Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 478

  • 48 878
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Това е някакво ново куче, че не го помня. Предполагам затова Хазал се е активизирала, да го видим.  Heart Eyes Grinning

Най-сетне малко нови снимки. Grinning

Муци, и преди бях питала - от телефон ли пишеш? Thinking newsm78 Както и да е. Чачко и Юсуф бяха окошарени заедно с още доста хора, в т.ч. с Гизем Караджа, защото бяха хванати с наркотици. Случката е някъде по времето на снимките на Пътят на Емир. Част от пипнатите бяха обвинени само в употреба, но на Чачко повдигнатото обвинение беше и в разпространение. За няколко години делото бе отлагано поне по два пъти годишно - около април пролетта и около ноември есента, но имаше насрочвания и в други месеци заради дежурните отлагания на заседания. После делото го пренасочиха към друг съд и до ден днешен не сме видяли информация да е приключило. Но от първоначалните размахвания на пръста с угрози за няколко години зад решетките, нещата преляха към солидни глоби в полза на изтънялата Ердоганова държавна кесия, което май си беше едната от целите на всички онези арести.

На Хазал й откриват метаболитно заболяване някъде към края на втория сезон на АФК. Не е точно диабет, Белл мисля ще ти го каже как е. След приключването на АФК и "Последното лято на Балканите 1912" Хазал беше много напълняла, но после почна да се лекува, да внимава с какво се храни, много да спортува и ходи до Щатите на актьорски курсове в много елитна школа, а и явно там продължи и с някаква терапия. В крайна сметка завръщайки се на екран с АШК ("Изкушение") беше по-елегантна и слаба от първия сезон на АФК. Преминаването към план Б е логично продължение на това, че за да се храни здравословно и подходящо за заболяването й, се е наложило Хазал да започне да приготвя храната си сама.

Да се твърди, че ходят заедно по купони е преекспонирано. Бяха заедно и пуснаха селфи от сватбата на Диренч Аксой. Хазал от доста време е с Али Атай. От трудно измъкнати, или по-скоро изпуснати думи от устите на Чаатай и Хазал, както и потвърдено от сериозни журналисти следящи отблизо филмо-производството, двамата поддържат добри приятелски отношения и до ден днешен за разлика от мнозинството техни колеги. Те често се чуват, от време на време се виждат, но не го правят на места където ще са обект на всички обективи. Факт е, че доста късно изтекоха снимки на Хазал с хора от екипа на Меджезир, правени на сета на Меджезир. Никой дотогава не беше разбрал, че Хазал е ходила на Чачковия сет. Wink Той винаги казва, че й дължи много и че цени мнението й. Peace

# 46
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Мисля че това кученце е ново, затова ни го показва Хазал. Прилича ми на плюшена играчка, а стопанката му е много сладка Heart Eyes



Още снимки на Ча с тенисистката Wink

Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 14:16 от Беллора

# 47
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не знам дали снощи е започнал ПЕ по Лейдито, мярнах го между другото и като се заслушах в Емир- ха, изненада  Laughing. Петър Бонев, този същият е и гласът на Яман (а това го знам от миналото лято още като започна. Много лесно помня имена, гласове и като прибавим любопитството ми почвам да търся и намирам).

А Феномена всъщност не постига кой знае какви изключителни резултати щом се споменава между другото Whistling
http://www.btv.bg/article/ratings/evropejskoto-po-gledane-na-fil … tv-prez-juli.html
И докато излъчваха Част от мен беше лято Whistling, ама вдигнал рейтинг над милион. А навремето ЛистопадА стигаше до над 2 млн. newsm09.

ПП Хазал си имаше период в АФК, през който беше доста слабичка. Когато Халил отиде с Шерифето и Юнус в дома на Ферка, оф но не ми се търсят кадри Laughing.

Феми,
Скрит текст:
нали щеше да качваш тук снимки от почивката? Аз и пощата си проверих сега, но няма.

# 48
  • Мнения: 1 571
хеи здравеите отново,

profi_1, да от телефон пиша , понякога от таблет затова правя грешки Simple Smile

про4етох някои интерсни неща за сериала и ще ги псореля ( дано не ги знаете ) малко по късно Simple Smile

# 49
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Ох , аз хич не мога да пиша мнения от телефон- правила съм го няколко пъти в стари теми, а после вече от компа като си видях публикациите се утрепах да редактирам hahaha

Марги да, снощи започна ПЕ Peace Погледах малко и забелязах че полицейското управление в което работеше полицайката Джан, всъщност е лудницата в която се лекуваха Халил и Джансу, а също в един момент и болницата в която бяха Ферка и Емко след като ги спасиха от лапите на ХалЮ. Вероятно е студио Peace
Вчера следобед пък попаднах на ОС по ДФ момента с ревюто и ми направи впечатление че освен познатите безименни протежета на аблата, видях там и Фуркан Палалъ, който беше представен с името си.

Марги относно феноменалния феномен, забележи как е написано- че само Част от мен е минал милиона, а феномена е сред другите изброени и излъчвани амнайсет пъти- Мис таен агент, Час пик и т.н.  Mr. Green
Само преди седмица от Нова се биеха в гърдите че били най гледаната телевизия hahaha
Накратко и едните и другите казват че са най-гледани hahaha
На мен вкъщи в повечето случаи ми върви Бтв, което не означава че го гледам - чисто и просто фон Peace
Що се отнася до Част от мен, в началото и аз го загледах, но бързо минаха в обичайните за последните години на турската дизи индустрия обидни за интелекта наивни мелодрами и загубих интерес. Върха беше кагато чух и квиченето на Йозджан Дениз- докато сваря да напипам дистанционното, звукът почти остърга мозъчната ми кора Sick До там бях с този сериал.....


 Heart Eyes

ПП Ха ха  Laughing с десетина серии закъснение, но нашите които са нарязали сериите вече не благодарят на Билги, а на Бейкент университет. Сякаш са ме прочели миналата седмица и бързо са се коригирали hahaha

# 50
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Върха беше когато чух и квиченето на Йозджан Дениз- докато сваря да напипам дистанционното, звукът почти остърга мозъчната ми кора Sick
И аз бях така, Бел Joy Joy Joy
Аз пък от Април влизам през таблета, не знам дали от телефон се вижда по същият начин newsm78. Та трудно ми беше в началото и продължава да бъде като пускам цитати и снимки, но ползвам постоянно „Предварителен преглед” Laughing.

# 51
  • Мнения: 21 201
 wavey

Писането от тела за мен е ад под небето, затова избягвам да го правя, а когато ми се налага губя много време и затова предимно чета(по диагонал).
Вчера докато си пиехме кафето с мъжа ми по Диемата в 17 часа мярнах ФЕмир, но отврат дублажа(за мен) ме накара бързо да превключа канала.

# 52
  • Мнения: 27 667
 wavey

 
 Heart Eyes
  Погледнах епизода по Дф и даваха Емко и Фера се разхождат   и Емко и купи балони. Преди балоните бяха в колата  а как гледаше Фера с красивите си очи  Heart Eyes




 Муци ето и селфито с Ча , Хазал и Баръш Калъч

 Ако не си гледала и интервюто му за астана тв  на първа страница на темата е качено с руски субтитри . Там Ча казва доста неща за сериала и Хазал






 кой играй тенис  Mr. Green Joy ма се е навлякъл с джинси и тениска така ли са тренира  Joy     по - ми харесва да го гледам ка плува и  скача  Crazy



 Марги не съм забравила  за пейзажите по - късно вечерта  ша ги кача .  




 

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 12:26 от femmi2

# 53
  • Мнения: 21 201
Много сполучлив шоп, но не виждам инициалите на нашата Габи, май не е неин, нали!?
Скрит текст:
Днес е митинга в Турция в подкрепа на демокрацията, която за мен не е, ноооооо.....вече видях снимки на известни нам от сериалите им актьори/актриси. Rolling Eyes
Жалка работа, Cry докара ги до там да са по площадите за да имат хлебец иначе, ще ги смятат за предатели на Родината и тогаваааааа за тях, ще е ад под небето.

Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 18:00 от Neidjal

# 54
  • Мнения: 27 667
 Не е на Габи шопа но и тя ще направи  Wink


 оф Това Не е никва демокрация ! Ама хората  и известните ша го подкрепат  злодея   Sick иначе лошо им се пише и ша им спре и продукция и всичко и каналите  ooooh!




  ooooh! Angry





 Киво са изпотил от зор  Joy Joy  и Берт и Халит са на митинга и дано Чачун го  НЕМА   там  .


 до кат казах дано не е там и се появи  в Туитър че може да е там  





 
 Помелинка Hug видях те на балкона   Как си ?   

  

Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 19:10 от femmi2

# 55
  • Мнения: 2 787
 wavey

Виждам, че отчитането на рейтингите за есента започна още днес Mr. Green

Да внеса яснота относно кучето на снимките от вчера, публикува ги една фотографка, Гьоркем Варлик и кучето на снимката  е нейно, казва се Мезе, и са ги сватосали с кучето на Хазал Мърфи, която е булката



Снощи хванах АФК ПЕ, и без дасе сърдят тези дето го харесват, ама никакво развитие, нищо не се случваше, едно говорене, безмислено, да, Чаатай тъгува, играе, и толкоз. Колкото и да не се харесва млечната сестра, актрисата се справя много добре според мен, играе и Опасни улици, липсата на сюжет води до тези безмислици, които видях снощи. Какво ми направи впечатление - ремонтираната стая-спалня на Мехмет и Сахер е в стария си вид от времето на Зехра, кофти визията на Санем, много състарена ми се видя, и още по ужасната визия на актрисата играеща Джансу, явно след пластична операция ooooh!

А класацията на рейтингите, в праймтайма ПО прави толкова колкото и в следващия часови пояс  ие с почти 500 000 надолу в сравнение с другия прайм тайм сериал. със сигурност Нова минаваше БТВ, в седмиците с черешката на тортата сега с тая простотия дето и те пуснаха, нещата са на кантар,

Феми Hug, чакаме снимките, аз не разбрах къде си била на нашето море, но се радвам, че си прекарала добре bouquet

От преди малко

Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 19:25 от Jane2013

# 56
  • Мнения: 27 667
 Джейни  Hug Ще ги кача снимките     тая вечер няма да мога    но утре обещавам  Peace  на доста места бях    Heart Eyes утре ще ви разкажа


 Сарп и Мелек  Joy

 Sick  #Crazy






 Flutter  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544


 охххххххххх  ка нема ти се подкосат партенките


 

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 12:28 от femmi2

# 57
  • Мнения: 27 667
 шефа и  Енгин са го накарали  Sick   след дизито ша иде в ЛА  и нема му се налага да оди на митинги   .  






 

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 12:30 от femmi2

# 58
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
wavey

Виждам, че отчитането на рейтингите за есента започна още днес Mr. Green

Да внеса яснота относно кучето на снимките от вчера, публикува ги една фотографка, Гьоркем Варлик и кучето на снимката  е нейно, казва се Мезе, и са ги сватосали с кучето на Хазал Мърфи, която е булката

От преди малко


Ох сватосали ги - Мезенцето много сладко Laughing

Така е, нямат избор Rolling Eyes
Киво в началото не подписа декларацията, но започнаха атаки срещу него. Принуди се да каже че не ползвал много социалните мрежи, в крайна сметка подписа декларацията им за "демокрация"
Ча нещо не е много тематичен с тази шапка с инициали ЛА hahaha

Феми сигурно ли е че това на колажа е Бенсуто newsm78 на мен ми прилича на Неслихан Атагюл newsm78

# 59
  • Мнения: 27 667
 Белл  в Туитър  пишеше Сарп и Мелек на колажа  та реших че е Бенсуто  нали така ша се казвала героинята и

  тук си е Бенсуто на колажа






Gülben Ergen - Mustafa Sandal - Cem Belevi - Oğuzhan Koç

Общи условия

Активация на акаунт