Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 478

  • 48 880
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 667
 За Ръза Коджоулу  не знам да е потвърдено и за Бенсуто . Ранини   пише достоверни неща но ще чакаме от Япъма изявление .


 И колежката си Сера за която  Ча не се и сеща е гледал възторжено бе  Joy Joy




 Flutter



  Ми рейтинга кой го буташе в Меджазира  Чаатай   макар и не добър се задържа  Joy

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 16:54 от femmi2

# 16
  • Мнения: 2 787
Бел Hug, мерси за прекрасната тема bouquet bouquet bouquet
Шапката е  Heart Eyes

Марги Hug, Grinning, супер забавно и на място, браво smile3501 newsm62

Профи Hug, от миналата тема
Скрит текст:
Марги е познала, това е Синем Кобал, попаднаха ми няколко такива нейни снимки, изключително безлична и неподдържана ми изглежда на тях
Феми Hug Наде Hug
Помолина Hug, пожелавам всичко да е наред и бързо да се оправиш bouquet

Та Хазал вече и тя с 1 млн последователи в инстаграм /във фейса  е с почти 4950000/



Вчера чичи Абдулрахман пусна сцена от 9 епизод, заедно с текст от сцената


https://twitter.com/abbalcilar/status/760556152149139456
The words #Emir told to #Feriha confessing his love for her : Думите, които Емир казва на Фериха, признавайкии любовта си към нея
" What did you do to me Feriha ?
What am I supposed to do with you.
I've been in love with you." Heart Heart
Mr Abdurrahman sent this tweet to Cagatay !!! .... ??? И праща този туит на Чаатай и до страница на AFK, след което се появяват тези снимки в този профил, който рядко пуска нещо /открит е 2011, декември/
https://twitter.com/afkfanpage4

Съвпадение?! Или невероятен /divine/божествен/ синхрон?! Вие преценете и споделете, ако искате smile3521

# 17
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Цитат
"Какво ми направи ти Фериха?" Heart Eyes

Скрит текст:
Цитат
Ето на тези снимки в спойлера с Хазал е скован, това е съвсем в началото, още преди да започне да снима АФК, а фотосесиятата е от Хазалиния фотограф Джахит Баха Парс - и двамата с Чаатай гледат в обектива му като гърмяни tooth

Я, Хазал и тя направила милион Mr. Green  А само с педесетина снимчици в профила си..... Наскоро гледах и Кивовия- и там към педесетина, а над милион гледания, представям си ако бяха по-активни в мрежата.

ПП Феми, разликата е че Ча като Яман гледаше Сера най-често като бито куче- с повдигнати по средата на челото вежди, умоляващо и раболепно- грозна картинка Sick Обикновено и ревът му беше на носът му- много досадно и нищо мъжко в поведението му. Както Рори описа много точно първото си впечатление виждайки го- като малко момченче, гледащо изплашено.....
Ама слагай ги в спойлер тези гадости деее ooooh!

# 18
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Скрит текст:
Марги, на много други сефтето им не изглежда по този начин  Wink Да не забравяме че момента от въпросните два кадъра не е баш сефте, а повече от година от началото Peace
Във втория сезон химията се засили,
Скрит текст:
точно там Чаатай вече не е скован като в първите серии, където все още е под влиянието на пръв проект, първа колежка, първа роля и т.н. доста е добър и вече има и един игрален филм зад гърба си и работа с трети екип сценаристи и режисьори (в първия сезон на АФК едни, в АО други и във втори сезон трети екип сценаристи и режисьори) но все така точно тази колежка гледа с възторг Peace
Скрит текст:
Аз от изпълнението му с Ханде Субашъ нищо не усетих, тя беше като мраморна статуя, само фотосесията им за списание ВОГ ми хареса, по-скоро видеото от нея.
В АО беше много хубав, но  около Ханде нула емоции, повече ми хареса с другата колежка Йозге Йозпиринчи, тя повече му подхождаше.

Скрит текст:
ПП Ханде Субашъ се е развела и в момента е с Ръза Коджаоолу, очаква се Ча да работи с него, така че сигурно по сбирки по повод дизито ще се засичат.....






Бел, права си Peace. Химията във втори сезон още по- силно се усеща.  На предишната страница под „по-нататък” имам предвид в следващите проекти. 
Относно второто извън спойлер- да, много е хубав Ча в АО. Дали в двойка с Ханде или Йозге- на мен ми е все тая. Нито историята е нещо невиждано/нечувано, нито играта на Ча, но е толкова красив там. Наистина прекрасен  Heart Eyes. Допреди месец АО ми беше известен единствено с няколко имена и още толкова снимки. Леле, то си заслужавало по-рано да му хвърля око. Заради Ча. Наслаждавах се на вида му, не на играта. Аз пък не съм разбрала, че Хандето по-висока Thinking и даже я прецених, че е с около сантиметър-два по-ниска Joy. Няма значение, но откакто видях Орлите повърхностната ми женска природа взе да възхвалява първият игрален филм на Ча, повече от втория.

