Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 478

  • 48 901
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 571
Муци, по отношение на слуховете за ново партньорство на Чаатай и Хазал ще цитирам едни думи на Алигиери, които често се използват в ежедневието  "надежда всяка тук оставете..." Няма да го бъде Peace Аз самата много пъти съм казвала тук, че не го и искам, защото обстоятелствата около тях и те самите вече са много различни, убедена съм че вълненията които предизвикаха у нас с общия си проект, няма да се повторят и наполовина. Такъв е животът- всяко нещо с времето си. И на мен партньорствата му с други досега не са ми харесвали, гледала съм, но без емоции, не ми харесва и самият той, ама това е много дълга тема Laughing
 Сега ще снима нов сериал, не знам заглавието дали е последно, че всяко нещо което излиза за него е предпоследно- та засега ще се казва Отвътре, писаха че ще е римейк на Къртицата с Лео Дикаприо. После излезе инфо че няма да е римейк... кой знае.....
Хазал в момента действа по своя план "Б" който няма нищо общо с актьорството. Много и се дразнех за избора, но имайки предвид случващото се напоследък в родината и, смятам че е на прав път. Смятам също и че много от колегите и трябва да помислят за свой вариант "Б" Бъдещите сериали мисля че ще бъдат различни от досегашните, освен това някои от проектите вече окапаха още само докато бяха на хартия.... Нещата не отиват на добре......

Чаатай с Пелин Ермиш





В Парампарчата влиза Мине Тугай, много е красива тук Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 27 907
ААААА ,  за Чагитко ша споспорим Mr. Green В Меджазира не показа това което може а той може да ти подкоси партенките с игра , поглед и визия  Crazy  В Меджазира нямаше как  всичко това да покаже щото го напрайха на маймуна  и сериала стана бозав .

 В Делибал се раздаде  Peace и в новото дизи ще е така  само да не го окепазат пак но мисла, че ще е с подобна визия на Делибалската  .  Окастрил е перчема и леко брадата няма да е  чок обрасъл  Joy

 Аз па ша цитирам Рори  Hug  Точно го беше писала , че за тях ще е предизвикателство  да играят отново  Peace Вече опитни и израстнали  да покажат какво могат .  


 А Ча и преди  събитията си казваше , че иска да живее в ЛА .  Купи си къща и  прави планове за собствен бар .  Снима се и в реклама като повечето си колеги .



    Mr. Green


 Хазал не случи на партньор с ХаканЮ  Sick     историята  беше добра  но  нямаше рейтинг



 Crazy
  с такава визия мисла че ша е    или с татута  


 и видео в мрежите са напрайли с Ча и Бенсу

https://www.youtube.com/watch?v=wK41u9rLVa8&feature=share

Последна редакция: сб, 06 авг 2016, 19:16 от femmi2

# 32
  • Мнения: 16 938
Принципно в турските дизита като дадена двойка е играла заедно не ги повтарят,но честно казано за мен ще е интересно да видя Ча и Хазал в друг сериал с различен сюжет.Но знам,че няма как да стане засега.

# 33
  • Мнения: 27 907
Гале Hug Повтарят ги екранните двойки. Сещам се за Берг и Халит които ми харесват. Фехрие  и Бурак Йозчевит са играли и в сериал и филм. Йозджан Дениз и Норгюл Йешилчай  играят  в новия филм Втори шанс  . В  старата тема  съм сложила  фрагмант на филма .

Искам и Ча и Баръш Калъч  да си партнират  отново в дизи или филм . Ко ша кайте     за идеята а ? Mr. Green Grinning
 Ако им отправат оферта  мисла, че  няма да откажат .

# 34
  • Мнения: 1 571
Белолора , про4етох с интерес коемнтара ти - признавам 4е и аз много не се надявам , но е факт 4е много ми се иска да ги видя пак пък и сега мсиля 4е ще е по разли4но - някак опита им пък и факта 4еве4е са играли заедно може да покаже 4е са още по отпуснати от преди Simple Smile  Аз оба4е не разбрах 4атаи как не го харесваш - като визия , като характер или играта му след АФК?
А ина4е за сериалите - наиситан нещатата ако не се орпавят ще тръгнат на зле там - ще ги е страх да правят хубави сериали - много жалко за което  Thinking
ина4е за Хазал разбрах за плана и Б - но за мен това е загубен потенциал , но не знам ако няма избор - тя просот след АФк много изглупя 4е се отказа да снима такъв успешен сериал и отиде да снима друг , които пропадна , а и после липсата и на химия с персонажите просот не можа да докосне зрителите .МАкар 4е както казах мен 4атаи не ми харесва с никяо друга също  Joy

Стана ми зававно като разбрах 4е отркил Бар - в ЛА ли или в Турция - явно е решил да припомни миналото като принц на нощта  Laughing
А и между другото , те с Хазал близки ли са по принцип или просто познати - знам 4е с Кораи са станали близки и след сериали продължават да са такива  newsm78

# 35
  • Мнения: 1 571
femmi2, аз също се надявам макар и слабо на нова игра с тях- етона берг пак ще играе с Халит зна4и има надежда , естесвено ако Хазал реши да махне престилката и спре да се прави на домакиня и реши да се върне към призванието си Simple Smile аз Както прилиж отлиж не можах да гледам така и Делибал - за мен беше непоносимо , а тази неговата любима в делибал беше върховно зле - гледала съм я в Хулигана и там беше зле , но явно някои я лансира  Whistling а отновно евентулано бъдещ проект с хазал както казах се надявам ,но съм сигурна 4ед няма да играят студенти ( както някои се надяват 4е са), те ве4е са гоелми , и макар Хазал да може още да мине за студентика , по мое мнение 4атаи ве4е не може  Peace е това е мое мнение разбира се Simple Smile

# 36
  • Мнения: 27 907
 Не Муци с Корайката -Юсуф  не са вече близки . Бяха приятели но след скандала и арестиге с дрогата  и делата нямат отношения. Жалко   , че така стана. :ooooh  :С Хазал  са приятели засичат се на купони. Направиха си  селфи и зарадваха техните фенове със  снимка след толкова време. Ако не си виждала снимката  ще я сложа.
Ча и Баръш Калъч капитана си останаха аркадаши    и след  АфК.
За бара още не го е отворил Чаатай   Joy В интервю го беше казал 

# 37
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат
Поредна сетова снимка, която не ми е позната  Laughing.
Много е хубав Heart Eyes. А Пелин Ермиш още от ЗП ми изглежда на по-малко години отколкото е всъщност.

Муци, включвай се когато пожелаеш, за да коментираш онова, което те вълнува Peace. Няма да е лошо ако пишеш повече, но по-кратки изречения Peace.

# 38
  • Мнения: 2 788
Нови

уф тоя косморляк Mr. Green



# 39
  • Мнения: 1 571
Не Муци с Корайката -Юсуф  не са вече близки . Бяха приятели но след скандала и арестиге с дрогата  и делата нямат отношения. Жалко   , че така стана. :ooooh  :С Хазал  са приятели засичат се на купони. Направиха си  селфи и зарадваха техните фенове със  снимка след толкова време. Ако не си виждала снимката  ще я сложа.
Ча и Баръш Калъч капитана си останаха аркадаши    и след  АфК.
За бара още не го е отворил Чаатай   Joy В интервю го беше казал 

оооо да ако може я сложи - не съм я виждала Simple Smile жалко за Кораи - да разбирам 4е нещо е вземал наркотици и затова 4атаии е решил да се отдале4и от него - за да не му се наруши имиджа  newsm78

радвам се 4е са си приятели с Хазал ( жалко 4е само това ) , но да разбера и аз къде са тия купони да се запозная с и двамата наведнъж  bowuu  Laughing

за изре4енията - ще пробвам да  са по кратки ,но по някога мисълта мите4е бързо и се увли4ам Simple Smile

# 40
  • Мнения: 27 907
 Джейни  Hug По моренцето ли си ? Да не си в Туркиш ? newsm78  Казват , че било спокойно по курортите  .


Хазалка с кученцата  Heart Eyes

  

 

 оф ша го сложа изрязан  без оная  Sick ся па му била учителка по тенис  от де го измисли тоя тенис  


  това е писал Чаатай за тенеситката
 не разбрах добре но май пише че била отдадена на тениса    и след олимпиадата ша продължили с уроците   ooooh!
Скрит текст:






 хареса ми на снимката но без космарляка ша е  още по - хубав   дано го махне след дизито   или  иска да е модерен  Joy

 

Последна редакция: нд, 07 авг 2016, 00:18 от femmi2

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 571
Феми Ча казва че благодарение на министерството на младежта и спорта,  е успял миналата седмица да се срещне с въпросната  Чаала Büyükakçay, която е от олимпийския отбор на Турция, тенисистка. Провели са и един урок (каква ли гледка незабравима е бил Чачун с ракетата tooth) Казва че след завръщането и от Рио 2016 ще продължи уроците си по тенис с нея Peace

Сладска и свежа Хазалка Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 21 201
 wavey

Ммм и Хазалинда, и Ча ми харесват на новите фотки.

# 43
  • Мнения: 1 571
ее сега и аз да се изкажа - 4атаи - категори4но не го харесвам с брада и мустаци  Thinking

а Хазал е страхотна с ку4енцето и облеклото и е страхотно - много сладка Simple Smile

Не знам до колко е вярно , но бях 4ела 4е по време на огледален свят или малко след снимките са и открили диабет и е напълняла доста ... но сега виждам 4е изглежда 4удесно  Peace

# 44
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Общи условия

Активация на акаунт