Светлината на моя живот - Тема 16

  • 58 064
  • 764
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 628
РОБИН Hug предполагам че вече ни ги представят като двойка с три деца
и дългогодишен брак  ooooh! и романтиката трябва да е по* рядко и да изглеждат по*различно или дори да липсва newsm78
Сандия търси едно изчезнало момиче и преди да тръгне  на дежурство  People Cop Сурадж се огледа скръсти ръце и и каза че знае/вярва че ще я намери Wink.. не я хвана за ръцете или рамото..или друго както правеше преди за да и вдъхне увереност newsm78 ..а в последната серия нямаше и кадър с него  33uuooooh! #Cussing out


Вече не си дават много-много зор за сценария явно Tired Гледат да мине времето...

# 61
  • Мнения: 2 592
Луди ни направиха накрая smile3511
днес Анас пък казва че края е на 11 август  smile3512
и очаква с нетърпение
 нови предложения smile3506


OF DUBH** #Crazy

# 62
  • Мнения: 628
Луди ни направиха накрая smile3511
днес Анас пък казва че края е на 11 август  smile3512
и очаква с нетърпение
 нови предложения smile3506


OF DUBH** #Crazy



И аз се чудех какво ще показват цял месец, като вече съсипаха сериала ooooh! Офф Tired Една седмица остава...
Благодаря, че сподели, Софи Hug

# 63
  • Мнения: 2 592
Излиза че и думите на  режисьора за 1500 епизода и 5 пълни години
няма да изпълнят #Cussing out..поне да не ги убиват* Praynig Praynig smile3518

# 64
  • Мнения: 628
Излиза че и думите на  режисьора за 1500 епизода и 5 пълни години
няма да изпълнят #Cussing out..поне да не ги убиват* Praynig Praynig smile3518


 bishop bishop bishop

# 65
  • Мнения: 14 121
Луди ни направиха накрая smile3511
днес Анас пък казва че края е на 11 август  smile3512
и очаква с нетърпение
 нови предложения smile3506


OF DUBH** #Crazy



И аз се чудех какво ще показват цял месец, като вече съсипаха сериала ooooh! Офф Tired Една седмица остава...
Благодаря, че сподели, Софи Hug


Софи, Робин, май наистина краят наближава. newsm45
 Попаднах на едно клипче, в което Дипика благодари на продуцентите за възможността да се превъплъти в ролята на Сандия. Казва и други неща, но не разбирам. Пък и не зная как да го кача на страничката.
Остава да се молим поне краят да е щастлив. newsm17 Но  и  за това  производителите мълчат. newsm61 Продължавам да се чудя защо вкараха отново темата за хотела? smile3515 Дали и това беше за запълване на време.
Софи, май няма да се насладим на 1500 серия и на едно грандиозно парти, каквито имаше преди.  newsm68 То и 1400 епизод мина между другото и тогава само Дипика и не знам кой си отбелязаха това. Аз за тържество мечтая, а в последните серии не обръщат внимание дори и на визията на Анас. love001 Обличат го в старите курти, нещо, което не се беше случвало в останалите 1400 епизода. Добре, че си е красавец, love001 може и гол да го дават, но да присъства поне докрай, снощи обаче серията мина без него, затова и не си спомням нищо от нея.
Росиииии, къде си??? Напиши ти поне нещо оптимистично. Какво казват за нашия любим сериал приятелите от Индия.  txtloves

# 66
  • Мнения: 11 766
Леле какво е това - чудех се въобще дали да пиша? Но ще го направя ...   Mr. Green Що за негативизъм е това???  ooooh! Влизам в темата да ви чета и да се забавлявам но от сутринта освен негативни мнения друго не намирам ...  Peace Нито искам да ви давам надежди - нито да споря с някого - всеки има свое мнение ....  newsm78 Ще кажа само няколко неща ...  Heart Eyes



1. Софи - в тази статия дето си пуснала са сгрешили датата - вместо 11 септември са написали 11 август! Това си е тяхна грешка - не го е казал Анас ...  smile3503 Не приемайте буквално всяко нещо пуснато в медиите - днес пак писахме на режисьора и хората от екипа и те казаха, че това е грешка - засега датата е 11 септември, както бяха обявили ...  newsm76 Но феновете продължаваме да пишем всеки ден до Стар Плюс, до продуцентите и до останалите важни хора от линковете.  Hug Всички се надяваме че ще удължат сериала - но само ако Анас и Дипика са в главните роли ...  Praynig Praynig Praynig Ние не искаме сезон 2 без тях, не искаме да убиват Сурадж и Сандия и не искаме скокове във времето.  Praynig Praynig Praynig Вместо да мислим негативно е редно да продължим да пишем, да сме позитивни и да вярваме, че ще успеем - само така ще се получи. Както се казва - мисли добро, за да се случва добро ...  Praynig Praynig Praynig Колкото до Анас - той си казва в интервюто, че е тъжен за това, че сериала им ще свърши след 5 години, но от друга страна е доволен от това, което сериала му е дал и в бъдеще ще мисли за други възможности. Това е нормално. Дипика казва същото ...  newsm08 Но и двамата обожават ролите си в сериала и искат да продължават да се снимат в него - но не всичко е в техните ръце. Съответно няма какво да направят - ще снимат докато сериала е на екран. После е нормално да мислят за друго ...  smile3503 Никой от тях обаче не е щастлив от това - и двамата са тъжни! Останалите актьори също - те са като семейство ...  family И в това не се съмнявам ...  newsm76 newsm76 newsm76

2. Yess - тази статия не е надеждна! Затова не пускам нищо чиито источник са българските страници ... Naughty По тези БГ страници освен да говорят глупости друго не знаят ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire На такива гадости и измислици съм се натъквала там, че няма накъде ...  Peace И от какъв зор трябва да вярваме на написаното там - с какво то е по различно от това, което ние коментирахме по-рано тук - още преди седмица ...  Thinking Същата новина за това че сериала ще свърши на 11 септември и че смятат да правят сезон 2 без Анас и Дипика и може да убият Сурадж и Сандия. Това отдавна го пишеше из сайтовете - и сега нашите да не са по-назад също са го пуснали, но са го украсили още повече, че едва ли не вече със сигурност ще стане. А не е така ...  bash Всички знаем, че сериала все още се снима и още не е ясен финала - ако не друго поне пишейки всеки ден до екипа, продуцентите и канала - се надявам да ги накараме да разберат грешката и и да направят щастлив финал за Сурадж и Сандия и да се откажат от идеята си за сезон 2 без тях!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Не очаквайте някой да ви отговори, когато пишете - аз не очаквам. Въпроса е, че ни четат и че виждат, че сме упорити - обичаме си Анас и  Дипика/ Сурадж и Сандия, както и сериала и не се отказваме ...  txtloves txtloves txtloves

Емилия, Софи - този път не съм съгласна с вас!  Wink Но това е нормално, защото всеки има различно мнение ...  Peace

За мен сериала си е все така интересен - как така е бил хубав само до 1430-ти епизод!  ooooh! Напротив - всеки един епизод е супер интересен и точно след тези епизоди се появи Ванш и имаше уникални сцени между Сурадж, Сандия, Вед, Ванш и Канак!!! Това е което искахме нали???  family Ванш вече знае, че Сурадж и Сандия са неговите родители - толкова чувствени сцени имаше!!! Събра се с Вед, знае че Канак му е сестричка!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Да - сега той е обиден на Сурадж и Сандия, но това е нормално - обаче вярвам, че накрая ще им прости, ще се върне и ще ги приеме ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts Two Hearts 1swing

Сериала "Светлината на моя живот" винаги е давал добри послания с всеки свои трак - зрителите са очаровани!  smile3501 На някои от нас тук може да не ни харесват новият трак, но сред моите познати и феновете от света - има много хора, които го харесват и са очаровани ...  newsm10 Този трак наистина е интересен - не мисля, че трафика на хора или на малки момичета в чужбина е малък проблем или е нещо незначително ...  Peace Продуцентите засягат много важна и съществена тема, която е Световен проблем.  smile3525 Много се радвам, че са решили да покажат и това - сигурна съм, че Сандия ще се справи с този проблем заедно със Сурадж!!!  Praynig Praynig Praynig

Колкото до Сурадж и Сандия - уникални сцени си имат двамата!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Как така Сурадж стоял със скръстени ръце и гледал Сандия???  ooooh! В този епизод сцените им бяха много силни и важни - именно Сурадж разкри нещо много важно и помогна на Сандия за случая й с изчезналото момиченце ...  smile3501 People Cop Hands Clap Той откри логото и така Сандия разкри нещата - сега Сандия се дегизира, за да открие истината ...  yes В същия епизод бяха много сладки Сурадж, Сандия и малката им дъщеричка Канак ...  family В по-предните епизоди Сурадж и Сандия бяха супер сладки като си играеха в спалнята им с Канак!  loveuuu Kissing Heart Two Hearts А в 1445-ти епизод имаше толкова много любов и романтика между Сурадж и Сандия!!!  txtloves txtloves txtloves newsm81 People Cop Hands Clap luvbed Такова еротично и романтично махане на дъвката от косата на Сандия - после капките вода от радзтопения лед започнаха да падат по голия гръб на Сандия и тя буквално се разтопи от удоволствие, че нейния Сурадж я гали ...  txtloves txtloves txtloves А после Сандия намокри Сурадж с косата си, както преди години - и Сурадж се подпря на нея и си я гушна!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Убедена съм, че после е последвало и правенето на кекс и други неща ...  smile3521 Kissing Heart Two Hearts hug txtloves Flushed newsm41 Имат си уникални сцени - сериала си е все така интересен - поне за мен ...  newsm51 Между Ом и Емили също има забавни и сладки моменти - и тях много ги харесвам  Crazy Crazy Crazy Особено сега са много забавни като бабата им прави номера ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Когато мога ще разказвам повече.  Hug Робин - въобще не се заблуждавай, че епизодите не са интересни ...  Wink

Въобще не смятам, че екипа и актьорите не си дават зор - напротив, полагат огромни усилия трака да се получи и рейтинга да се покачи!!!  Praynig Praynig Praynig Всеки един от тях играе страхотно начело с Анас и Дипика!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Да във вчерашния епизод за съжаление не дадоха Сурадж, но понякога се случва - надявам се да става все по-интересно и Сурадж да помогне на Сандия за разрешаването на този случай и да видим още много хубави и романтични сцени между Сурадж и Сандия!!!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! А накрая ако наистина сериала свърши на 11 септември - искам да му направят един щастлив финал!!!  Praynig Praynig Praynig Вярвам, че ако имат поне грам мозък не биха убили Сурадж и Сандия - надявам се на много щастлив край за тях!!!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Ако не се отказваме и продължаваме да пишем - вярвам, че ще успеем!!!  Praynig Praynig Praynig Надявам се, че продуцентите и канала ще променят намеренията си за сезон 2 без Анас и Дипика и ще продължат сериала само с тях - ако искат да правят сезон 2 без тях е по-добре да го приключат окончателно с един много щастлив финал!!!  Praynig Praynig Praynig

Сериала прави 5 години на 30 август - така, че ще завършат 5 години, но ако финала е на 11 септември ще е малко по-малко от 1500 епизода, но пак ще е близо до толкова. Ние се надяваме, че няма да го спрат тогава и ще му се порадваме поне още малко - заедно с Анас, Дипика и целият екип ...  Praynig Praynig Praynig

Робин - има още какво да дават - дори 11 септември за мен е недостатъчно време. Искам още и още!!! Сериала си е все така интересен ...  lovekiss lovekiss lovekiss

Росинце, Мими - благодаря ви за интересните клипчета ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ени - твоите коментари винаги много ме радват!  Hug Хубаво е че и ти продължаваш да мислиш позитивно, въпреки цялата гадост дето се излива всекидневно около нашия сериал и актьори из индийските медии ...  smile3525 По-късно, когато имам време ще опитам да ти отговоря по-подробно на въпроса около епизодите ...  lovekiss lovekiss lovekiss

Емилия - това клипче с Дипика съм го пускала тук преди няколко седмици!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Тя говори за това, за да благодари на продуцентите си ...  Peace Това е по случай техен юбилей - затова е и видеото!  Wink  Така тя им благодари, че са я избрали за Сандия ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това е моето мнение - извинявам се ако коментара ми е прозвучал зле ...  Hug Знаете, колко ми е приятно с всички вас в темата и как винаги ви чета с удоволствие!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Не искам да ви налагам мнението си или да ви убеждавам в нещо ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Искам просто да не се предаваме толкова бързо - има още време до септември месец!!! Нека пишем, вярваме и се молим, че или сериала ще продължи с Анас и Дипика или ще му направят хубав край-  искам Сурадж и Сандия да са живи и здрави и да бъдат много щастливи заедно на финала, когато и да бъде той..
 Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Flushed Flushed family

# 67
  • Мнения: 628
Роси Hug, намерих още една статия от индийския форум- там като в статията от Софи Hug пише, че сериала свършва на 11 Август- в нея общо взето се казва, че са предложили роля на актриса в сериала след нашия...newsm78

http://www.india-forums.com/tellybuzz/buzzin-hot/33462-mahima-ma … tar-plus-next.htm

Но щом режисьора пак е казал 11 септември, би трябвало да е прав newsm78

П.С. За протокола аз също пиша и не съм се отказала от щастливия финал Peace Mr. Green Естествено, че не очаквам да ми отговорят или дори да прочетат всяко едно писмо или съобщение- затова по имейл гледам темата да е достатъчно...ясна Mr. Green

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 19:11 от RobinW

# 68
  • Мнения: 14 121
Роси, newsm51 липсваше ми!
Липсваше ми позитивизма ти и вярата, че нещата ще бъдат такива, каквито ги искаме. love001
Снимките, които си публикувала са невероятни. Two Hearts Коментарът ти също.  bouquet
Разбира се, че всеки има собствено мнение и затова аз само на тази страничка си позволявам да разкривам неудовлетворението си от последните епизоди.  newsm45
Сега, когато чета написаното от теб се питам един и същи сериал  ли гледаме.  Thinking  Аз съм реалист по природа, а психологията ми помага да гледам по-дълбоко на нещата.
Всеки ден по няколко пъти отварям страничката и се чудя как съм пропуснала интервюто на Дипика,  newsm78 затова, когато го видях днес ми прозвуча като сбогуване.
Обожавам сериала, newsm44 прекланям се пред таланта на Анас txtloves и Дипика txtloves, но не мога да не видя и пропуските, пък си позволявам и да ги споделя само с вас.  Weary
И въпреки всичко продължавам да пиша на различни адреси с молба да не убиват любимците ми, smile3516 ако има Сезон 2 Анас и Дипика да бъдат отново водещата двойка smile3513, а ако приключат сериала да има щастлив край.  Praynig
И ще продължавам да пиша. Не се отказвам толкова лесно. newsm17

# 69
  • Мнения: 340
Привет на всички Hug

Тази вечер серията беше страхотна, Мишри защити майка си да не отнесе боя от Викрам след като каза,че е използвала някакъв крем,който причини алергия на Мишри....Ом ги успокои и им даде лекарство.Сандия и  Арпита вече влязоха в сервиза...до колкото успях да разбера даже разбраха,че  Манси се прави на нямо момче-автотехник.Маса се чуди как да помогне на Ом и Емили и отново се допитва до Сурадж.ИИИИ края беше прекрасен със нашите сладури....Сандия размишляваше над това..как да разреши проблема с Манси и нейните родители,които както изглежда не са никак свестни ииии в това време дойде Сурадж иии даде кураж и силата за да се справи.....Страхотни са нямат равни.... txtloves Two Hearts Two Hearts txtloves



# 70
# 71
  • Мнения: 1 117
Добър вечер, на всички!
Роси, благодаря ти за превода на интервюто и увереността ти в щастливия финал.
 Дано!В противен случай няма да имам желание да гледам последните /над сто/ преведени епизода.

Но, момичета, мислете позитивно. Hug Актьорите трябва да уредят и личния си живот. Диипика е време да си има бебе, а Анас да се ожени и да участва в нов и дай Боже романтичен проект. Все пак вече е на 36 години, а има млади, хубави и талантливи актьори. Heart Eyes

Аз сега следя внимателно "избелването" на Арзу. До пожара го приемам горе-долу с изключение на фирмата. Как успя да открие за толкова кратко време фирма в непознат град и в непозната враждебно настроена към пакистанците страна? newsm78

В един от днешните епизоди Сандия си мислеше, как невинното момиче искало да и помогне, а тя го простреляла. Вижте в колажа, нима злобния поглед, дърпането,душенето са на човек, който иска да помогне? В това не могат да ме убедят! Naughty Отначало си помислих, че може би замахването с брадвата се дължи на прострелването, но от записа ясно личи, че Арзу е замахнала преди Сандия да стреля. Цялото "избелване" е съшито "с бели конци". Hug





# 72
  • Мнения: 2 910
Само аз ли забелязах в епизод 1325 в края, че Анас няма нокът на единия пръст?

# 73
  • Мнения: 2 592
Само аз ли забелязах в епизод 1325 в края, че Анас няма нокът на единия пръст?


Laughing Сега само ти Joy Joy ние още в началото на сериала  Peace
част от безименния пръст на дясната ръка Joy
но кой ти гледа нея Wink като лявата с пръстена прави чудеса.. Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 14 121
Само аз ли забелязах в епизод 1325 в края, че Анас няма нокът на единия пръст?


Laughing Сега само ти Joy Joy ние още в началото на сериала  Peace
част от безименния пръст на дясната ръка Joy
но кой ти гледа нея Wink като лявата с пръстена прави чудеса.. Heart Eyes


Софи,   newsm10 txtloves

Общи условия

Активация на акаунт