Може ли някой да ме светне тези снимки с Ча, на които е и Аблата откога са и във връзка с какво? А може би самата фотосесия newsm78. Назад съм...

Джейни Hug
Да, вярно за Хазал (следя във Фб), ама и на Чачослав му расте популярността- и той с над 4 млн.

# 19
  • Мнения: 27 667
Марги  ми сигурно аблата е там за фотосесията .  Това е по времето ,когато Селин  му е била още мениджър  на Ча..  Тая сесия    сега я виждам  .
 
 Махнах Ямира но     гадното ша е ако Ясемин  играе в Къртицата и  почне  да риве и крещи Sick    

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 02:12 от femmi2

# 20
  • Мнения: 6 241
Белл, страхотна темичка!  Hug  Heart Eyes

Може ли едно предложение?
Нека Марги като автор да каже съгласна ли е, но стихотворението звучи като химн на темата /точно както е по заглавието/ и ще е добре да бъде "заковано" на първа страница заедно със снимките, анализите на Зиза, комиксите и да стане част от заглавната страница на всяка следваща тема.

Марги, талант си, помисли за план Б, вместо икономиката или заедно с нея  smile3501

# 21
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Не става Рори. Темата е много натоварена със снимки и сега трудно се публикува- цифровото им изражение се състои от много знаци, а има лимит до еди колко си знака Peace Затова на Зиза анализите са сложени като 3 отделни линка към съответната тема в която са публикувани, а не направо като текст във всяка нова тема- просто не се събират. Ако някой иска да събере на едно място на Марга стиховете и да пусна само линк към тях става Peace

ПП Марги, снимките за които питаш са част от фотосесията за списание ВОГ от ноември 2011 г.

Феми, нямаше нужда да триеш, просто ползвай иконката за скрития текс- първия ред осмата от ляво надясно Peace


Ча и Арас се последваха. Бенсу Сорал ще е Чачовата партньорка в новия проект, още не е потвърдено официално, но вече няма съмнение Peace

# 22
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Не става Рори. Темата е много натоварена със снимки и сега трудно се публикува- цифровото им изражение се състои от много знаци, а има лимит до еди колко си знака Peace Затова на Зиза анализите са сложени като 3 отделни линка към съответната тема в която са публикувани, а не направо като текст във всяка нова тема- просто не се събират. Ако някой иска да събере на едно място на Марга стиховете и да пусна само линк към тях става Peace

ПП Марги, снимките за които питаш са част от фотосесията за списание ВОГ от ноември 2011 г.

Феми, нямаше нужда да триеш, просто ползвай иконката за скрития текс- първия ред осмата от ляво надясно Peace

Ча и Арас се последваха. Бенсу Сорал ще е Чачовата партньорка в новия проект, още не е потвърдено официално, но вече няма съмнение Peace
Еми супер, всъщност която и да е, както казах и преди, стига да стоят добре един до друг на екрана, това би ми било достатъчно. Е, естествено, че и самата история е важна, и най вече начинът, по който, ще бъде пресъздадена на екрана.
Бенсу не съм я гледала досега, но ми е симпатична, а в способностите на Чаатай като актьор нямам съмнение и никога не съм имала.
Гизем в ново Дизи/филм.

http://www.gecce.com/haber-keremcem-ve-gizem-karacadan-surpriz-proje

За някои може да е бездарна и дървена, но за крехката си възраст натрупа не малко проекти зад гърба си.
Сега, друг е въпроса колко от тях бяха успешни, нооо то в днешно време е смешно да се нарекат успешни проекти с едва кретащи рейтинги вариращи от 1% и нещо до 3%, 4%, 5%%.
Заради такива "успешни" цифрички Mr. Green навремето бяха спирани проекти отраз, а сега и в недалечното минало се водят успешни. ooooh! Stop
А сега, здравейте. Hug.....Hug

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 12:37 от Neidjal

# 23
  • Мнения: 27 667
 wavey

  Като чета сюжета на дизито героя на Ча ша са внедрява в мафията  Mr. Green  ша влезе в пандиза и там ша разбере ,че Мерт героя на Арас  му е брат .  Рискуват с тия събития с такъв сюжет  Thinking мафия, внедряване  ,екшън. Нали се говореше,че нема да  римейк  и историята е изменена   33uu

 Адвокатката  ша го измъкне от пандиза  и ша са завърти историята и триъгълника  Joy адвокатката и братята  а тая Дамлата гадже на Мерт ли ша бъде ?






 




 питат кой сериал обичате повече ? Joy и пУзнайте кой води.  Марги  ти имаш фейс и можеш да коментираш

https://www.facebook.com/OgledalenSviat.S2/photos/a.598674850183 … ype=3&theater


# 24
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ще събера стиховете ей така колкото да бъдат на едно място (като ми остане време). Не претендирам авторката да ги включи евентуално в следващата тема, но ако все пак желае няма да я спирам. Бел Hug.

Феми, той и фейса стана един тъп ooooh!. Защо аджеба и по какъв повод ги вкараха в употреба тия емотикони?!?

По принцип ми беше достатъчен и обикновения лайк Crossing Arms и тия сегашните само ме мотаят напразно. А, мързи ме да коментирам дали АФК или ПО Mr. Green, но дадох сърчице в полза на наЩе. Да, Феми- коментарите дават преднина на тях, но лайковете казват друго Joy

И нещо любопитно около Кварталът на богатите Laughing:
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 21 201
 wavey
Скрит текст:
Geliyor... #İçeride gümbür gümbür geliyor!
#ÇağatayUlusoy #BensuSoral #ArasBulutİynemli #DamlaColbay

# 26
  • Мнения: 27 667

 Crazy



 

   АфК и Делибал











 от сета на ПЕ
  





 Heart Eyes kiss





  ох погледа беееее smile3544 smile3544




   Blush smile3544 smile3544 smile3544




 каста на дизито  
   Ча се покри   и Йок нови  снимки  Crossing Arms






от Марал   ша иде ли колежката на сета  при колегите а ? Joy с Арас са съученици и колеги

 
Скрит текст:

 ooooh! Joy почнаха се бъзикат с демокрацията   ша имало митинг  щели да бъдат там   музиканти и артисти  ooooh! дано  не накарат и Ча да иде повечето може и под натиск да идат .



  сега го видях  написаното ма  Хазал нали ша пропусне сезона  защо я спрягат с Керо  ooooh! и къв е тоя необичаен сценарии  newsm78 Joy

https://new.vk.com/zeta_zetovaya?w=wall-74469850_149400

Последна редакция: пт, 05 авг 2016, 16:04 от femmi2

# 27
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Да, Керо е отрекъл за общ проект с Хазал, това и ние го знаехме, още като казаха от агенцията и че ще пропусне новия сезон.... На мен обаче ми е смешно щото се сетих как Сера и се налагаше да търпи 2 сезона сравнения с Хазал докато снимаше Прилива  и въобще съпоставки и подмятания за първото Чачово партньорство, а и сега нИмоЙ да се отърве от слухове за Хазал покрай това че я спрягат като бъдещата колежка на Керо hahaha

# 28
  • Мнения: 1 571
здравеите , аз отново пиша и признавам страхотни сте. Нем ога да ви насмогвам на писането , но когато седна да ви 4ета се забавлявам много Simple Smile вождам 4е говорите за нов сериал на 4атаи- как се казва тои ? аз като вас не съм спярал да се надявам 4е ще видим в нож проект Хазал и 4а. Не знма дано да има и други каот мен , но не мога и не мгоа да гледам 4атаи в други партнирки - опитвах се и се оптивах не мгоа и не мгоа. Не знам защо така при условие 4е зна м4е е актиор и се снима в разли4ни филми , но АФК е толков а силен сериал и с Хазал така здраво си паснаха 4е просто е невъзможно да го гледам сдруг , както и нея също Simple Smile

# 29
  • Мнения: 27 667
здравеите , аз отново пиша и признавам страхотни сте. Нем ога да ви насмогвам на писането , но когато седна да ви 4ета се забавлявам много Simple Smile вождам 4е говорите за нов сериал на 4атаи- как се казва тои ? аз като вас не съм спярал да се надявам 4е ще видим в нож проект Хазал и 4а. Не знма дано да има и други каот мен , но не мога и не мгоа да гледам 4атаи в други партнирки - опитвах се и се оптивах не мгоа и не мгоа. Не знам защо така при условие 4е зна м4е е актиор и се снима в разли4ни филми , но АФК е толков а силен сериал и с Хазал така здраво си паснаха 4е просто е невъзможно да го гледам сдруг , както и нея също Simple Smile

Здравей Hug    Може би във  времето ще играят отново Ч и Х . Много фемирски фенове го искаме . В мрежите постоянно се пише с носталгия за тях и  нито фемир нито сериала , който стана толкова обичан по света и си има свойте верни зрители и фенове ще забравим за тях  Peace

 Сега те си имат други проекти . Чаатай с новия , който се казва Вътре  но може и да  променат заглавието . Очаква се сериала да почне да се снима  Peace

 Хазал  се отдала на кулинарията  и няма проекти .

 За партньорките и аз не можех да го харесам с други и не защото ми харесват с Хазал. С другите с които е играл Ча ми те не могат  да играят  Naughty С Лейля Тугутлу направиха добър синхрон  Peace

 Ще се опитаме в темата да  го гледаме с Бенсуто но била слаба актриса  така коментират тези които са я гледали  Peace  Поне е добре на вид та ша видим като почне на къде ша  са завартът нещата .



 ха спрягат Сера с тоя убавец  





 Доста сериали ще се излъчват няма да ги отлагат  . Парчета с Еркан почват септември , Кара Севдата и новия с Кадир Доулу  

 и Департед








Последна редакция: сб, 06 авг 2016, 13:32 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт