ИСКАМ ТРЕТО ДЕТЕ !

  • 4 050
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
и ние много искаме..поне още двечки :lol

# 16
  • Мнения: 936
Благодаря на всички, коити са писали. Таткото е толкова навит, че и на четвърто няма да откаже. На мнение е , че трябва да се раждат колкото може повече българчета.

# 17
imam parwoklasni4ka i 6mese4ni blizna4ki .. i trite sa momi4eta...no e mnogo hubawo...niama srawnenie...ot kakwo se strahuwa6..

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 55
Знаеш ли не виждам нищо страшно да родиш трето дете макар и много скоро след второто.Моят мъж вече си прави устата за две момиченца,защото много искаше момиче и ако нещо ни спира може би това е ,че Васи и Алекс са още малки.

# 19
Страхотно е това щом искаш да родиш и 3-то дете Simple Smile Няма нисхто по-радостно от дечицата в къщата на едно семейство Simple Smile


# 20
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
Аз лично, от малка разправях наляво и надясно, че като порасна ще имам три деца, от които първите 2- момчета близнаци и една малка принцеса. Част от тези думи се оказаха не само детско бръщолевене- батковците са на лице- остана и принцесата да се появи, ама може би ще почакам още мъничко. В тоя ред на мисли искам да кажа, че не смятам появата на 3то дете за екзотичност. Ако си се решила- давай.

# 21
  • Мнения: 18
И аз искам да си имам трето детенце/имам 2 момчета на 12г. и 6г./,но се притеснявам ,че вече съм на доста годинки-35.Страх ме е да не окажат годините ми виновни за някоя неличима болест.А момчетата ми много искат пак братче Shocked,но се страхувам.Ако има мама ,която е рждала след 35г. нека да пише-имала ли е здравословни проблеми с трета бременност и роденото бебе.

# 22
    Бог обича троица!

Общи условия

Активация на акаунт