София, жк Младост - тема 27

  • 91 299
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В Мл1 не са спирали топлата вода, предполагам и парното не е спирало (не го ползваме). Снощи към три часа нямахме нет и на телефона на Нет1 казваха, че има ЧЕЗ-авария (всички Младости+Дървеница изброяваха)

Редактирам се - сега и при нас спря топлата вода

Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 12:56 от Гита Ог

# 736
  • София
  • Мнения: 1 508
Цитат
„Младост” и „Студентски град” останаха без топла вода

Поради авария на главен топлопровод е спряно топлоподаването към ж.к. „Младост“ - 1, 1А, 2, 3 и 4, кв. „Студентски град“, кв. „Дървеница“ и кв. „Слатина“. Това съобщиха от пресцентъра на „Топлофикация София” ЕАД.
Възможни са временни колебания на топлоподаването към източните квартали на столицата. Незабавно е създадена организация и екипите ще работят до отстраняване на пробива и възстановяване на топлоподаването.

http://www.blitz.bg/obshtestvo/mladost-i-studentski-grad-ostanak … a_news485544.html

При нас все още няма топла вода Sad

# 737
# 738
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Статията е от 15:43ч, до преди 5мин нямахме топла вода, сега ме мързи да ходя да пробвам, но не е баш, както е написано.

# 739
  • Мнения: 29 475
В Младост 2 нямаме, пробвам през 15-20 мин. Надявам се поне до довечера да я пуснат, че не ми се къпе с кофите и бързоварите.... Crossing Arms

# 740
  • Мнения: 731
Здравейте, може ли да ни препоръчате добър личен лекар в района на Младост (живея в Младост 4) , а също така и педиатър. Очакваме бебче през юли и искам до тогава да сме сменили личния лекар и да сме наясно за педиатъра. Мерси предварително Simple Smile

# 741
  • София
  • Мнения: 30 147
Очаквало се да има топла вода утре вечер? Това вярно ли е?

# 742
  • София
  • Мнения: 18 714
И аз така разбрах,срокът за такъв тип бил 48 часа. Направо нямам думи . #2gunfire

# 743
  • София
  • Мнения: 30 147
И аз така разбрах,срокът за такъв тип бил 48 часа. Направо нямам думи . #2gunfire
Ужас! Rolling Eyes

# 744
  • София
  • Мнения: 18 714
Аз освен в кана за вода няма къде да топля вода. #Cussing out

# 745
  • София
  • Мнения: 5 365
Аз освен в кана за вода няма къде да топля вода. #Cussing out

С тенджера на котлона също става.

# 746
  • София
  • Мнения: 18 714
Нямам подходяща. Mr. Green

# 747
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
Ей друго си е с топла вода  Mr. Green
Не е ли време за нова тема?

# 748
  • Мнения: 2 881
Тъкмо я правя.  Mr. Green

# 749
  • Мнения: 4
Здравейте. Не съм сигурна, че въпроса ми е за тази тема, ако сметнете, че не е моля кажете. Иска ми се да ми препоръчате добър хомеопат в района. Става дума за дете на 2 години. Принципно рядко боледува, но началото на годината изкара грипа, пи антибиотик, че беше 7 дена с висока температура и от тогава седмица е добре, седмица болно.

Общи условия

Активация на акаунт