Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 36 537
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 896
Балерина, в такъв случай запазваш час за СГ възможно най-рано сутринта в деня на първичния, за да може евентуално да е готова до самия преглед. Иначе дори и док да успее да ви уреди такава следобед след часа, резултат ще има на другия ден и ще трябва да идвате повторно. И да няма СГ или стара такава винаги иска нова актуална, за да се ориентира в обстановката. Хормони няма нужда и да пускаш. Първоначално ще те огледа на ехограф и така или иначе ще поиска да дойдеш в първите дни на следващ цикъл. Тогава, ако преценище  ти назначи хормони. Почти винаги се стига до АМХ като най-хубаво е той да се съчетае с останалите хормони и преглед в началото на цикъл, за да се преброят антралните фоликули. За андролог не мисла, че има смисъл да взимате час. Ако излезе проблем от новат СГ док ще ви насочи, ако е нужно. Имай предвид, че след това посещенията на клиниката зачестяват с всеки следващ преглед и изследване. Просто трябва да приемаш тази мисъл и да го съобразяваш с ежвдневието си. Рядко може да напаснеш час и ден, в който да отидеш.

# 31
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Балерина, от кога ви е СГ? Според мен, ако имаш пускани хормони и сг, не нужно нищо да правиш предварително. В клиниката зачитат по-стари изследвания и ако всичко е наред не ги искат отново, освен ако не си в процедура.
Аз лично бих изследвала ТСХ и вит Д, ако не си ги пускала, не е лошо да провериш тях, вместо да повтаряш стари изследвания. Каквото трябва, док ще го назначи в последствие за преди следващ преглед. Аз почти винаги имам изследване преди прегледа, отивам два часа по-рано и после направо ги коментираме. Така винаги знам, че сме ги обсъдили и ми е спокойно.
Момичета желая ви страхотни почивки, изпълнени с незабравими емоции.
Блинг, не мога да видя темата. Като се върна в цивилизацията, ще се поправя. Благодаря за старанието.
Аз много тежко преживях всичко. Нашият случай знаете колко е заплетен и аз имах страшни кошмари и мисли. Ходих на психолог, но нищо ... сама трябваше да мина през ада и да стигна до няколко извода. Първо без дете, няма да останем. След 30 щях да осиновя, просто тази възможност да нямам дете си я избих от главата. Второ имам си и лимит за стимулация, бвх си казала че три ми е максималният брой. Отделно искам, ако е възможно да даря яйцеклетки веднъж и това е, след като изпълня обещанието, което съм си дала, не искам да стъпвам по такъв повод в клиниката. Ще ходя само за да ги прегръщам и черпя, понеже без тях не мога, те станаха част от семейството ни. Дано планове не ми излязат криви само...

# 32
  • Мнения: 3 048
На мен Калчев след първичния, на който бях сама и носих стари изследвания на двамата ми зачетоха всичко, док ни изписа добавка и насрочи час за след почти два месеца , на 3ти ден за нова СГ + АМХ и преглед след това  Peace

За другите неща Балерина ти драснах в проблемното  Hug

Пък аз вчера се видях с мама Ели и срамежливата Иси  Heart Eyes Изкарахме си чудесен следобяд  Sunglasses Чакам следващите гости  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 896
Еххх Магнетик  Heart Eyes Поне ти намаза срещичка с принцесите. Моята се провали и ще остане за по-нататък Confused Само да не стане време за горещ шоколад вместо сладолед докато му дойде времето.
Йо, да се отчетеш със снимка на обрани и изядени доматки Sunglasses

# 34
  • София
  • Мнения: 1 152
Боби, хубав план начерта. Дано да се получи точно така, както ти искаш. Малко почивка няма да е лошо, вероятно и аз  бих постъпила така.  Simple Smile

Аз днес помъдравям с една година и чуквам 30-ка.   Whistling И по този повод да ви почерпя виртуално:


Довечера ще черпя с Павлова, но с банани, и реших и вас да почерпя с нея. Дано ми се получи линка, че хич не ме бива с това.  Crazy

# 35
  • Мнения: 3 903
Люксенче, честит празник! За подарък - след няколко дни да удариш едно чудно ЧХГ като резултат! Пожелавам ти от сърце, всички мечти да ти се сбъднат!

Аз минах през док, е нов човек съм. Как го прави не знам:) Утре заминаваме малко на почивка и ще гоним яйчицето. А пък си имам и прекрасен доминантен фоликул. И след тази цветна снимка... ще се моля от сърце да стане!

# 36
  • Мнения: 5 896
Люксенче Hug
Дари, хайде успех този месец пожелавам ти да прихванеш по-бързо от мен след ЦС. Аз успях на третия цикъл Wink

# 37
  • Мнения: 3 048
Люксен,  newsm59 newsm67 Gift party023 другото е в темата за трансфера  Wink

# 38
  • Мнения: 6 051
Люксееен, честит рожден ден.  nbirthday Желая ти да сбъднеш най-голямата си мечта още този месец и да си много, много щастлива. Тази торта не съм я пробвала, но ще я проуча. Благодаря за почерпката.

Дари, браво. И ти като мен си презаредена. Сега ни остава да си починем, да съберем сили и да си осъществим плановете.  preggo

Магнетик, добавката е за мъжа ти предполагам? Вчера си поговорихме с док надълго и нашироко за добавките и се затвърди вашето мнение, че не им е фен. Каза ми ако това ще ме успокои психически да си взема, но няма той да ми каже да го направя или поне не на този етап, когато все още не знаем какво е качеството при мен. Най-вече защото не може да гарантира че нещо конкретно ще ми помогне. Каза ми някои неща, в които имаше огромна доза истина. Поисках му вълшебно хапченце, ама каза че ако имаше такова да ми го е дал отдавна. Наби ми канчето и за мераците ми за хиляди изследвания.  bash

А някоя от вас ходила ли е на акупунктура по повод всеобщите ни проблеми? Чудя се ако по-нататък стигна до такова нещо колко пъти в седмицата се прави.

# 39
  • Мнения: 5 896
Аз така и не отидох. Спомена май, че се прави схема от самата специалистка за конкретния случай. Малко съм предубедена и не мисля, че нивото в бг ще в толкова добро в тази област. Виж в чужбина е друго. Бих предпочела редовно да ходя вместо да се тъпча с добавки, но ако ми се правят от азиатец, който е наясно.

# 40
  • Мнения: 19 706
На мен АМХ не ми е искал Калчев. Акупунктура правих преди единия трансфер - отрицателен резултат  Mr. Green Мъжът ми полудя, когато чу колко пари съм дала и стана забранена тема след това.

Ходих на боуен обаче преди да забременея естествено. Не знам дали това помогна, но се чувствах добре, а и цената беше поносима.

# 41
  • Мнения: 6 051
Аз за йогата се замислям ама с това натоварено ежедневие ... хич не мога да я вместя.

# 42
  • Мнения: 3 903
Благодаря ви!

А за тия неща... аз се записах на йога. Ходя в обедната почивка, когато имам възможност и след първите няколко пъти започнах да правя упражнения у дома. Ефектът е страхотен - на емоционално и физическо ниво. Препоръчвам ви го силно!

# 43
  • Мнения: 6 051
Дари, само с две думи кажи дали има някакви специални изисквания за дишането. Аз гледах клипчета в Youtube и мога по тях да се водя, но една колежка ми каза, че имало нещо за дишането. Вечер оставам сама, че ММ работи нощем, и мога да се отдам на релакс и йога  Laughing

Последна редакция: пт, 05 авг 2016, 15:26 от boby_pl

# 44
  • Мнения: 1 721
Магнетична,  Hug  много се радвам, че се видяхме  Hug
Честит рожден ден, Люксен! Да си здрава и много щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт