Къванч Татлъту в ЗП и СЮ, минали и бъдещи проекти и партньори-тема 51

  • 66 036
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 642


    Ле ле, захарчета, колко сте изписали, колко снимки, материали, преводи! Почти всичко съм изчела за Къванч, но пак ги препрочитам с удоволствие. Как бързи си минава времето...

    Фен, Айри, все пропускам да ви благодаря и за хубавите снимки, които слагате на Туба. И аз много я харесвам с къса коса. За мен тя е много фин, деликатен и чувствителен човек. Така я усещам. И много женствена.

# 61
  • Мнения: 18 683
Фенче Heart Eyes, това последното от стара тема ли го намери пак??
чак., че станах разногледа, а днес не мога да приемам много иформация Whistling

Орси Hug, липсваш джанъм Peace
много е хубава Туба с къса коса, мда Peace
хаха някои фенки на ЕА й викаха повлекана Tired

 Laughing

# 62
  • Мнения: 17
Фенче,  то е ясно, че той си я харесва, щом е решил да свърже живота с нея. Това не  променя отношението ми към него като актьор.
Има ли някаква информация за "Черно-бяло"?

# 63
  • Мнения: 4 642



    Все съм навън, Айри. Дори вчера не успях да ви доизчета. А другата седмица ще попътувам за около 7 дни и няма да имам нито компютър, нито интернет...

# 64
  • Мнения: 18 601
Орси  Hug ами стараем се с Айрето  Heart Eyes да ви е интересно  Peace
Лорче  Heart Eyes ами все още не се знае почти нищо - за сега само някакви слухове се носят за сюжета,и че Туба ще е партньорка на наш момък, знаят се със сигурност сценаристките и режисьора  Laughing
 Laughing

племенницата на Киво май е взела очите на вуйчо си  Peace

Айре  Heart Eyes еее, много готин колаж ... Ами да, всичко намерих там. Тръгнах да превеждам, а то ми толкова познато, викам  си - а бе я, да потърся, няма да го правя по сто пъти и те така  hahaha
Я, виж, какво намерих по повод размислите ни от онзи ден  Laughing
Скрит текст:
Проблема с "сектой" между семьей Татлытугов и Сонером Ялчыном.

Журналист Сонер Ялчын в предыдущие дни написал в одной из статей следующую фразу: "Семья Татлытугов переехала в Америку, также они ведут близкое общение с одной сектой и её руководителем". Ответ дал Джем Татлытуг, старший брат Кыванча Татлытуга.

Стало известно, что после статьи в газете "Хурриет" о том, что один из членов семьи Джема Татлытуга Ахмет Хулуси является мюридом и поэтому Джем переезжает в Америку, открылось судебное дело между журналистом и Джемом. Татлытуг сказал, что журналист понесёт наказание за каждое слово против его семьи, говорил весьма строго:

"Ты не сможешь доказать ничего из того, что написал. Всё написанное тобою я заставлю тебя написать на бумаге и съесть, это могу сделать. Проведи расследование. За последние пять лет я даже перед американским посольством не проходил. Да, мой брат Тугай и его супруга отправились в феврале в Америку. Ему сорок лет, около двадцати лет он горит желанием посетить Америку - полетел. Но он вернётся, у него нет даже разрешения на проживание там. Так, по твоим словам, из-за этого моя мать Нуртен Татлытуг и отец Эрдем Татлытуг переехали в Америку. О чем ты вообще, мой отец даже в самолет сесть не может. Он из-за этого не смог отправиться даже на свадьбу Кыванча и Башак в Париже. Он даже в Европу отправиться не может, а ты говоришь о переезде в Америку? А по другим твоим "сведениям", мы продали четыре свои виллы и купили дом в Америке.... Дом, который мы ранее купили, стал ценным и мы продали его. Если бы мы переехали куда-то, то продали всё. Но всё то, что мы имеем, до сих пор на месте. Ты также вмешал в нашу семью политику, неких руководителей. Я человек, который полностью поддерживает Ататюрка. Но раз ты так говоришь, то я теперь начну носить короткие брюки, возьму с собой чётки и отпущу бороду!".

Последна редакция: ср, 03 авг 2016, 21:20 от queen_fenka

# 65
  • Мнения: 18 683
уффф ся па ма кара да чета на руски Whistling Wink
ами да логично са го написали, като нас Peace

Башачка се появи Mr. Green



и с главата надолу, пак е нещо Laughing

айде лека Hug

# 66
  • Мнения: 18 601
Айре  Heart Eyes кой какво е написал логично  newsm78 hahaha Джем го е писал бре  Joy Joy Joy
Башак значи се появи ... по много странен начин  Mr. Green
Я, виж, вече ти използват колажа в клип  Peace



Хайде, лека!  smile3524

# 67
  • Мнения: 18 683
Айре  Heart Eyes кой какво е написал логично  newsm78 hahaha Джем го е писал бре  Joy Joy Joy
Башак значи се появи ... по много странен начин  Mr. Green
Я, виж, вече ти използват колажа в клип  Peace



Хайде, лека!  smile3524

ами аз ти казах, че днес не съм в много добра когнитивна форма Wink а ти ма затрупа с някви четива Whistling
тоя клип го знам с моя колаж Peace
а Башак ме кефи Mr. Green

 smile3524

# 68
  • Мнения: 18 601
Добро утро!  Hug Hug Hug

"По информации от Бирсен Алтунташ из газеты "Учанкуш" Туба поставила свою подпись для участия в сериале "Чёрное и белое". Есть надежда, что на этой неделе Ай Япым сделает официальное заявление.
Значи ... до края на седмицата може да ни зарадват вече от Япъма ... крайно време е ! Crossing Arms
Тези дни се сетих ... дали му мина коляното на нашето момче  newsm78
Че какво му мина през главата  ooooh! Ама го обсъждат, че качил килограми, пак малко е качил след това обездвижване.

">#t=38[/video]
Хубав ден!  Peace

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 08:58 от queen_fenka

# 69
  • Мнения: 18 683
Добрутроо Hug
Фенче Heart Eyes
ммм мерси за кафето bouquet

да видим дали Япъма ще обявят нещо Whistling

според мен коляното на Киво се е оправило, ако не беше, нямаше да ходи чак до Америка newsm78

 Grinning Heart Eyes



# 70
  • Мнения: 4 642


   Добро утро!

   Фен, благодаря за хубавото кафе в красивата компания!

   Аз бях забравила вече за коляното му. Но да, наистина  е трябвало да спазва малко по-обездвиващ режим. Плуване може, но не и водни ски. Нямаше снимки. Вярно, че се случиха събития при тях, но те почнаха от средата на юли. А до тогава мнозина си бяха вече на морска вълна.


       


      А що се отнася до предложението за брак от страна на Къванч към Башак, имам чувството, че не е било толкова романтично. Мисля си, че те се по-скоро прагматици, отколкото романтици. Което не изключва хубавите чувства и моменти между тях, разбира се.

# 71
  • Мнения: 18 601
Айри  Heart Eyes Орси  Hug гюнайдъъън!  love001
Прави сте, много време мина, просто се сетих за колянцето му  Laughing
Ох, че сладка снимка на сем.Шадоулу  Heart Eyes
Дано има вече някаква информация, официална, време е  Peace

">#t=126[/video]

# 72
  • Мнения: 18 683
нищо интересно по сайтовете Whistling

с изкл. на нова снимка на Башак Wink Heart Eyes Mr. Green



според мен Мерве си е слагала филъри в устните newsm78



Орси Hug и аз не мисля, че са сладникаво романтични Peace
Фенче Heart Eyes, не знам дали е крайно време за инфо, може би към края на август, въпреки, че ще бъда много хепи, ако ни изненадат на 15 август Crazy

# 73
  • Мнения: 4 642
нищо интересно по сайтовете Whistling

с изкл. на нова снимка на Башак Wink Heart Eyes Mr. Green



според мен Мерве си е слагала филъри в устните newsm78



Орси Hug и аз не мисля, че са сладникаво романтични Peace
Фенче Heart Eyes, не знам дали е крайно време за инфо, може би към края на август, въпреки, че ще бъда много хепи, ако ни изненадат на 15 август Crazy


   Е, почнаха малко по малко да се прокрадват нови снимки. Че всичко бе стаило дъх.

   Ако Мерве си е сложила филъри, както и на мен ми се струва на тази снимка, ще е грозно от нейна страна. Нямаше нужда според мен. Но ще се разбере дали е така, или снимката е нещо по-опака.

# 74
  • Мнения: 18 683
Орси, според мен си е изпраскала джуки, като сестрата на Киво Mr. Green
ама що да е грозно от нейна страна, то най-много актрисите имат нужда от такива подобрения, стига да са направени качествено Peace

а Башак не може да стои дълго време инкогнито Wink

и една нова



 Grinning Grinning
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт