Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 478

  • 48 898
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 570
Цитат
На мен тя ми изглежда като Неслихан Атагюл, а този не ми прилича много на Ча, а на кръстоска между Ча и Бурак Йозчивит newsm78

Преди дни като четох за този митинг или каквото е там, пишеше че известните ще веят знамена от яхти около брега и като гледам май наистина са на яхти Peace
Нямат избор, трябва да се покажат там, но егати повода и разбиранията за демокрация Sick

# 61
  • Мнения: 27 906
   Организацията е с яхти за митинга и четох че само турски знамена можело да се веят без  плакати на Ататюрк  .   Кат гледам   никой не е с плакат на Ататюрк дори Ча .    Репортери са на митинга предполагам ша го сбарат актьорите за да им зададът въпроси .
  
 Хората  и интелигенцията са за светска Турциия  а  не за шалварена и забрадена !







Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 20:36 от femmi2

# 62
  • Мнения: 21 201
На колажа не е Несли, а Бенсу.
Видимо си личи отстрани, че Ча е обръснат, дано не е съвсем като в първите серии на третия сезон АФКПЕ.



Пази Боже от ....... псевдо-демокрация. Sick Stop ooooh! #Crazy Outta Joint

# 63
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 570
На колажа не е Несли, а Бенсу.
Видимо си личи отстрани, че Ча е обръснат, дано не е съвсем като в първите серии на третия сезон АФКПЕ.



Ако е Бенсу, там ми харесва Peace

Така е Наде, Ча е с обръсната глава или към първи номер Mr. Green Гнездото го няма, ай дано и брадата да окастрят Laughing Докато започнат снимките тъкмо малко ще му е попораснала косата, не ми се вярва съвсем лъснат да ходи Laughing

# 64
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
На колажа не е Несли, а Бенсу.
Видимо си личи отстрани, че Ча е обръснат, дано не е съвсем като в първите серии на третия сезон АФКПЕ.
Пази Боже от ....... псевдо-демокрация. ooooh! #Crazy Sick

Ако е Бенсу, там ми харесва Peace

Така е Наде, Ча е с обръсната глава или към първи номер Mr. Green Гнездото го няма, ай дано и брадата да окастрят Laughing Докато започнат снимките тъкмо малко ще му е попораснала косата, не ми се вярва съвсем лъснат да ходи Laughing

Даноооооо.  Praynigbishop
Ей такъв е трепач Crazy и не защото е Емко, Peace no а защото Ча с тази си визия за мен е the best. Heart Eyes smile3521




# 65
  • Мнения: 27 906
Въй ,бе Маргарела е обръснала  с косачката Чачун до кожа  ooooh! Значи ще го нагласът като  Емир Joy в ПЕ.  Помните ли че се  питах   каква визия ша му измислат  и ето обръснат  и   с повече брада или и нея ша махне .   С обръсната глава   не  исках да бъде ма  кат се налага за ролята ко да прая

Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 21:57 от femmi2

# 66
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Ahaaaaa Çağatay cut his hair . He is preparing himself for his new role . As we know he will plays the same role that Leo playing it
Rama
Ако наистина така, ще изглежда като Лео с набола брада и скъсена коса, ще е ОК Heart Eyes въпреки, че и с удължена коса, и брада му отива.

Скрит текст:

New photo of Çağatay Ulusoy


New Çağatay
Rama

Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 23:46 от Neidjal

# 67
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Случващото се наистина е жалко Rolling Eyes.

За другото (новата прическа) ликувам newsm44. Даде си косата, още водим преговори за лицевото окосмяване  Mr. Green.

# 68
  • Мнения: 6 374
 wavey

Здравейте, Фемирки!

Гледам си АФК по Фемилито. Въпреки дублажа. Не винаги е лош. Може би дубльора на Емир не разбира героя си и затова не му се получава и като цяло скапва цялото усещане, но само за тези които са гледали по БТВ. За другите които сега откриват серияла за пръв път това са единствените гласове с които възприемат героите и са си ОК с дублажа.

Леле какви погледи покрай възстановяването в болницата, грижите на Ферия и после докато уж учеха. Такъв синхрон и енергия. Може би неопитността и младостта на артистите са им помогнали да покажат тази любов по този начин, но колкото и пъти да ги гледам тази магия ми въздейства с незатихваща сила. Ето затова би било изключително интересно за мен двамата да бъдат предизвикани от сценаристи, режисьори и продуценти да изиграят друга двойка - по-зряла, в различна обстановка, с различна история, с различен актьорски състав и само те двамата същите актьори, но различни хора, порастнали, опитни в актьорството, учили актьорско майсторство, по-опитни житейски, изградени като личности, нахъсани да излязат от образите на Ферия и Емир. Ето това е предизвикателство като за световно състезание по актьорско майсторство. И не защото са Чаатай и Хазал, а заради това което успяха да направят на 20г. Искам да видя какво могат на 26г. Видяхме ги с други партньори /аз лично само Хазал съм гледала в други проекти, но 5-те минути ПО са ми достатъчни/. Не се сещам за друга екранна двойка с такова силно излъчване един към друг /например Къванч и Берен добре изиграха забранената любов, но не ми въздействаха, не се получи/, но ако се сетя за друга екранна двойка с такава химия по същия начин бих искала да ги видя заедно в нов проект.

Наистина ли всички артисти са участвали в този митинг. Натиска е ясен, но онова опърничаво  момиче Хазал не мога да си го представя там /дано да не е в Турция/. Не вярвам да приеме с безразличие и участието на колегите с които е в приятелски отношения и най-вероятно план А ще остане за дълго на заден план.

За съжаление пропуснах първите две серии на ПЕ /исках да видя Ча в тази роля на ТВ екран/ където Чачи е феноменален в изразяването болката от загубата на любимата и все още живата любов.
За баланс пък е успокоението, че пропуснах млечната. Ако да отвратиш зрителя от героинята си също е актьорски талант, то актрисата е много талантлива  Mr. Green

Феми, давай снимките от морето. Тук си е нашата къщичка и вярвам никой няма да възрази, че си споделила тези красиви спомени и преживявания.  Hug

# 69
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 570
Сигурно ще скъсят и брадата, ако не я махнат съвсем де, че рускините които са гледали Къртицата, пишат че ако следват оригинала, би трябвало в началото героя на Ча да го покажат като кадет в полицейската академия, а там няма как да е обрасъл.
И тук се вижда че не е нула номер Peace



Наде май в началото причоса ще е ала Емко от началото на АФКПЕ Laughing На мен там не ми харесваше особено с толкова къса коса, но е китка в сравнение с губера на главата му от последната година. В доскорощното гнездо имах чувството че се крият няколко дребни животни hahaha
Не можах да намеря кадъра като се самоокосява, ама и тези стават




Ох Рори, подсети ме за възстановяването в болницата, вчера гледах момента Ферка като го хранеше със супа и опитите на Чаатай да остане спокоен, ама пусто не се получи- обърна глава към прозореца, личеше че се тресе от смях, те и затова кадрите бяха без звук, само на фон от музика hahaha

# 70
  • Мнения: 21 201
Случващото се наистина е жалко Rolling Eyes.

За другото (новата прическа) ликувам newsm44. Даде си косата, още водим преговори за лицевото окосмяване  Mr. Green.
wavey

Продължавайте в същия дух Laughing и, ще стигнете до консенсус. Mr. Green
Ивче и на мен не ми е баш таман в първите епизоди на АФКПЕ, но послеееееее. Heart Eyes
След вчерашната снимка на Лео, която публикувах има надежда и за брадицата. Laughing
Ако това е демокрация ooooh! то аз съм Асанка. Mr. Green

http://www.gecce.com/fotogaleri-unlu-isimler-yenikapiya-akin-etti-1

# 71
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 570
Разбира се че интелигенцията едва ли приема случващото се като демократична проява, но тези които искат да работят нямат избор- трябва да се покажат там, иначе онази националистическа ислямистка сган ще ги смаже. Далеч съм и от мисълта че интелектуалците, които виждаме по снимките умират от любов към Ердо, но в момента той е от две злини по-малката- в Турция е имало няколко военни преврата и повечето хора помнят че те са свързани с много кръвопролития, никой не иска гражданска война. Не знам- трябва да стане чудо за да изметат Ердоган от властта и в същото време да не стане гражданска война и държавата да не се разпокъса Rolling Eyes
В момента търговията със знамена, шапки и тениски бележи нови върхове. Ча е на въпросния митинг, но според мен ясно показва отношение бидейки там с шапка с лого ЛА а не с червена шапка украсена с някой от обичайните лозунги от последните дни Peace
Скрит текст:



 От темата за преврата в Турция - Ердоган прави с ръка знакът на мюсюлмански братя ooooh!


Жълтурите нямат спирка, вече слухове и за връзка има, колко познато а hahaha

# 72
  • Мнения: 21 201
Така е Ивче, още вчера писах, че за да им е мирна главата и да имат хлебец трябва да са там волю-неволю, но за мен това е всичко друго, но не и демокрация.
Говори се, че, ще се възстанови смъртното наказание.....каква Европа, какви пет лева!? ooooh!
За жълтурите съм без коментар, отдаааавна вече не са ми интересни с подобни писаници за запълване на страниците си.
Горкия Ча, изкараха го пощелив и не отказващ, че и не подбиращ, отдавна прекалиха Stop с подобни глупотевини.

# 73
  • Мнения: 6 374
Хванах се на инат и разгледах всички 111 снимки от митинга от линка който е дала Надето. Приличаше ми повече на фотосесия. Най-интересни са Ча и Къванч. Имат по една самостоятелна снимка, но май не са знаели, че ги снимат защото изглеждат доста различно от снимка на която са позирали. На самостоятелните снимки са като буреносен облак, а Къванч изглежда като вулкан който да го духне вятър и ще изригне. Но пък повечето са нагласени и лъскави. Ухилени позират пред репортерите. Новата ми любимка Аслъ също е на барикадите. Като цяло от снимките не оставам с впечатление, че са излезли да изразят позиция, а по-скоро сякаш си правят парти, даже има една снимка на която зад хората се виждат маси с чаши и т.н. Все пак има доста познати от сериялите лица които ги няма на снимките. Дано да не са били и на митинга. По принцип разбирам тези които за да запазят хляба си са направили това което се изисква от тях, но пък много повече симпатизирам на тези, които въпреки заплахата да останат без работа са изразили истинската си гражданска позиция не отивайки на този театър. Тази роля са я пропуснали с достойнство и се възхищавам на смелостта им. За моя радост не видях Хазал, Фирдевс /пустото име на актрисата/, Баръш, Вахиде ....

# 74
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Хванах се на инат и разгледах всички 111 снимки от митинга от линка който е дала Надето. Приличаше ми повече на фотосесия. Най-интересни са Ча и Къванч. Имат по една самостоятелна снимка, но май не са знаели, че ги снимат защото изглеждат доста различно от снимка на която са позирали. На самостоятелните снимки са като буреносен облак, а Къванч изглежда като вулкан който да го духне вятър и ще изригне. Но пък повечето са нагласени и лъскави. Ухилени позират пред репортерите. Новата ми любимка Аслъ също е на барикадите. Като цяло от снимките не оставам с впечатление, че са излезли да изразят позиция, а по-скоро сякаш си правят парти, даже има една снимка на която зад хората се виждат маси с чаши и т.н. Все пак има доста познати от сериялите лица които ги няма на снимките. Дано да не са били и на митинга.
По принцип разбирам тези които за да запазят хляба си са направили това което се изисква от тях, но пък много повече симпатизирам на тези, които въпреки заплахата да останат без работа са изразили истинската си гражданска позиция не отивайки на този театър. Тази роля са я пропуснали с достойнство и се възхищавам на смелостта им. За моя радост не видях Хазал, Фирдевс /пустото име на актрисата/, Баръш, Вахиде ....
Peace

Рори, казва се Небахат Чехре.

http://www.ucankus.com/detay/247222/ucankus-ozel-vahide-percin-h … -mi-canlandiracak

Общи условия

Активация на акаунт