Vip brother 2016

  • 288 457
  • 3 396
  •   1
Отговори
# 3 375
  • Мнения: 20 224
Евгени Мичев има много точни попадения, кефи ме.
От Миглена очаквам много аз.
Нещо Ути започвам да го виждам в нелицеприятна светлина, очаквам същото да се случи и при Роро  Thinking
Кака Лили ми е като комсомолски секретар, останала си е в соца тя.

# 3 376
  • Мнения: 14 166
Минчев ми харесваше (лафовете му) преди да влезе във ВБ. Там се видя, че е един сдуханяк, който като види отпор и дава задна. Бях разочарована, че се оказа един пуяк в целофанена обвивка, който е силен само пред камерата, но в студио. Обаче и това си умение е загубил, защото този сезон е гОла вОда. Мъка е да го слушаш.
А Калканджиева не ми се коментира. В предния Брадър беше непрекъснато пияна, а така се е вкопчила в Тачо като че ли е последният мъж на земята. Опитва се да го командва и да го държи изкъсо, защото тя осигурява издръжката му, но това не му пречи той да я прави на маймуна.
Въобще всички втасали и превтасали, но обсъждат другите, мислейки, че добре са скрили своите кирливи ризи.

Барбарела, лошото е, че забравят и след време даже се дават за пример на останалите (справка - Калканджиева).

# 3 377
  • Мнения: 19 053
Минчев както коментира, че някои каки може да ги хареса само Брежнев, така и неговите лафове са изтъркана плоча, която върти от безброен вече брой години. Има сравнително смешни попадения, но са рядкост.

# 3 378
  • Мнения: 18 036
Според мен гледат часовника на фурната. Моята е такава, ако не е настроен, фурната не работи. Чух да казват нещо от сорта, че бил 1 час назад.

Индезит ли е  Wink

Това Глори ми е най- куку от всички, много е страшна без грим  ooooh!

# 3 379
  • Мнения: 1 318
Предположението ми за Софкин се оказа вярно.
Не съм чела темата от вчера, може да сте коментирали - каква лека дрога искаше Софкин и караше ББ да чете?

# 3 380
  • Мнения: 5 918

Барбарела, лошото е, че забравят и след време даже се дават за пример на останалите (справка - Калканджиева).
От фиркане са загубили реална представа за себе си. За липсата на ценности изобщо няма да споменавам. Те всички се движат в един кръг и ужасно са си омръзнали, но и ужасно са си свикнали. А неспособността на тези душевно сакати хора да се преценяват отстрани, извиква подигравка и ироничен смях. И разбира се, също така извиква рязко покачване на телевизионния рейтинг. Къде ще видиш толкова популярни лица на куп, които се правят така успешно на маймуни?

# 3 381
  • Мнения: 9 865
Предположението ми за Софкин се оказа вярно.
Не съм чела темата от вчера, може да сте коментирали - каква лека дрога искаше Софкин и караше ББ да чете?
Марихуана. Peace

# 3 382
  • Мнения: 14 166
Лилето вчера я дадоха как си приготвя филии с ... прошуто. Дай Боже, всекиму такава диета. Mr. Green Като ѝ гледам килцата и как нагъва колбаси, не знам каква диета за жлъчка пази.

# 3 383
  • Мнения: 3 058
От такива, дето са яли, или са на диета - най да те е страх.  Mr. Green

# 3 384
  • Мнения: 24 642
Кака Лили е изпята песен, ами Жана? Ужасно се храни - грозно, лапа, пъха си в устата прошуто, пък с пръст набутва Sick

# 3 385
  • Мнения: 1 318
Кака Лили е изпята песен, ами Жана? Ужасно се храни - грозно, лапа, пъха си в устата прошуто, пък с пръст набутва Sick

Ако е била на градус, възможно е да не може да се контролира. В Черешката се хранеше прилично.

Гери Турийска снощи каза, че за първи път чула за Деси в това предаване. За този формат ли ставаше дума или аз не съм чула добре?

# 3 386
  • София
  • Мнения: 5 712
Жени не ми се коментира,тя беше постоянно пияна и в Къртицата,а миналата година в коментаторското студио имаше една вечер в която беше много наквасена. Хич не ми е дама тя,като знам какви неща се говореха за нея и нощните и подвизи.

И на мен не ми е дама. Може да се каже според моя вкус, че е хубава визуално, но пък е доста груба като изказ и някак другото се загубва. Липсва й нежност и изтънченост, с каквато бих си представяла една "дама".
Че кой я е "обвинявал", че е дама!?  Wink   Не съм чула и тя самата да се мисли за такава...   newsm78

# 3 387
  • Мнения: 24 642
Софкин при Гала. Непоправим Sick

# 3 388
  • Мнения: 3 499
Софкин в "На кафе": "За осем дни съм се къпал четири пъти!". В отговор на обвиненията, че имал лоша хигиена. Simple Smile

# 3 389
  • Мнения: 14 166
По-правилно е: "За осем дни съм си измил краката четири пъти". И даже ги наградих с джапанки. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт