Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 81 990
  • 729
  •   1
Отговори
# 105
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Ханю    2
Цитати: 1   2
Victory Ceremony
Result
Скрит текст:
Patrick Chan- след като пак го виждам на първо място на такъв турнир, се връщам към предишната  си "тактика" - не коментирам технически изпълненията му. Видях май познато горнище на волната или просто си е с любимия му сив цвят  Tired. Юзу кратката се надявам по нататък да ми я покаже. За сега виждам не Принс а нещо ала Елвис ама уж. Направо си мърморя "поне добре че не е Майкъл". От волната се видя повече този път. Харесва ми. Стискам му палци да се възстанови както иска и да ни покаже това което иска. Висока летва си е поставил за сезона. Само дано не стане обратното и вместо възстановяване се получи влошаване  Confused ConfusedКевин  такъв не съм го виждала от сезон 2012-2013,  Crazy голяма радост. Хареса ми и двете му програми и той в тях. Браво, много се радвам за него предвид какво и колко  преодолява. Михал , факт е че волна този път гледах без мъка до края но кратката?! Дори сили за радване на леда му останаха след последната нота на волната. Еххх търпение  Mr. Green. Да му мисли на следващия турнир. Иначе 2 добри програми за него, даже май виждам ефект от Рафаел, на заклоните- по -точно не на скоковете  Whistling.  Всичко нужно има, топката е изцяло в неговите ръце/ глава  Crossing Arms. Самохин някъкво подобие на себе си този път показа. Браво. Не трябваше да гледам първите му 2 старта за сезона а да започна от този. Миша на първия старт показа чудесно кратката, макар че видимо със сетни сили. Сега но втория си старт показа волната и то със сили прилични до края. Програмите ок и той в тях. Виждам и тук ефект от Мишин. Радвам се, чудесен волен момент с публиката за него . Браво. Стискам палци да видим тези 2 програми на 6 в едно състезание.  Миша трябва да е доволен от презентациите на  Петров. За себе си Александър направи добър турнир. Харесват ми и двете програми. Волната чакам с повече сили и ...... евентуално да държи образа до края. Но ясно че този сезон ще се чака четворния от него. Натиска е огромен направо. Мура следващия път по -добре. И двете програми напълно ок. Кратката бе удоволствие. Ян -   Confused. Фирус, Хохщайн  и Майнъ(р) макар и различни, под общ знаменател като готовност и форма.  

MEDVEDEVA HALTS A CANADIAN SWEEP
SKATE CANADA: DAY 1
Pj Kwong  https://www.youtube.com/user/PjKwongWordbroker/videos

Последна редакция: ср, 02 ное 2016, 09:23 от Шошулчо

# 106
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Танците ги наваксах този път по следния начин. Така и така директно не ги гледах и финално ги изгледах като хората и на спокойствие дует по дует кратка-волна, кратка - волна...... Ами то и така добре  Laughing. Направо ми допадна такова "предаване"  Laughing
Цитати: 1  2  Степанова – Букин
Victory Ceremony
Скрит текст:
Тьорн-Партанен натрупаха стартове до тук в сезона. Партанен продължава тук таме да залита, спъва че и пада. 2 харесващи ми програми. Работят видно и се стараят. На кратката понеже има джайв и аз се  Party, просто суинг ритъма прелива този сезон. Финалната част на волната с Woodkid ме подсеща автоматично за Габи-Гийом , дали ще ги видим в туй направление отново скоро  Wink. Ван -Лиу този сезон и в двете им програми има повече пързаляне както в по-миналия за разлика от миналияq в който преобладаваше акробатиката и ме беше яд за тях. Кратката повече ми хареса от волната и като презентация така. Да видим следващия път. Доволна съм от тях. Пол-Ислам  ми са трудни хронично за коментар. Помня ги много добре от първия им Skate Canada 2010. Тогава заедно с  Vanessa Crone-Paul Poirier много ме впечатлиха и от раз ги запомних. И след това ..... Смениха треньори, видно съзнаваха ситуацията си, все в сянка за треньорите им и все един и същ стил, независимо дали е кратка или волна. Този сезон баш не за тях- защото този стил е именно въпросния и те са в него от ....... Други фактори също играят роля. Жалко, според мен просто не са късметлии. Но като оставим всичко това на страна- 2 прилични програми и изпълнения. Бодри-Соренсен от дуетите с вече няколко старта. След третия старт коментара ми за кратката е следния. И двете музики изискват повече драйв от показания. Особено в You're the Boss почти не виждам връзка музика- заслушах се този път в текста даже и хорео- туй забележка към авторите. А към изпълнителите е, че ми липсва визуален контакт и съответното взаимоизиграване на двата образа  м/у двамата-наложително именнно в You're the Boss. Мога да им кажа с кой да си направят справка по тези "дупки"- Джулиан-Шарли и екипа им  Naughty. Волната е такава че Пиаф потушава донякъде недостига на драйв и артистизъм към тях/м/у тях а не към публиката. Но това не значи че недостига не е на лице. Да дерзаят  Naughty. Кейтлин - Жан-Люк имат две много добри програми а волната е даже мини-бижу и позволява да надграждат видимо на всеки старт. Трябва да се възползват, не за съдиите, там положението е ясно а общи за имиджа си. И да внимават какво, къде ядат  ooooh!, това във връзка с онази история от миналия сезон  ooooh!. В противен случай да се сърдят на себе си. Кртаката е сходна като решение на тази на Шибутани и тук се е получило добре но като изпълнение Кейтлин - Жан-Люк изстават доста от музиката на края. Да дерзаят. Лист в цели 2 волни на този турнир, как пък Патрик не се включи и той в отбора, но явно Ерик ни е спасил  Wink Laughing. Степанова-Букин  краткия гледаем. Букин по-често от в Еспоо този път се сещаше че не е сам на леда. Волната е добра сама по себе си, има интересни моменти но още доработване и по детайли и по изпълнение и по презентация. Анна-Лука с много приятна кратка, предполагам че тук таме нещо ще редактират и ще увеличат скоростта. Бугито и мен пред екрана ме растанцува. Волната е удоволствие. Забележки нямам. Недостатъците им ги знаем. Браво и за показателния с който за пореден път ме  Simple Smile. Пайпър-Пол никакви забележки. Поддръжката в показателнита им 2 пъти я гледах. Много се радвам, че получиха удовлетворение в лицето на медала. Чок- Бейтс кратка-волна са си цял концерт, който ме разсейва и забравям да гледам в детайли. Друг път разбол на тях  Mr. Green, хитър ход са направили но прекалено прозрачен за мен. Смяната на ритмите при тях е толкоз рязка на фона на ен на брой сезона, че имам забележки. Все пак съм за плавност и баланс, хич не си падам по крайности. Ще ми паднат на следващия им старт  Mr. Green.  Теса -Скот no comment  за сега.
Tessa Virtue & Scott Moir TSN Interview

# 107
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Втората гран-при гала също ми хареса. Даже за мен и "лебед" имаше. Малко от приготвените свещи спестих  Mr. Green, все пак и по-тъмно е било  Whistling . Достатъчно подготвени нови показателни а и приятни. Удоволствие.

Тази седмица Москва и за танци в Дортмунд. От тази седмица сме с разлика 1 час с Москва. За Дортунд ясно че също в обратна посока.

NRW Trophy   Juulia Turkkila позната ни добре  от сингъл състезанията с премиера при танците.  
В Москва и сняг ни е осигурен за в тон с леда  Simple Smile.

Каролина Костнер
Руското сп. "Фигурно пързаляне " за четене  http://www.fsrussia.ru/files/mfk_magazine/wfk_6_2016.pdf
Съдържанието но броя е на стр. 5.
Defining moments of Skate America – in photos
Александр Горшков 2 Александр Лакерник
Таблицата
Начало с танците в 13,45 ч и то с дебютанти на гран-при.
Да не мине котка път до утре но това е първия пълен турнир за серията тази година. 12-12-10-8.

Последна редакция: чт, 03 ное 2016, 12:48 от Шошулчо

# 108
  • София
  • Мнения: 27 301
Аз успях най-накрая да гледам мъжете и танците.
Уф, Ханю започва с много смела волна и с много високи очаквания, дано да го доразвие всичко това. Ясно е, че направи ли си без грешка програмите няма кой да го бие. Сега с две груби грешки направи близо 10 точки на Патрик, но бе изостанал много след кратката. Доволен съм. За него е ясно, че целта е да вземе световната титла, защото по идентичен супер наивен начин изтърва две поредни световни титли.
Патрик също ми хареса, за първи път мисля го виждам с три четворни? Салхова не стана, но пък и двата тройни аксела бяха успешни. Като хореография няма какво да се коментира. Класа. Но нещо с тези четворни в началото един след друг много се умори и като че ли остана без сили в края, едвам довърши.
За него също е ясна цел номер 1, олимпиадата 2018 г.

Теса и Скот банални. Нищо ново, но си имат съдийски шпалир. Пайпър и Пол ме изумиха, страхотен танц, нямам думи. Направо си ме вдъхновиха. Браво на тях.

# 109
  • MJF
  • Мнения: 8 638
От Патрик запомних само 2 4Т-3Т, по 1 в двете програми и това представено като чрезвичайно постижение. Туй му била целта , всичко останало след това ....  ooooh!. Да не подхващам темата "Патрик-съдии-ISU" , че ще се афектирам  Mr. Green. Остана ми лошия вкус от таблицата в Мисисага, още "ближа рани" от гледката. Не от някакво ново ми дразнене  от Патрик, а от добре познатия тон на песен от преди 2 сезона "Патрик-съдии"  Close.

За загрявка няколко видео неща:
Шибутани Vlog #37- бързо този път готови, видя се че снимаха там.
The Best Commentator of Johnny Weir's Vancouver 2010 Routine | Take the Mic    Simple Smile eхх спомени
TSL's Interview with Tessa Virtue and Scott Moir

Съдиите в Москва да си гледат съвестта  Naughty, че тона от първите 2 гран прита е "смешен". Или аз съм си починала в м/усезона и съм загубила форма за тях или се престараха.
Днес с голямо нетърпение чакам кратката на Kaitlyn-Andrew. Успяха да ме изненадат   Party , оправдано пазеха инфото за програмите им до края. Ефекта постигнат. Ама какво съвпадение, миналата седмица точно си слушах  Michael Jackson-Judith Hill  Crazy.

Алиса Ефимова – Александр Коровин
Тиффани Загорски - Джонатан Гурейро
Javier Fernández
Ice Talk   Ep. 4: Javier Fernández/Lynn Rutherford

# 110
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
От Патрик запомних само 2 4Т-3Т, по 1 в двете програми и това представено като чрезвичайно постижение. Туй му била целта , всичко останало след това ....  ooooh!. Да не подхващам темата "Патрик-съдии-ISU" , че ще се афектирам  Mr. Green. Остана ми лошия вкус от таблицата в Мисисага, още "ближа рани" от гледката. Не от някакво ново ми дразнене  от Патрик, а от добре познатия тон на песен от преди 2 сезона "Патрик-съдии"  Close.

Вчера по Евроспорт даваха за пореден път обзор на Скейт Канада. Хванах излъчването баш не на време и ми се наложи да гледам волната на Чен за пореден път. Ами сори. Не виждам нищо извънземно. Добре владее кънките като пързаляне, а ми тогава показвай нещо различно, а не все едно и също. Все едно гледах програма му от миналия сезон. Едни и същи стъпки, едни и същи движения, една и съща хореография. Музиката няма да я споменавам.


Кейтлини и Андрю кога са се разделили с Крилова. Пише, че треньор им е само Камерленго.

# 111
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Азарея , Кейтлини и Андрю мълчат по въпроса. То по принцип са мълчаливи от няколко месеца. От тук от там по нещо се "чува" но официално инфо няма около тях, не само по този въпрос. Не че критикувам тази ситуация.
Кръйлова- Камерленго също са с вето на инфо относно тях си.
Само едно се каза и е видно като промяна- Морозов е там  Mr. Green

На кратко за краткия ден. Общо цитати ,  2  и руски цитати.
Като цяло доволна от краткия ден. Имаше почти от всичко и нямаше някакви крайни и тежки или неочаквани  "провали". Как да не е доволен човек в такъв случай?!  Simple Smile
Преди коментара по състезателите, да кажа че гледах предимно без коментатори, малко с Боричев и малко с "бритиш". Май ще си останем само с Боричев. Британските тартори чух само за малко май на предишния етап. На първия имаше при тях гост-дразнител и сега пак- друг в лицето на някаква дама но също такъв дразнител. Не знам защо изобщо канят такива "чужди и мътни субекти".  Crossing Arms Tired. Т.е. на наш Боричев му се вдига котата искам да кажа  Laughing. Не ми е смешно  Naughty, искам си Ник и Саймън в добавка към Боричев ако ще гледам с коментар  Naughty. Това са единствените които не ми пречат на гладката.
Танци
Скрит текст:
Eвдокимова-Базин "гледам" за първи път. Погребински -Беноа в своя стил и амплоа на изпълнение на тази програма. Контраста м/у двамата е просто излишно голям и общия ефект е сбой. Бодри -Сьоренсен с най -доброто си изпълнение до тук на кратката, направо все едно са чули мърморенето ми от преди дни и вече с поправки на лице буквално. Браво. В този дух да продължават  Naughty. Уивър-Поже  първи старт за сезона, запознаване с програмата, даже и повторно си я пуснах. Коментар при следващи стартове. Ковалёва-Беляев също с премиера за сезона. Видно не във форма. От това което показаха бих казала приятна програма. Чок-Бейтс вече с коментар  Mr. Green, този път няма да им се размине. Програмата си е ок но забелжките ми са към техническата ѝ съставка. Най-общо казано- остава ми впечатление за много пързаляне на 2 крата и отделно "танци" няма. Но последното е по скоро мърморене към "модернизма" този сезон доколко е успяно да се въплати на лед Peace. Това относно претенциите които те и екипа им имат за класа. Да видим как ще минат сезона с таз програма, по -скоро съдийските кулоари. Боброва-Соловьев най-доброто си изпълнение до тук на тази програма като презентация и общо. Браво. Загорски-Гурейро се стараха, но могат и по-добре. Агафонова-Учар май по-унило от първия път. Guignard-Фабри отново на 6, забележки нямам, съгласна със SB.  
Мъже
Скрит текст:
Елайдж с доста добро изпълнение като за него. Браво. Михаил чудесно изпълнение и то пред родна публика. Браво. Денис Василиевс пораснал видимо, с "загуба" съответно на стабилност но се бори видимо и му стискам палци да мине успешно периода. Време настана да видим и Ламбиел до бортика треньор на голям турнир. Дори виждам вече в пируетите вече ефект от това. Браво, стискам им палци да се задържат успешно като екип. Гордей Грошков и Артур Дмитриев заедно защото макар и различни почти ги "виждам" за първи път. Единия повече "балетен и лиричен", другия по "скоков и оглозган" като пързаляне. Шафик на теория го виждам за втори път в сезона, мъчих се с някакви записи от Ница, но реално за първи път. Запознаване с програмите т.е. Иначе ми се видя приличен като за него. Шома с колебливо технически изпълнение за него но му е простено като виждаме с какво се е заел като цел в кратката. Борец е той, да дерзае. Само да е здрав. Хави и той така  с целите. Първо гледане за сезона но пък на стара програма  Simple Smile. Тази Malaguena предвид колко старание хвърли по презентацията ѝ миналия сезон и сега изведнъж пак някъде "от долу и от далече, че и в крайно стерилен тоалет" да я подхваща , някак си не мога да му простя  Naughty Mr. Green. Макс Арън- за тоалет и хореография и той в едно изречение, вече се отказвам да мърморя. Когато и техниката го предаде настава .....А не е да не помня че имаше старание назад във времето. Еххх. Алексей Биченко за мен е героя на деня. Браво. Повторно го гледах това изпълнение. А какво бледо подобие бе в Еспоо  ooooh!. Браво още един път. Кейджи Танака  премиера в сезона. Някак възмъжал ми се видя. Кофти му се получи още в самото начало дано на волната компенсира за самия себе си. Майоров и полката са по-силни от конкретното техническо изпълнение. То къде не сбърка Александър е риторичен въпрос. И въпреки това гледка за  Simple Smile и настроение.  
Спортни
Скрит текст:
Буткуте-Ермолаев и Ефимова-Коровин ми напомниха за юношескито гран-при. Сега са някъде м/у юньорите и сеньорите. Camille RUEST / Andrew WOLFE ги виждам за втори път всичко на всичко и приятно впечатление. Да видим как и дали ще се развият. Джулиан-Шарли след първоначалния синхронен срив някак въпреки цялото старание, за което браво, настана един дисбаланс до края. Но тази програма толкова помага във възприемането дори и в такива случаи. Доволна въпреки техническите грешки. Валентина-Ондрей с най-доброто изпълнение на тази кратка до тук в сезона. Заменили са 3Lz с 3S. И щом им носи стаблиност и увереност към момента значи е ок. Отделно похвала за презентацията. Браво. Кристина-Алексей още се "борят" с тази сменена на екс програма. Имат си работа по нея. Като за тях прилично изпълнение. Альона-Бруно с тази програма освен паралелния виден срив даже преди забавените кадри на повторението другите грешки не видях  Laughing. Пълно удоволствие въпреки тях. И колко ефектен в туиста е тоалета на Альона. Забияко-Енберт чисто и прилежно , запознаване с програмата като за първи път. Приз за паралелни синхронни падания печелят Альона-Бруно и Джулиан-Шарли, на тях им е болно  Confused  но да ми простят  Simple Smile при гледката.  Blush.
Дамите без падания, това на Турсинбаева направо ми прилича на спъване а не на падане от скок  Peace, са гледка позволяваща да се "видят" програмите и отделно преобладаваща част от тях се постараха в презентацията, така че съм доволна. Друг е въпросо че технически не малка част са далече от добрата си форма.  
Скрит текст:
Канако по - добре от в Чикаго. Юра Мацуда ново лице за мен. Начало със стъпките и как с устрем мина към и пред съдиите ме  Simple Smile. Rajičová не в добра физическа форма но показа добре програмата. Липницкая толкова хладнокръвно изпълнение Юлия не е показвала отдавна и голямо браво за това, още повече пред родна публика. Да дерзае в същата посока. Програмата ми харесва, ясно че по презентацията има какво да се добави от нейна страна. Но за начало и от показаното съм напълно доволна. Погорилая в най -добрата си светлина. И то пред родна публика. Нямам забележки. Браво. Кучвалска този път "показа" програмата и една  идея по -добе откъм техника я изпълни в сравнение с Чикаго. Харесва ми кратката, има добри акценти. Ли когато малко от малко покаже физически сили аз вече съм доволна  Whistling. Този път бе така. Иначе програма, презентация в рамките на старание са ок. Но пуски сили  Confused, еххх. Иначе браво. Роберта "по-тежко" ми се стори доли от първия път. Кортни с интересна програма и никакви други провени у себи си.   Радионова- запознаване с програмата и ми хареса. Елена явно продължава да се бори с промените си. Борец е тя. Браво. Изобщо и на трите руски дами браво за нервите които показаха пред родна сцена. Галустян- запознаване с програма и прилично изпълнение от нея. Турсинбаева е започнала да се сеща , че има и публика. Поздравления за това. Същия шиглец си е  Simple Smile. В тази програма като се постара и за зрителите си е  Party гледка. Туй падане едно такова странно се получи. Според мен не бе от скока, него приземи и в следващия миг кънката "попадна на следа" и тя загуби равновесие. Както и да е. Гледайки Орсър се  Mr. Green какво преобличане го чака по големите турнири ако всяка федерация държи на "тоалета си". Ще вземе да отслабне направо от физическо напрежение "съблечи-облечи"  щото му е малко другото напрежение с толкоз ученици и сие  Whistling  
Като "падна анонимността" настана време за "нова" рубрика разследвания  Mr. Green
https://www.instagram.com/p/BMaIE1sAc71/

Последна редакция: сб, 05 ное 2016, 15:05 от Шошулчо

# 112
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Волния ден освен всичко друго, както си му е и реда , показа и драма и то не малко. Всякакви емоции а и така всичко в един ден е прекалено голяма доза.  Crazy
Цитати2
Астахова –  Рогонов, Забияко – Энберт
Алексей Урманов, Александр Лакерник
От рубриката четива за пуканки  Whistling- Этап "Гран-при" в России: драма вместо триумфа
Записи от стодиона около леда тепърва ще има но ето за начало - https://www.youtube.com/channel/UCceCeDb9LWNOxQ43C-QDjAw/videos
Ladies Victory Ceremony

И тъй като не само редовно взехме да гледаме програми от него но и редовно го виждаме в K&C зоните - Rohene Ward: Purple Rain
Слушайки интервюто на TSL с Теса-Скот имаше интересни неща за мен. Човек или си забравя или не си спомням въобще някои информации споделени покрай последния оли-сезон и преди него. Изобщо препоръчвам интервюто.  Peace

# 113
  • MJF
  • Мнения: 8 638
 photo 1, 2, 3
Робин Шолкови
Стефан Ламбиел
Tatjana Flade- 1,  2,  3, 4
Episode 20: Patrick Chan  @SkatingPj Podcast
Tamara Moskvina, the entertainer
Elladj BALDE

Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 10:28 от Шошулчо

# 114
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Странно гранд при.

Альона влезна в матрицата. Не съм и фен, дори с предишния партньор. Но винаги съм се възхищавала на програмите им. Винаги нови, оригинални, не стандартни. Сега ...

Погорилая след световното, като че ли си повярва. Дано продължи все така. Харесвам я.

Танците Кейтлин и Андрю от новатори се превърнаха в скучна двойка. Имаха и лошия късмет да бъдат изпреварени на правата от Габриела и Гийом.
++ за Боброва Соловьов.

Хави си е Хави. Не харесвам Елвис Пресли, но Хави може да премени нагласите ми. Страхотно изпълнение и много освободен. Наслада за мен като зрител.


# 115
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Да споделя позитивите за мен от това състезание:
1. Танците: Боброва- Соловьёв реално с най-доброто си представяне до тук в сезона. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ковящи поредно силно като изпълнение състезание. Погребински на волната с намалена доза овърдрама и съответно дуета по- добра гледка. Бодри-Сьоренсен с подобрен артистизъм на кратката. Изобщо все чули и изпълнили заръките  ми от първите им при  Wink Mr. Green. Кейтлин -Ендрю с приятна кратка и интересни и нови за тях поддръжки във волната, даже във волната ми бяха в повече поддръжките.
2. Мъже: Хави ще е най-добрия Елвис в сезона- потвърдено вече. Биченко и Балде големите мои герои на турнира. Браво и на галата. Ламбиел-треньор. Коляда на кратката.
3. Спортни: За пореден път свалих шапка на Альона. Те с Мегън в момента са в такава фаза на проби на различни неща за първи път, че .... Crazy Thinking #Crazy Crazy. Без думи във всяко едно отношение(възхищение, респект, безмълвност, скептицизъм нужно ли е и т.н.). Отделна тема е това. Та да си продължа по моята. Валентина-Ондрей също по-добре. Забияко-Енберт в добра светлина. Много приятен и с потенциал нов дует- Руест-Улф.
4. Дами: Ли живнала. Хикс като еталон против клишета за контур на фигуристка. Липницкая с кратката. Анна за цялото състезание- изобщо да опише настроя си и да го повтаря а и на други да го заеме.
В Мегаспорт  явно не само от бюфета са пестили ами на галата ме изненадаха с тъмницата в повече. Но запас свещи подготвено все имам та всичко видяно.
Снимането не съм подхващала като тема на гран-при тази година. Забележки и към трите етапа бол. Честно казано добре че бяха турнирите с картина преди това за редица програми- ъгъла  под който ги гледах. Колкото по-малко камери по време на изпълнението толкоз по-добре  Naughty Stop. За повторенията и за публиката колкото искат да ползват, че и ако искат 10 камери на покрива да сложат. Но изпълненията с минимално превключване на камери bitte  Crossing Arms Naughty Stop
 Mr. Green Все пак да спазя позитивната идея на поста и да похваля този път режисьора за нещо. Хем наистина напълно заслужено. Намери и даде и то когато трябва за всеки състезател или поне държавата  която представя, група хора със съответно знаменце, знаме, банер, плакат. Туй винаги приветствам в тв предаване на спорт.
 Thinking уж на кратко но пак се отпласнах.

# 116
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Анна Погорилая
Боброва- Соловьёв
Golden Skate Interview with Elvis Stojko ,  Madison Chock & Evan Bates ,  Tonia Kwiatkowski
 Kings on Ice шества в Талин и Рига. Любителски кадри от там - https://www.youtube.com/user/09Timoty/videos

Тази седмица основно сме в Париж за да видим обновената арена AccorHotels Arena/ Bercy  Mr. Green. Ще ми липсва асансьора в Бордо и специфичната зала там. Имаше своя чар. Броя на спортните дуети ме  Laughing. Но то така с тоз човека-фигурно пързаляне във Францата  ooooh!.
Рига   Merano
Елена Радионова

Последна редакция: вт, 08 ное 2016, 14:36 от Шошулчо

# 117
# 118
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Артур Дмитриев
Михаил Коляда
Софья Евдокимова -- Егор Базин - на волната се сетих , че все пък съм ги гледала вече и то дори кога- на световното юношеско 2015. Помня какво ми бе впечатлението тогава и сега не е променено и не е в тяхва полза това.
Превю на четвъртия гран-при етап
Nobuo Sato
Чакама таблицата. Все пак преди/покрай тренировките с жребиите. Туй от бившия спонсор м/у редовете като се чете е доста "интересно". Този етап го помня и със "странни" K&C зони и с художника скициращ по време на изпълненията, въобще не помная етапа без този спонсор. Интересно как ще е този път откъм екстерьор и сие.
Ето руския етап го помная като " оня с шарената зала". Наколко сезона си починах от прекалената шарения на седалките но тази година отново във въпросната зала.  Crazy Tired от шареност. На моменти не се виждат фигуристите от толкоз цветен фон  Whistling.
Kings on Ice
Rostelecom Cup 2016: заметки путешественника
Таблицата

Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 17:06 от Шошулчо

# 119
  • MJF
  • Мнения: 8 638
Какво е смелост?- такива гледики винаги ме подсещат за предупрежденията, често ги намирам за нелепи, по NG тв канала. Докато тук са напълно в сила.  Crazy. Добра позиция на фотографа за разлика от тв-оператора.
Alexandra Stepanova and Ivan Bukin: tango to the fingertips. The photo story of the ice dancing event at Finlandia Trophy
Kiira Korpi
There are worse things I could do (с)- четивото предизвика  Laughing у мен и за това го споделям.
Относно фиг. пързаляне на олимпиадата 2018

Pot-au-feu: Revamped arena readies itself for event
Brian Orser
Разминка спортивных пар. Фоторепортаж
Ахха , ето значи що за птица е "паразита" в студиото на британския евроспорт. https://www.youtube.com/watch?v=yH-6I6TA4JA Не изтърпях и 10 минути от този разговор. Колкото неинформиран и тесногръд звуча в ефира на евроспорт толкоз и тук. Специално за рускоезични  медийни писания лично мога да кажа, че от 2 години плътно се превеждат на английски  Stop. Дори не преведените по молба се. Дори редовно настават дискусии по екзактност на превод, пояснения,  за да "не се губят в превода". Ама това е за тези , които искат и се интересуват. Така че неинформираност за руския фронт от страна на англоезични персони с претенции е просто несериозно да се говори.
За жалост обратния вариант - английски на руски -  не е в този обем и от това "страдат" неанглочетящи интересуващи се зрители.
 Crossing Arms ама може ли такива профани в ефира на брит. евроспорт  Crossing Arms, язък. Дамата от руския етап пък явно е музикален коментатор и бе объркала предаванията.  Close Падна им реномето пред мен доооста.
Нина Мозер

Последна редакция: пт, 11 ное 2016, 12:05 от Шошулчо

Общи условия

Активация на акаунт