Светлината на моя живот - Тема 16

  • 58 048
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 766
Двама от един вид: Анас Рашид и Дипика Сингх!!! txtloves txtloves txtloves



Любимата телевизионна двойка Анас Рашид и Дипика Сингх разкриват зрънцето на тяхнатото вечнозелено сдвояване и щуротиите на сета!!!  newsm10

Тяхното уеднаквяване извън снимачната площадка може да крие няколко скандални слухове през годините, но за щастие тяхната магическа химия на екрана е останала незасегната от калта.  smile3501 Анас Рашид и Дипика Сингх може лесно да се нарекат перфектната телевизионна двойка на екрана.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Като Сурадж и Сандия в "Светлината на моя живот" горещата двойка успешно завладяваше пазара като най-успешната двойка по телевизията и все още продължава да бъде силна!!!  newsm41  Kissing Heart Two Hearts В един откровен разговор двойката ни казва, за това което ги държи изправени ...
newsm76

Как вие приятели разчупихте леда за първи път на снимачната площадка?

Анас: Аз поех инициативата да разчупя леда с нея. Тя беше много нова и следователно трепереше на сета. Нервността й беше много видима ...  Mr. Green Отидох до нея и хванах ръката й.  Two Hearts И тогава й прошепнах: Аз съм с теб, не се притеснявай и запях песента на Diya и baati в ушите й.  Oha! Контурите на лицето й мигновено получиха усмивка и след това тя беше супер/ спокойна. Ето как ние стигнахме до разговора/ започнахме да говорим ...  newsm44 loveuuu txtloves

Дипика: Запознах се с него по време на прослушването и си помислих, Боже! Той е толкова красив, приятен и внимателен. smile3521 Аз бях там и си мислих: Имам толкова красив герой. Какъв късмет имам аз!"  txtloves txtloves txtloves 

Било ли ви е някога неудобно да снимате романтични сцени?

Анас: Беше трудно за нея да даде срамежливия си характер. Аз бях силния човек, който бе ухажвал много жени на екрана, така че не беше неудобно за мен.  Mr. Green Докато правите такива сцени е важно да споделяте определено ниво на комфорт с вашият партньор.  Wink Но това се получава с течение на времето. Така, че тя взе своето сладко време, за да се затопли до мен.  smile3534

Дипика: Да, това беше неудобно за мен. Аз съм от типа, който дори никога не е танцувал в присъствието на родителите си, въпреки че аз съм обучен танцьор. Срамувах се. Whistling  Романса на екрана е нещо, което никога не си бях представяла - дори и в най-смелите ми мечти ...  newsm10 Бях много нервна снимайки всички тези романтични сцени.  Crazy Аз дори не гледах Титаник, защото имаше сцена с правене на любов!  Mr. Green Така, че лесно можете да си представите колко трудно е била за мен романтиката на екрана ... Hug 

Тогава, какво прави вашата екранна химия да работи?

Анас: Имаме огромна вяра един на друг. Предполагам, че това прави нашата химия да работи.  Heart Eyes Това са просто очите, които казват: Как смееш да ме докосваш?  Mr. Green Но за щастие ние споделяме добро настроение/ добри вибрации и се чувстваме удобно/ комфортно един с друг.  love001 Такава химия се получава с доста усилия...  Wink 

Дипика: Анас и аз сме интересен кастинг/ подбор и заслугата за това отива на продуцентската къща.  Peace Химията на Сурадж и Сандия е много магическа чрез Божията Благодат!  newsm44 Аз някак си чувствам, че ни е било писано да играем тези по-големи от живота герои и също така ни е било предначертано да имаме такава голяма химия. txtloves txtloves txtloves

Кой е по-добрият партньор сред вас двамата?

Анас: Мисля, че тя е по-добрият партньор. Тя е много мила/ обичлива и отдадена. Тя прави съвместната ни работа толкова лесна ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Дипика: Мисля, че успехът е винаги съвместно усилие. Анас има огромна роля в това. Без неговото участие, тази магия е невъзможна.  smile3521 Kissing Heart txtloves Така че заслугата отива за двама ни за това, че сме добри и даваме най-доброто. newsm51

Колко пъти сте избухвали в смях по време на снимките на сцена?

Анас: Мисля, че през цялото време. как иначе да успокоя нервите си! Всеки път, когато се чувствам неудобно аз просто избухвам в смях. Flushed ppp Hands Clap

Дипика: Толкова много пъти! Аз в крайна сметка се смея, защото ние не сме хората, които изпълняваме на екрана. Така, че ние се смеем на себе си за начина по който играем. Two Hearts

Кой от вас прави повече дубли?

Анас: Никога не съм броил моите дубли. Зависи, има някои сцени, които се правят само в един дубъл и след това са тези, които отнемат твърде много дубли.  Mr. Green За да се избегне дубъла е по-добре да се направят повече репетиции ... newsm08

Дипика: Дубъла е шанс да се направи по-добре, за мен, така че аз ги обичам.  yes Въпреки това тъй като това е ежедневен сериал, ние не можем да си позволим да правим много дубли, така че ние правим всичко възможно да направим сцената в само един дубъл.  smile3503

Има ли някоя конкретна сцена, която е направила път към сърцето ви?

Анас: Все още помня тази сцена с Бабу/ Сантош, където тя ми е ядосана и аз отивам при нея с рабди, и се извинявам. Това беше емоционална сцена между майка и син и затова, това е нещо специално ...  smile3525

Дипика: Характера на Сандия е направил своя път към сърцето ми. Обичам всеки момент от нейния пробег на екрана. Характерът е много вдъхновяващ.  Heart Eyes Аз също така обичам начина, по който трансформирах тялото ми за Мисия Махабали.  Hug Трака, в който трябваше да направя някои тежки, мощни екшън сцени.  People Cop Като дете мразех да участвам в спортни мероприятия, в който ще работя толкова трудно и тук правя всичко сражавайки се със себе си. Беше невероятно преживяване. Ще го обичам много през целия си живот. newsm76

Има ли сцена, която сте направили и тръгвайки казвате - Иска ми се да го бях направил по-добре?

Анас: След като гледам всяка сцена аз чувствам, че бих могъл да го направя по-добре. Two Hearts

Дипика: Аз винаги мисля така.  Wink В дневните сериали ти просто взимаш сценария и трябва незабавно да излезеш от суетата си и да го изиграеш/ изпълниш.  Peace Средно трябва да направим осем до девет сцени в един ден, така че има много напрежение.  Wink Ние наистина не разполагаме с време, за да разберем сцената.  Whistling Аз винаги мисля, че ако имах повече време под ръка бих го направила по различен начин. Heart Eyes

Едно нещо, което ви харесва и не ви харесва един в друг?

Анас: Дипика е много страстна и искрена като актьор. Аз наистина харесвам това в нея.  Two Hearts Единственото нещо, което не харесвам в нея е неспособността й да контролира смеха си ...  Mr. Green Тя просто продължава да се смее и аз се дразня и викам: Просто го направи, човече"  grinning039  Kissing Heart txtloves

Дипика: Харесва ми начина, по който той описва и изпълнява ролята си на Сурадж.  Flushed Честно казано аз нямам никакво право да не го харесвам, защото ние работим в професионално направление.  Wink Ние трябва да приемаме хората, каквито са ...  yes Той не е мой приятел или гадже, където мога да имам свободата да не го харесвам.  Mr. Green Аз не виждам слабост в никого.  Hug В края на деня ние трябва да си свършим работата. newsm76

Някакви интересни коментари от фенове на вашата двойка, които са привлекли вниманието ви?

Анас: Всъщност, те са толкова много. Наричат ни Сурия. Намирам, че е сладко ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Дипика: Това е един дълъг списък. В действителност те смятат, че аз съм омъжена за него!  txtloves txtloves txtloves Те мислят, че аз съм истинската му съпруга ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Смятам, че това е забавно и специално ... newsm44

# 46
  • Мнения: 13 868
Роси, благодаря за превода!  newsm51Чаках го с нетърпение.  newsm44По-друго е, когато прочетеш на български отговорите на Анас и Дипика.
С това интервю разбиха на пух и прах всички, които сипеха гадости по техен адрес.  #2gunfire #2gunfire
Толкова искрено и честно говорят един за друг.   love001  Думите им демонстрират разбирателство, взаимно уважение и доверие.   remybussi Наистина химията между тях е уникална. loveuuu Те просто са създадени един за друг.  smile3501
А продуцентите newsm11 вместо да използват тези безценни актьори, тръгнали да ми правят Сезон 2 без тях. Тия хора не са добре. newsm61 Дано по-скоро да разберат грешката си и да ни оставят Анас и Дипика да им се наслаждаваме поне още година. txtloves txtloves txtloves

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 446
http://vbox7.com/play:c0f9c45a79&start=597

ето песента от сериала в клипа които направих - филмова музика от филмите индиана джоунс, карибски пирати, междузвездни войни, хари потър и сериала светлината на моя живот smile3525

http://vbox7.com/play:0737fba809&start=343

описанието на Сантош го измислих аз Simple Smile smile3525

Последна редакция: пн, 01 авг 2016, 00:09 от santosh

# 48
  • Мнения: 11 766
Роси, благодаря за превода!  newsm51Чаках го с нетърпение.  newsm44По-друго е, когато прочетеш на български отговорите на Анас и Дипика.
С това интервю разбиха на пух и прах всички, които сипеха гадости по техен адрес.  #2gunfire #2gunfire
Толкова искрено и честно говорят един за друг.   love001  Думите им демонстрират разбирателство, взаимно уважение и доверие.   remybussi Наистина химията между тях е уникална. loveuuu Те просто са създадени един за друг.  smile3501
А продуцентите newsm11 вместо да използват тези безценни актьори, тръгнали да ми правят Сезон 2 без тях. Тия хора не са добре. newsm61 Дано по-скоро да разберат грешката си и да ни оставят Анас и Дипика да им се наслаждаваме поне още година. txtloves txtloves txtloves

Емилия - Радвам се, че превода ми на интервюто с Анас и Дипика ти е харесал!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Напълно съм съгласна с мнението ти!!!  newsm10 Kissing Heart Two Hearts Много добре си казала нещата ...  smile3501 Това интервю на двамата сладури направо ме остави без думи - двамата са уникални, очарователни и супер сладки!!!  txtloves txtloves txtloves Говорят един за друг с такова уважение и почит, че ми пълнят душата!!! Личи си, че се разбират чудесно ... newsm44 newsm44 newsm44 Който се е сетил да направи това интервю с тях е за медал ...  newsm18 Heart Eyes Flushed Преведох го с голямо удоволствие ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Много ми харесва частта, в която Дипика казва как виждайки Анас за първи път си е казала: Боже, той е толкова красив и приятен! Какъв късмет имам аз!!!  newsm81 People Cop Hands Clap  А и той как й е пял на ухо - хванал я е за ръка и й е казал, че е с нея ...  txtloves txtloves txtloves И в началото тя се е плашила от любовните сцени, но виждаме, че Анас добре я е предразположил и всяка следваща любовна сцена - прегръдка, целувка, ласка им се получава все по-добре и по-добре!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  smile3521 Oha! ura luvbed Вече нямат притеснения и могат да направят романтика от най-малкото нещо ...  Crazy Crazy Crazy Двамата са повече от изключителни - обожавам ги!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Надявам се това интервю да затвори устите на всички недоброжелатели и на тези дето само говорят глупости по техен адрес - да си гледат работата ...  bash Mr. Green Praynig Надявам се и продуцентите и канала също да прочетат това интервю с Анас и Дипика и да размислят по отношение на тях и сериала!!!  Praynig Praynig Praynig Трябва да им стане ясно, че ние искаме сериала да продължи само ако Анас и Дипика са главната двойка в него без скокве във времето. Ние не искаме сезон 2 без тях и искаме един щастлив финал за Сурадж и Сандия, когато и да свърши сериала!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves newsm41 Затова ще продължим да се борим до последно ...  lovekiss lovekiss lovekiss Няма по-уникална двойка от тази на Сурадж и Сандия - Анас и Дипика са недостижими ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Kissing Heart Two Hearts loveuuu

# 49
  • Мнения: 2 592
Даа Crazy интервюто е страхотно
всичко е от хубаво по*хубаво Crazy
 

# 50
# 51
# 52
  • Мнения: 1 565
Арзу явно е терористка ,но си мисля че по късно ще съжалява и ще се влюби в чуту ще стане една една от рати или бъркам.Видяхме че някой го застреляха в миналото на Сантош но кой? Дали не е любовна история ? Чух нещо че може да е брат на сантош? Ванш ще се върне и ще разбере за истинските си родители до колкото четох ? Емили ще се омъжи за някой си Ом ,много ми се иска най накрая да е щастлива и обичана.Тя най много страда от всички.Сандия и Сурач ще имат и момиченце Кахан мисля


Одобрявате ли че Сандия и Сурач разделиха така близнаците?

Последна редакция: вт, 02 авг 2016, 14:58 от Ани Иванова_429091

# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 13 868

Най-добре е да свърши вече тази агония. Вероятно всичко вече е решено. А и сериите, които вървят в Индия не са така вълнуващи. Рейтингът отново ще падне, но и това е целта на производителите на сериала.
Чудя се как се съгласиха да изхвърлят на боклука петгодишния си труд. До 1430 сериите са невероятни – всяка сцена е пропита с толкова много чувство, любов, романтика. Иска ти се да гледаш всичко отново и отново.  Дори и трака с Арзу и Чоту сега като го гледам на български ми харесва повече от това, което гледам на индийския канал. Всичко е насила, изчезна магията, харизмата на сериала. Всеки следващ епизод е едно запълване на време, хаотични и недовършени сцени, само разговори и нищо повече.
Четейки страничката имах някаква надежда, че нещата ще се оправят. Повярвах на вас, момичета, които сте убедени, че ще видим един щастлив финал, но последните серии и новини, които излязоха ме превърнаха в песимист.
Дано да греша, защото този уникален сериал „Светлината на моя живот“  заслужава хепи енд, защото милионите зрители искат да видят достоен завършек на невероятната и силна любов между Сурадж и Сандия.

# 56
  • Мнения: 2 592
EМИЛИЯ Hug +1 Peace съгласна съм с написаното от теб и
също не разбирам как решиха да съсипят уникалния сериал с Анас и Депика ooooh!
хрумката им Сурадж да стои пред Сандия спокойно със скръстени ръце #Crazy



е началото на края
на уникалната романтика в сериала с която държаха зрителите smile3518
..в реала Анас и Депика са разделени Sad в сериала ги убиват #Cussing out.. за какво снимаха 5  год  smile3511
от продуцентската  къща са за *убиване* #2gunfire bash smile3511

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 446
EМИЛИЯ Hug и аз съм  съгласна  с написаното от теб, как може да съсипят такъв хубав сериал с такъв финал - убийството на Сандия Сурадж ooooh!,  аз не искам такъв финал искам щастлив завършек на сериала без убийството на главните герои smile3511 smile3516 от продуцентската  къща  наистина са за *убиване* #2gunfire #2gunfire bash smile3511




ето така искам да ги виждам цялото семейство Рати да са щастливи и да има хепи енд на края с щастлив край Simple Smile а не с убийството на Сандия и Сурадж #2gunfire smile3511

# 58
  • Мнения: 628
Yess Hug, този сайт според мен не е много надежден, какви глупости съм виждала да пишат...НО това не е гаранция, че този път не казват истината ooooh! Не мога да коментирам за последните епизоди, че не съм ги гледала, но като гледам вашите коментари, явно няма и нужда- Софи Hug, кажи, моля те, Сураджи що е със скръстени ръце?

Емилия Hug, Надя Hug, съгласна съм и с вас, вярно, че по-добре да ни спестят мъчението, но пък има още месец, какво ще дават още толкова време, това са си доста епизоди...newsm78

Още не ми се иска да повярвам, че ще ни се подиграят така smile3511

# 59
  • Мнения: 2 592
РОБИН Hug предполагам че вече ни ги представят като двойка с три деца
и дългогодишен брак  ooooh! и романтиката трябва да е по* рядко и да изглеждат по*различно или дори да липсва newsm78
Сандия търси едно изчезнало момиче и преди да тръгне  на дежурство  People Cop Сурадж се огледа скръсти ръце и и каза че знае/вярва че ще я намери Wink.. не я хвана за ръцете или рамото..или друго както правеше преди за да и вдъхне увереност newsm78 ..а в последната серия нямаше и кадър с него  33uuooooh! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт