Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 338

  • 55 329
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Искам нещо такова, ново....

# 16
  • Мнения: 20 905


Плуване... Heart Eyes

На Йомер не му позволиха СЦ ли, режисьора ли. да поплува. Thinking

# 17
  • Мнения: 23 278


Гладни има ли... Предлагат се  картофи със сос бешамел...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Хапнали, не хапнали - време за чай с Йомер - докато чакаме с Енгин... Това е един от "любимите" ми пуловери с които го обличаха...

# 19
  • Мнения: 23 278


Мързеливо време...

И аз така... уморих се нещо...
Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 20 905



Чай, почивка и после пак.... Wink

Цитат
Това е един от "любимите" ми пуловери с които го обличаха...
newsm10

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


В КПА - теменужки.



В КВФ - незабравки.

# 22
  • Мнения: 20 905
Здравейте отново,





Много минорно откъм новинки, а и в темата.



Ох, да имаше поне подобна снимчица. Heart Eyes

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


http://www.habermaniam.com/gundem/engin-akyurek-mafya-oluyor.html

Някои издания продължават с новината за Енгин и днес:
Енгин Акюрек става мафиот!
Енгин Акюрек се завръща с нов проект на екран.
Енгин Акюрек, който игра полицай в "Мръсни пари и любов", този път с ролята на мафиот ще се изправи пред зрителите.
Известно е, че Енгин Акюрек е казал принципно "Да" на проекта, в който ще играе съвестен мафиот опитващ се да бъде лош за да отмъсти за смъртта на баща си. Договор все още не е подписан.

# 24
  • Мнения: 20 905



http://www.habermaniam.com/gundem/engin-akyurek-mafya-oluyor.html

Някои издания продължават с новината за Енгин и днес:
Енгин Акюрек става мафиот!
Енгин Акюрек се завръща с нов проект на екран.
Енгин Акюрек, който игра полицай в "Мръсни пари и любов", този път с ролята на мафиот ще се изправи пред зрителите.
Известно е, че Енгин Акюрек е казал принципно "Да" на проекта, в който ще играе съвестен мафиот опитващ се да бъде лош за да отмъсти за смъртта на баща си. Договор все още не е подписан.


smile3525

Сега, г-жа Дурак ако не отрече, значи нещо се подготвя. Thinking

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Имам съмнения относно бъдещата партньорка на Енгин. Дали няма да е Джансу Дере. И тя е доста потайна...



Тайният проект!
Джансу Дере се подготвя за нов проект, но подробностите се пазят в тайна от всички. Самата актриса заяви, че се готви за нов сериал и сподели: "Докато не подпишем договор, няма да кажа името, но през новия сезон се завръщам със сигурност."

# 26
  • Мнения: 23 278


Както каза Йомер на Елиф след 3 месечна раздяла - "Сигурно си мислиш... откъде изникнах
след толкова месеци?" Може би и вие ще се зачудите къде изчезнах почти цял ден...  Thinking

След малко ще ви кажа.

Благодаря за новите/"стари" неща в пресата Мариянка  Two Hearts 
Казах ви и аз за Джансу Д. че ще готви проект.
Сега - чакаме реакцията относно писанията на г-жа Дурак.


# 27
  • Мнения: 20 905




Имам съмнения относно бъдещата партньорка на Енгин. Дали няма да е Джансу Дере. И тя е доста потайна...



Тайният проект!
Джансу Дере се подготвя за нов проект, но подробностите се пазят в тайна от всички. Самата актриса заяви, че се готви за нов сериал и сподели: "Докато не подпишем договор, няма да кажа името, но през новия сезон се завръщам със сигурност."

Имам и аз съмнение.
Потайна е.Дали защото е родена на 14 октомври...

# 28
  • Мнения: 23 278
Вчера Каталея  Two Hearts след като изгледа "Разходка в къщата на сем. Ългаз" пожела да направя подобна  и в къщата на Йомер и Елиф.

И тъй като доста отдавна не бях правила нещо ново реших, че това е добра идея. Но като започнах да правя снимки - надхвърлих 100 и идеята се трансформира в направата на клип. Не е точно очакваната разходка, защото показва и други неща.

Мечтата за собствен дом, неговото съграждане, животът в него...

Има една мисъл, че домът е там където свети един прозорец и най-важното -  някой те чака вътре... с любов...

Домовете на Йомер и Елиф са два - първият /розовата къща/ и вторият - този в Муданя. Първият имаше всичко за един прекрасен живот, но явно съдбата им беше предопределила да имат втори - дом който сами да направят /така както беше първоначалната им мечта/.

Започнаха от началото - на чисто. Сами, разполагайки с голямата си любов.

Правих клипа с истинско удоволствие - дано доставя същото и на вас. Приятно гледане.


Kara Para Ask Omer and Elif



https://www.youtube.com/watch?v=xniHfQN9JMo

# 29
  • Мнения: 9 317
      Добър вечер,момичета! Благодаря за всичко споделено! Всяка минута мълчание от г-жа Дурак ми вдъхва надежда, че има вероятност да се реализира историята с "мафиотския син" Praynig Simple Smile

      Аз да си призная съм с резерви към Джансу Дере, ама като гледам алтернативите , а и след като разбрах ,че ми е астрален близнак , започвам да гледам положително за евентуално партньорство  newsm53

      Марта Hugблагодаря за клипа,изгледах си го с удоволствие  bouquet На мен къщата на Керим и Фатмагюл ми е по-уютна и слънчева, но харесвам и морската къща на ЕлМер - има голям потенциал заради местоположението и изгледа  Heart Eyes

     
   
     И понеже е края на работната седмица и очаквам един супер релаксиращ уикенд,смятам ,че заслужаваме по едно студено питие за разпускане  Simple Smile

   
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт