Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (13)

  • 36 533
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 152
За почти 4 месеца ходене един път чаках 40 минути, защото беше в операция. Спазват се часовете. Има забавяне понякога, но не е много дълго.

Успех и да пишеш после. Simple Smile 

# 16
  • Мнения: 5 895
Час за първичен дават след седмица, дори дни в зависимост от графика. Спазват се часовете особено за първичните, защото са следобед. Сутрин са часовете за момичета в процедура и такива, които още са на етап проследяване. Около 10-11 има обикновено забавяне, защото тогава минават първите, които са били на хормони по-рано и между другите часове, отделно док закъснява все пак, ако е имал пункции и операции преди това. По-малко се чака в ранните часове. Аз лично обичам тези в 8 и 8:30.
На два пъти ми се е случвало да чакам по час, че и отгоре. И двата пъти часът беше в 11. Иначе обикновено е 10-20 забавянето до половин час.

# 17
  • Мнения: 5 215
Супер звучи. Grinning Иска ми се да запазя час за след 3-4 седмици и то следобед.
Предполагам, че може докато съм на преглед половинката да пусне СГ?

Гледах на сайта на Малинов, но не видях андролог в екипа.
Имате ли идея дали има такъв и дали може да се мине преглед, преди да е пусната СГ?

# 18
  • Мнения: 6 048
Барелина, док ще е в отпуска след 3-4 седмици. Не разбрах от 29-ти ли излиза, но днес ми каза че се връща на работа на 12-ти септември.
Йоли, благодаря ти. Преодолях няколкодневната депресия и вече съм по-добре  Peace
Люксен, август няма да е със сигурност. Няма да се вместя във времето, а не искам всичко да е на галоп. А и от 03.09. съм в отпуск и тъкмо ще отпочина преди старта. Сега и да бяхме направили нещо от изтощение можеше и да е неуспешно. От януари имам 1 ден отпуск, за да отида на преглед при док и 3 дни болнични след хистероскопията. Направо съм без сили вече. #Crazy

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 22:16 от boby_pl

# 19
  • София
  • Мнения: 1 697
Мисля, че андролог има всеки вторник следобед. Може да се обадиш и да попиташ на регистратура.

# 20
  • Мнения: 5 215
Плановете ми се разбиха на пух и прах значи. Confused

# 21
  • Мнения: 5 895
Ако искаш след 3-4 седмици ще хванеш отпуските. Препоръчвам ти да направите СГ преди прегледа, защото на 100% ще ти я назначат и така ще може да я коментирате по време на самия преглед, иначе ще идвате повторно. Но няма проблем да се направи и в същия ден. Ние дори щяхме да я правим така и док се обади и уреди нещата още за следобеда. В последствие я пуснахме на следващата сутрин.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 055
Здравейте и от мен и от морето Embarassed
Да е много късметлииска темата.
Блингче благодаря за труда.
Чета ви и стискам палци на всички в нужда. Hug

# 23
  • Мнения: 5 215
Мислих си, че отпуските им са през август, затова планирах началото на септември. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 895
Те винаги са август, но до сега са били в началото или средата на месеца. За пръв път излизат толкова късно.
Креми, поздрави на морето Blush Да му предадеш, че много си го обичам, но тази година няма да се видим Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 6 048
Барелина, на първичния преглед много-много не може да се направи ако не сте направили предварителни изследвания. Както те съветва Блинг, направете СГ предварително. На нашия първичен преглед док ме прегледа, разгледа ми документите и назначи разширена СГ за ММ и изследване на АМХ за мен. На втория преглед коментирахме резултатите и отново ме прегледа. После отсече - инвитро. Така че ако искаш с един преглед да удариш 2 заека  Grinning пуснете поне СГ. От София ли си? Ако си оттук няма да е проблем ТМ да отиде до клиниката само за това /с предварително записан час разбира се/.

# 26
  • Мнения: 5 215
За първичния, планирах да съм с пуснати изследвания на хормони и стара разширена СГ, правена при тях.
Не съм от София и ми се искаше в един следобед да направим първичен за мен, за него и да пуснем разширена СГ. Ама май много искам Laughing

АМХ също ли се пуска на 3ти ден?

# 27
  • Мнения: 6 048
АМХ също ли се пуска на 3ти ден?
Не. Аз го правих на 10-ти ден. Ама да ти кажа не знам дали е хубаво да се пуска от чисто психологическа гледна точка. От както си видях резултата само ми се навъртат мисли ще имам ли въобще деца. Не знам дали док го иска по принцип или е при такива като мен - с ендометриоза и лапараскопия. Другите момичета да кажат дали им го е искал.

# 28
  • Мнения: 5 215
Значи ще пусна предварително само стандартните.

# 29
  • Мнения: 615
Блингче, благодаря за темата!  bouquet

Док иска АМХ на всички, доколкото знам.

Общи условия

Активация на акаунт