Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 14

  • 92 754
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 8 534
Аха,само ,дето детето е с по светла коса

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 858
"Благодаря" на потребителката, която спомена за "майстор...бира". Когато се стигне до това място вече само него чувам, а преди не беше така Crossing Arms Laughing

# 18
  • Мнения: 14 103
За нищо, за нищо. Joy Няма само аз да чувам такива неща и да се чудя какво общо имат с Лидл. Joy

# 19
  • Мнения: X
Много ме дразни рекламата на Неовиста, лекарката обяснява половин час и накрая пациентката: "очевидно"  #Crazy даже аз го чувам като "учевидно"   Laughing

# 20
  • Мнения: 512
Няма по-противна от тази на LIDL- за барбекю и група пеещи идиоти Sick Sick Sick

# 21
  • Мнения: 8 534
За нищо, за нищо. Joy Няма само аз да чувам такива неща и да се чудя какво общо имат с Лидл. Joy
За кое място ,я припомнете,пропуснала съм

# 22
  • Мнения: 14 103
В рекламата на Лидл, където изреждат една дузина майстори, при изпяването на "маайстоор бирааа", аз и някои други потребителки чуваме "мастурбира". Mr. Green

# 23
  • Мнения: 8 534
В рекламата на Лидл, където изреждат една дузина майстори, при изпяването на "маайстоор бирааа", аз и някои други потребителки чуваме "мастурбира". Mr. Green
Значи ще следя и аз тази реклама

# 24
  • Мнения: 843
В рекламата на Лидл, където изреждат една дузина майстори, при изпяването на "маайстоор бирааа", аз и някои други потребителки чуваме "мастурбира". Mr. Green

Хехе, ще обърна внимание като я засека, че не помня да съм я гледала.

Говоренето "на р" ми е симпатично по принцип. Но в по тв, радия и т.н. ми прави лошо впечатление и всеки път си мисля, че актьорът е с връзки или е детето на еди кой си. Трябва си правилен говор по обществените медии

# 25
  • Мнения: 13 191
Много е противно първото бебе от рекламата на Молфикс: https://www.youtube.com/watch?v=7Vg77_nB1xg Прилича ми на президента на Боливия.
И все се чудех защо като пеят "Стъпвай смело, мое момиче..." са избрали момче. А то било "мъниче".
А защо е с гумени ботуши?

# 26
  • Мнения: 14 103
За да скрият поне част от дебелите му крака. Whistling
Харесва ми последната реклама на Памперс с гукащите деца. Беше ми писнало от голи детски задници. В нея са ми ги спестили. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 11 550
Запис и от мен с една реклама на кола, но и на синьо хапченце.  Whistling  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
За да скрият поне част от дебелите му крака. Whistling
Явно авторите още живеят с нагласата "Дебело бабино бебе-здраво бебе!".     Mr. Green

# 29
  • Казанлък
  • Мнения: 172
''К о й   и з п и   б и р а т а???''
Малкия не спира да го повтаря...
А тази дето охка на ауто бг ми е крайно дразнеща. Даже дори да ми потрябва автомобил, няма да търся там заради рекламата.

Общи условия

Активация на акаунт