. В досегашната им квартира са живели 6 години и са изключително коректи хора. Пишете ми на лични, за да й предам телефоните. Ще съм ви много благодарна!   bouquet

neka se obadi w agenciq adres w silwyrcentyra na liulin.
predi nqkolko dni edna priqtelka nae ottam 2 staen za 360 no napylno obzaweden i sled remont w 4ti mikrorajon i kaza 4e sa i predlojili dosta ogledi na shodni ceni za dwustaen neobzaweden, a tq tyrseshe obratnoto.
syjalqwam no ne znam telefoni - az ne sym gi polzwala

# 284
  • Мнения: 36 043
harmony_broken, благодаря ти за информацията!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт